Ewa Wachowicz z córką Olą w Top Chef Ewa Wachowicz z córką na planie Top Chefa Ewa Wachowicz z córką na planie Top Chefa Córka Ewy Wachowicz na planie Top Chefa Córka Ewy Wachowicz na planie Top Chefa
Ewa Wachowicz z córką Olą w Top Chef
1/6
Ewa Wachowicz z córką Olą w Top Chef

Ewa Wachowicz po raz pierwszy pokazała swoją córkę, 15-letnią Olę, która wystąpiła w roli jurorki w programie Top Chef! W półfinałowym odcinku show w rolę jurorów wcielą się bliscy gwiazd programu. Pojawi się więc m.in. żona szefa Amaro czy właśnie piękna córka Ewy Wachowicz. Jak poradzi sobie w roli oceniającej dania uczestników?

 

Ewa Wachowicz pokazała córkę!

Ewa Wachowicz do tej pory nie chciała pokazywać córki publicznie. Ponadto - rzadko kiedy o niej mówiła. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że jest to nastolatka, której show-biznes w ogóle nie interesuje. Chodzi do trzeciej klasy gimnazjum i chce skupiać się na nauce:

Ma swój własny, normalny świat. Ostatnio chłopak z równoległej klasy dowiedział się, że jestem jej mamą. "Mamo, on mi zrobił obciach, bo zaczął o tym przy wszystkich mówić" - mówiła Ewa Wachowicz.

Na szczęście Ewa Wachowicz w końcu postanowiła zaprezentować córkę światu. Czy Ola jest podobna do słynnej mamy? Zobaczcie zdjęcie ze środowego odcinka Top Chef, który już 27 kwietnia o godzinie 20:40 w Polsacie.

 

Zobacz: Ewa Wachowicz wydała nową książkę. Okładka? Najseksowniejsza, jaką widzieliście!

 

Zobaczcie zwiastun z córką Ewy Wachowicz.

2/6
Ewa Wachowicz z córką na planie Top Chefa

Ciekawe, czy Ola pójdzie w ślady mamy Ewy Wachowicz i zacznie gotować...

3/6
Ewa Wachowicz z córką na planie Top Chefa

Ola odziedziczyła po mamie urodę?!

4/6
Córka Ewy Wachowicz na planie Top Chefa

Ola, córka Ewy Wachowicz, oceniła dania uczestników Top Chefa.

5/6
Córka Ewy Wachowicz na planie Top Chefa
6/6
Córka Ewy Wachowicz na planie Top Chefa
Więcej na temat Ewa Wachowicz dzieci gwiazd