Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Familiada prowadzona przez Karola Strasburgera nie zniknie z TVP
East News
TV-Show

"Familiada" jednak znika z anteny?! Jest decyzja władz TVP w sprawie programu z udziałem Karola Strasburgera!

"Familiada" jednak znika z anteny?! Jest decyzja władz TVP w sprawie programu z udziałem Karola Strasburgera!

"Familiada" nie zniknie z anteny! Władze Telewizji Publicznej zdementowały wcześniejsze plotki o możliwym zakończeniu słynnego teleturnieju. Na szczęście Karol Strasburger, który jeszcze kilka dni temu zamartwiał się o swoją przyszłość w TVP, może odetchnąć z ulgą, bo jego program jest bardzo ceniony przez nowe władze. Zespół rzecznika prasowego TVP w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl zapewnił, że "Familiada" wciąż będzie pojawiać się na antenie TVP2.

Wciąż trwają prace nad jesienną ramówką Telewizji Polskiej, ale chcemy zdementować medialne doniesienia, jakoby z ramówki TVP2 miał zniknąć teleturniej „Familiada” prowadzony przez Karola Strasburgera.

Doniesienia dotyczące programu potwierdził również sam producent. Ryszard Krajewski przyznał, że już jesienią będziemy mogli zobaczyć kolejną edycję teleturnieju.

Kolejna edycja „Familiady” będzie na pewno na antenie TVP2 jesienią tego roku. Program ma wciąż niesłabnącą oglądalność. Osoby, które w tej chwili kierują Dwójką świetnie wiedzą, co to jest dobra telewizja i doskonale znają wartość swoich flagowych programów, a do takich należy przecież „Familiada”.

Cieszycie się, że program "Familiada" nie zniknie z TVP? Oglądacie teleturniej prowadzony przez Karola Strasburgera?

 

Zobacz także: Ogromna wpadka w "Familiadzie". Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał! WIDEO

 

Familiada nie zniknie z anteny.

Karol Strasburger w studiua na tle napisu Familiada w szarym garniturze
Internet/materiały prasowe

Karol Strasburger nie musi obawiać się o swoją przyszłość w TVP.

Karol Strasburger w szarym garniturze

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karol Strasburger na planie Familiady w TVP
Eastnews
TV-Show
Kolejna wpadka w "Familiadzie"! "Czego można dokonać..." - uczestnik nie miał wątpliwości, a jego odpowiedź was rozbawi!
Kolejna wpadka w "Familiadzie"! "Czego można dokonać..." - uczestnik nie miał wątpliwości, a jego odpowiedź was rozbawi!
Karol Strasburger prowadzi program Familiada
Eastnews
TV-Show
To koniec „Familiady”?! Karol Strasburger kolejną ofiarą "dobrej zmiany"?
To koniec „Familiady”?! Karol Strasburger kolejną ofiarą "dobrej zmiany"?

Koniec teleturnieju "Familiada"?! Prowadzący program Karol Strasburger boi się o pracę w Telewizji Publicznej. Nie jest tajemnicą, że nowy prezes Jacek Kurski bez sentymentów pozbywa się z TVP największych gwiazd. Zwolnił już Beatę Tadlę, Hannę Lis, Piotra Kraśko.  Teraz o swoją przyszłość w TVP martwi się prowadzący słynny teleturniej.  Mam nadzieję, że niezależność mojego programu jest przez władze TVP zauważana. Jeśli ktoś nagle uzna, że mu się to nie podoba i mój program spadnie z anteny, to będzie mi przykro. Wierzę, że we wrześniu podpiszemy jednak umowę. Na swoją pozycję, ciężko pracowałem dwadzieścia parę lat. I bardzo chciałbym, żeby ta praca została uszanowana- powiedział w rozmowie z "Faktem".  Z TVP pożegnała się ostatnio Grażyna Torbicka i właśnie nad jej odejściem Karol Strasburger mocno ubolewał w rozmowie z Party.pl . Mówił, że drugiej Grażyny Torbickiej stacja nie znajdzie, a sytuację w TVP ocenił jako "upadek wartości". Czyżby za wyrażenie szczerej opinii został skrytykowany prze nowe władze TVP? Czy dlatego teraz boi się o swoją przyszłość? Będziecie żałować, jeśli Karol Strasburger pożegna się z TVP?   ZOBACZ:  Ogromna wpadka w "Familiadzie". Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał! WIDEO   Karol Strasburger w teleturnieju Familiada.   Czy TVP przedłuży z nim kontrakt?   Tego dowiemy się we wrześniu!  

Karol Strasburger
Screen YouTube
TV-Show
Wpadka w "Familiadzie"! Karol Strasburger wyśmiał nieudany podryw! Musicie to zobaczyć WIDEO
Karol Strasburger zgasił uczestnika. Jak? Zobacz WIDEO!

Zabawna wpadka w "Familiadzie"! Do krępującej sytuacji doszło niedawno w jednym z odcinków popularnego teleturnieju, emitowanego przez TVP2. Jednemu z uczestników show wpadła w oko zawodniczka z przeciwnej drużyny. Gdy para spotkała się przy zadaniu, chłopak chciał wyznać uczucie swojej konkurentce. Jednak nie wszystko poszło po jego myśli... Co dokładnie wydarzyło się w "Familiadzie"?   Zobacz też:  "Familiada" jednak znika z anteny?! Jest decyzja władz TVP w sprawie programu z udziałem Karola Strasburgera! Nieudane wyznanie miłości w "Familiadzie" Gdy para spotkała się pod słynną tablicą, chłopak zapatrzył się w uczestniczkę przeciwnej drużyny. Wychwycił to gospodarz programu, Karol Strasburger, który zażartował z zakochanego.  Czy aby na pewno wszystkie panie są zajęte? - zapytał uczestnik. Karol Strasburger zapytał, czy chłopak już się zakochał. Na co on odpowiedział, że owszem. Dziewczyna natychmiast zareagowała i powiedziała wprost, że jest zajęta. Jednak to nie zakończyło dyskusji. Karol Strasburger kontynuował temat, w dość nieudolny sposób interweniując. Zamiast wspomóc zakochanego, jeszcze go pogrążył... Z tym że, Paweł, bo może nie słyszałaś, jest na utrzymaniu .  To znaczy sam nie dysponuje kasą, chyba że wygra w Familiadzie, no to wtedy będzie bogaty - powiedział gospodarz programu. Dziewczyna jednak nieprzerwanie powtarzała, że jest zajęta i nie jest zainteresowana. Na zakończenie dyskusji padła cięta riposta chłopaka w kierunku Strasburgera! Posłuchajcie jaka!   Polecamy:  Jak wyznać miłość dziewczynie? Sprawdzone sposoby okazywania uczuć     Karol Strasburger przesadził? :)  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner