Uczestnicy "Rolnik szuka żony" mierzą się z popularnością, którą zdobyli w programie. Często niestety wiążę się ona z serią pytań o prywatność rolników a szczególnie kwestie związkowe. Waldemar pytany jest o relacje z Dorotą. Teraz jednak jedna z fanek postanowiła poznać odpowiedź na nieco inną kwestię. Nie podoba jej się, że rolnik zdrabnia imię swojej ukochanej.

Reklama

Waldemar o Dorocie z "Rolnik szuka żony"

Rolnik i jego obecna partnerka poznali się w 10. edycji miłosnego show TVP. Dorota nie była jego pierwszym wyborem. Bo aferze z Ewą w finale "Rolnik szuka żony" okazało się, że Waldemar związał się z Dorotą. Na tę chwilę para żyje w związku na odległość. Pytani o przyszłe zaręczyny czy ślub, odpowiadają zachowawczo. Wielu fanów zdaje się nie wierzyć w szczerość tej relacji. "Czyżby miłość z Dorotką dobiegła końca?" - pytają czasami szyderczo, czego Waldemar zazwyczaj nie pozostawia bez komentarza. Tym razem jednak internauci mieli inny problem. "Uczepili się" sposobu w jaki rolnik zwraca się do partnerki:

Dlaczego ponad 30-letnią kobietę nazywacie Dorotka? Nie ma 5 lat
Walentynki u Waldemara i Doroty w Rolnik szuka żony
Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony"

Zobacz także: "Marzył, że w walentynki dostanie córeczkę". Wyjątkowy post Marty Paszkin z "Rolnika"

Waldemar niemalże od początku zwraca się do swojej partnerki zdrobnioną wersją jej imienia. Tak skomentował pytanie fanki o "Dorotkę":

Dorotka nie ma nic przeciwko, że tak się do niej zwracam. Bardzo się cieszy, że tak do niej mówię
- odpowiedział.
Waldemar z Rolnik szuka żony o Dorocie
Instagram @c5waldi_passion_farmer

Zobacz także: Ania z "Rolnika" pokazała zdjęcia. Pisze: "Mama, tata, syn". Fani gratulują

Zobacz także
Reklama

Uważacie, że fani przesadzają z czepliwością względem Doroty i Waldemara z "Rolnik szuka żony"? Rolnik nie ukrywa, że zaczyna mieć dość tego, że ludzie "próbują układać im życie i mówić, jak trzeba postępować".

Dorota z "Rolnik szuka żony"
Dorota z "Rolnik szuka żony" Facebook@Rolnik szuka żony TVP
Dorota i Waldemar z Rolnik szuka żony
Facebook/Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama