Marta Manowska ze Zbyszkiem, Stanisławem i Grzegorzem na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
Facebook

Co słychać u uczestników 1. edycji "Rolnik szuka żony"? Jeden z nich:"Myślę już o ślubie!". O kogo chodzi?

Marta Manowska ze Zbyszkiem, Stanisławem i Grzegorzem na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
Facebook

Gośćmi świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony" były nie tylko zakochane pary z 2. edycji, ale też uczestnicy 1. edycji programu. Przy świątecznym stole zasiedli - Stanisław, Zbigniew i Grzegorz. Jak poukładało im się życie po zakończeniu programu?

Zbigniew i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" są zakochani?

Zbigniew Klawikowski podczas trwania programu związał się z Katarzyną z Gdańska, ale po kilku wspólnych randkach, Kasia stwierdziła, że nie chce wyprowadzić się do Zbyszka na wieś i ich związek rozpadł się jeszcze przed finałem programu. Widzowie bardzo przeżywali rozczarowanie miłosne Zbyszka, bo rolnik przed przyjazdem Kasi, wyremontował cały dom i bardzo się starał, żeby im się udało. Zakończył jednak program ze złamanym sercem, ale czy później w jego życiu pojawiła się jakaś inna kobieta? Tak!

"Ktoś się pojawił. Ma na imię Judyta i jest dla mnie bardzo ważna. Ważne, że się ktoś pojawił, a ślub to druga połowa sukcesu", powiedział Grzegorz.

W rok po programie Zbyszek nie pozostaje samotny. A na imię miała Judyta... #rolnikszukazony

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 26 grudnia 2015

Również Grzegorz Ogielski znalazł drugą połówkę!

"Mam dziewczynę już od długiego czasu. Jestem szczęśliwy i wszystko się dobrze układa. Basia obejrzała program i napisała od mnie list. Tak się zaczęło. Doszliśmy do wniosku, że nie ma co czekać i dzwonić, trzeba się spotkać. Umówiliśmy się w maju w Poznaniu. I od tego czasu jestem szczęśliwy i mam nadzieję, że tak już zostanie na zawsze. Czy myślimy o ślubie? Pomalutku już myślimy. Poznamy się cały czas, ale wszystko jest na dobrej drodze", zdradził Grzegorz. 

Grzegorz w programie "Rolnik szuka żony" wybrał Ewę, ale ich drogi szybko się rozeszły. Teraz uczestnik układa sobie życie u boku innej kobiety, a nawet planuje z nią ślub. Gratulujemy!

 

Jak Wam upłynęła Wigilia? Pamiętacie o naszym jutrzejszym spotkaniu? O 18:30?

Posted by Rolnik szuka żony TVP on 25 grudnia 2015

 

Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50