Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
TV-Show

Finał "Rolnik szuka żony" 7: nowa godzina emisji! Ostatni odcinek sezonu będzie wcześniej!

Finał "Rolnik szuka żony" 7: nowa godzina emisji! Ostatni odcinek sezonu będzie wcześniej!

Finałowy odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony" już w niedzielę 13 grudnia. Tymczasem okazuje się, że godzina emisji ostatniego odcinka programu została zmieniona! "Rolnik szuka żony" nie rozpocznie się o 21.15 tak jak dotychczas, ale godzinę wcześniej! Wielki finał siódmego sezonu "Rolnik szuka żony" zobaczymy o 20.15!

"Rolnik szuka żony". Elżbieta o sprzedaży domu: "Wspomnienia są niefajne". Gdzie się wyprowadzi?

Nowa godzina emisji finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" 7!

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się siedmiu sezonów i już wiadomo, że powstanie kolejny. Dzięki udziałowi w programie spore grono uczestników znalazło miłość i założyło rodziny. O niektórych nadal jest głośno za sprawą dużej aktywności w mediach społecznościowych.

A już za kilka dni finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! W końcu  widzowie dowiedzą się ostatecznie czy Marta i Paweł są razem, co tak naprawdę łączy Magdalenę i Jakuba, a Maciej rozwieje wątpliwości i odpowie na pytanie: czy znalazł czas na spotkania z Iloną czy zerwał kontakt ze swoją kandydatką. 

W oczekiwaniu na wielki finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony" okazuje się, że godzina emisji ostatniego odcinka została zmieniona! Finał sezonu zamiast o 21.15 zobaczymy w TVP1 o 20.15! Pamiętajcie koniecznie, aby nie przegapić, a jeśli tak się stanie ostatni odcinek będzie można obejrzeć na platformie TVP VOD, gdzie dostępny jest cały siódmy sezon "Rolnik szuka żony".

Podoba Wam się zmiana godziny finału "Rolnik szuka żony"? 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Internauci ostro krytykują Macieja! "Ciężki charakter ma ten pan"

 

A pamiętacie, że finał już w niedzielę?

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Wtorek, 8 grudnia 2020

 

 

Rolnik suka żony 7, Paweł i Marta
Mat. prasowe

W finałowym odcinku dowiemy się też, czy Magdalena i Jakub nadal są razem. W końcu fani programu mają największe wątpliwości, co do szczerości uczuć tej pary. 

Rolnik suka żony 7, Magda i Kuba
Mat. promocyjne

Mnóstwo emocji budzi też relacja Ilony i Macieja. Rolnik deklarował, że chce kontynuować znajomość z Iloną, ale nie znajdował czasu nie tylko na spotkania, ale nawet na telefony. Powtórzy się scenariusz Marty i Sławomira z 6. edycji "Rolnik szuka żony".

Ilona i Maciek z
Mat. prasowe "Rolnik szuka żony"

 

Zobacz także
"Rolnik szuka żony": Paweł poznał rodzinę Marty

Rolnik szuka żony 7: Marta pokazała nowe zdjęcie z randki z Pawłem? Zdradza go jeden szczegół

Rolnik suka żony 7, Paweł i Marta

"Rolnik szuka żony 7": Czy Paweł i Marta są razem? Szykują się na wesele!

 

Rolnik szuka żony quiz.
Instagram/ Facebook
TV-Show
QUIZ Jak dobrze poznałeś bohaterów „Rolnik szuka żony 7”? Wiesz, co dzieje się u nich po zakończeniu programu?

Program "Rolnik szuka żony" doczekał się aż siedmiu edycji i już można wysyłać zgłoszenia do kolejnej! W tym sezonie "Rolnika" nie brakowało zaskakujących momentów i nieoczekiwanych zwrotów akcji, w końcu aż trzy osoby odesłały wszystkich kandydatów. Prawie wszyscy uczestnicy programu po zakończeniu nagrań stali się bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Sprawdź, czy dokładnie oglądasz siódmą edycję "Rolnik szuka żony"! Wiecie, co dzieje się u rolników z siódmej edycji programu i ich kandydatów? 

Wynikiem koniecznie pochwalcie się w komentarzu! Pytania nie są łatwe!

Zobacz także: Wielki zjazd uczestników "Rolnik szuka żony"! Jak dziś wyglądają uczestnicy poprzednich edycji, kogo zabrakło?

Program " Rolnik szuka żony " doczekał się aż siedmiu edycji i już można wysyłać zgłoszenia do kolejnej! W tym sezonie "Rolnika" nie brakowało zaskakujących momentów i nieoczekiwanych zwrotów akcji, w końcu aż trzy osoby odesłały wszystkich kandydatów. Prawie wszyscy uczestnicy programu po zakończeniu nagrań stali się bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Sprawdź, czy dokładnie oglądasz siódmą edycję "Rolnik szuka żony"! Wiecie, co dzieje się u rolników z siódmej edycji programu i ich kandydatów?  Wynikiem koniecznie pochwalcie się w komentarzu! Pytania nie są łatwe! Zobacz także:  Wielki zjazd uczestników "Rolnik szuka żony"! Jak dziś wyglądają uczestnicy poprzednich edycji, kogo zabrakło?

