Do programu Rolnik szuka żony zgłosiło się ponad 2,5 tys. osób
Facebook

Wiemy, ile osób wysłało listy do rolników w show "Rolnik szuka żony 3". To rekordowa liczba!

Do programu Rolnik szuka żony zgłosiło się ponad 2,5 tys. osób
Facebook

Do programu "Rolnik szuka żony" zgłosiło się ponad 2,5 tys. osób! Okazuje się, że po emisji pilotażowego odcinka trzeciej serii wielkiego hitu TVP , w którym dziecięciu rolników zachęcało widzów, którzy chcą zostać ich partnerami, do nadsyłania zgłoszeń- producenci otrzymali ogromne ilości listów.

Ogółem zgłoszeń przyszło około 2,5 tysiąca (i wszystkie trafią do adresatów niezależnie od tego, czy zobaczymy ich w programie, czy nie). Po lekturze tych listów bohaterowie wybiorą maksymalnie 10 kandydatek (lub kandydatów), których zaproszą do udziału - zdradza w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl rzecznik prasowa Telewizji Polskiej.

W programie ostatecznie zobaczymy pięciu rolników, którzy otrzymali największą ilość listów od widzów. Telewizja Polska nie podaje jednak, kto trafi do show. Okazuje się również, że jesienią na antenie telewizyjnej Jedynki zostanie pokazanych 11 odcinków nagrywanych w domach uczestników. Po dwóch miesiącach zobaczymy wielki finał, w którym dowiemy się, czy rolnicy znaleźli swoje drugie połówki.

 

Będziecie oglądać trzeci sezon "Rolnik szuka żony"? My z pewnością!

 

Zobacz także: Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony nagrali filmik! Jest NIESAMOWITY

 

Do programu zgłosiło się ponad 2,5 tys. osób.

Marta Manowska już rozwozi listy do uczestników programu.

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13