Dawid z "Rolnik szuka żony" rozpacza z powodu Martyny
Mat. prasowe "Rolnik szuka żony"
TV-Show
Nagła zmiana w "Rolnik szuka żony". Manowska pokazała zdjęcie z Dawidem i mówi o "ostatecznej decyzji". O co chodzi? 
Władze TVP znów zmieniły godzinę emisji ostatniego odcinka siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! Okazuje się, że wielki finał uwielbianego przez widzów programu jednak nie zostanie pokazany o godzinie 20:15!

Władze TVP zmieniły godzinę emisji ostatniego odcinka siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! Okazuje się, że wielki finał uwielbianego przez widzów programu jednak nie zostanie pokazany o godzinie 20:15! Cały sezon programu był emitowany o stałej porze 21:15, jednak tuż przed finałem Telewizyjna Jedynka ogłosiła, że w niedzielę 13 grudnia "Rolnik szuka żony" ruszy godzinę wcześniej. Teraz nastąpiła kolejną zmianę! To bardzo ważna informacja dla wszystkich fanów programu!  Kiedy finał "Rolnik szuka żony7"? Wielki finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zbliża się wielkimi krokami. Już dziś wieczorem, 13 grudnia, dowiemy się, jak potoczyły się losy Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida. Teraz chyba wszyscy fani czekają na informacę, jak dziś wygląda związek Pawła i Marty, czy Maciej wciąż jest z Iloną, czy Magda jest szczęśliwa u boku Jakuba oraz czy Dawid i Józef znaleźli swoje drugie połówki. Odpowiedzi na wszystkie pytania poznamy już w wielkim finale- ale o której godzinie zostanie wyemitowany ostatni odcinek programu? Do tej pory Telewizyjna Jedynka informowała, że show zostanie wyemitowane o godzinie 20:15,  jednak okazuje się, że program zobaczymy i stałej porze! Mamy ostateczną decyzję Przywrócono nam godzinę FINAŁ ROLNIK SZUKA ŻONY W TĘ NIEDZIELĘ O 21:15 Czyli JAK ZAWSZE ‼️‼️‼️‼️- napisała Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony". Fani są zachwyceni, że program zostanie wyemitowany o stałej porze. - Tak się cieszę💞😘😍 - No i pięknie 🙂 czekamy cierpliwie ❤️ - Super, że się udało jednak o stałej porze👍- komentują fani.  Wszystkim fanom programu jeszcze raz przypominamy- finał siódmej edycji "Rolnik szuka żony" zostanie wyemitowany w...

Paweł i Marta z "Rolnik szuka żony" wezmą ślub?
Mat. prasowe
TV-Show
Paweł z "Rolnik szuka żony" oświadczył się Marcie? Fani nie mają wątpliwości! "Widząc reakcję prowadzącej i oklaski"
Paweł z "Rolnik szuka żony" oświadczył się Marcie? Fani nie mają wątpliwości! "Widząc reakcję prowadzącej i oklaski"

Już w niedzielę wielki finał „ Rolnik szuka żony ”! W sieci pojawił się zwiastun ostatniego odcinka sezonu i można w nim zobaczyć uśmiechniętą parę Martę i Pawła. To nie wszystko! Na koniec widać, że prowadząca Marta Manowska uściskała rolnika, a w tle słychać oklaski. Taka sytuacja już kiedyś miała miejsce w finale i wtedy Kasia i Piotr z czwartej edycji „Rolnik szuka żony” poinformowali, że spodziewają się dziecka. Teraz fani programu sądzą, że Paweł z „Rolnik szuka żony” 7 ogłosi, że oświadczył się Marcie! Paweł z „Rolnik szuka żony” oświadczy się Marcie! Marta i Paweł z siódmej edycji „Rolnik szuka żony” są jedyną parą, co do której widzowie programu nie mają wątpliwości, że po zakończeniu emisji stworzyli związek. W zapowiedzi finałowego odcinka para pojawi się razem i widać na ich twarzach uśmiechy. Co więcej, w sieci pojawiają się kolejne dowody na to, że ich związek przetrwał. Tymczasem ogromne zaskoczenie w zwiastunie finałowego odcinka wywołała sytuacja, w której Paweł stoi, a Marta Manowska z uśmiechem na twarzy przytula go. Ta scena wygląda tak, jakby rolnik przekazał radosną nowinę, a prowadząca mu gratulowała . Potem pojawiły się oklaski. Teraz fani programu spekulują, że Marta i Paweł zaręczyli się: Czyżby Pawel się oświadczyl? też tak pomyślałam widząc reakcję prowadzącej i oklaski Już w niedzielę dowiemy się, co takiego Paweł oświadczył w finale siódmej edycji „Rolnik szuka żony”! Trzymamy kciuki za tę parę! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 7": koniec związku Macieja i Ilony? Po zapowiedzi finałowego odcinka fani nie mają wątpliwości         Wyświetl ten post na Instagramie....

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner