Dawid Kwiatkowski wychodzi z TVP

Dawid Kwiatkowski o fankach: "Już nie całują mi butów"

Dawid Kwiatkowski wychodzi z TVP

Już w sobotę rusza nowe polsatowskie show “SuperDzieciak”. Jednym z jurorów programu jest ulubieniec polskich nastolatek, Dawid Kwiatkowski. Do programu zgłosiły się tysiące osób, które chcą zaprezentować przed jury swój talent i zdobyć popularność. Dawid Kwiatkowski jest jednym z najbardziej znanych polskich wokalistów, czy popularność jest dla niego ważna?

„Nie, to mnie nie jara. Nie szukam na siłę popularności, nie rozpaczam gdy nikt mnie nie rozpozna w galerii handlowej. Ale mam szacunek do fanów, bo dzięki nim mogę robić to co chcę” - powiedział Dawid w wywiadzie dla “Flesza”

Fanki Dawida jeżdżą na jego koncerty w całej Polsce i często czekają na niego pod hotelem czy studiem nagraniowym. Jak Dawid sobie z tym radzi?

“A że młodzież rożnie okazuje uczucia, na przykład chowając się w przyczepie naszego busa, by wyskoczyć z niej przed  hotelem, to inna sprawa. Ale mam wrażenie, że moje fanki dorastają wraz ze mną. Już nie całują mi butów” - dodał wokalista.

Dawid Kwiatkowski w programie “Super Dzieciak” znajdzie godnych siebie następców? Pierwszy odcinek w najbliższą sobotę w Polsacie o 20.00.

 

ZOBACZ: Wojna na klaty: Dawid Kwiatkowski kontra Robert Lewandowski! Która fajniejsza?

 

Dawid Kwiatkowski w Warszawie w TVP

 

Dawid Kwiatkowski z fankami w Warszawie

 

ONS

 

Jury SuperDzieciak, Dariusz Michalalczewski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Stużyńska, Dawid Kwiatkowski
WBF

 

Dawid Kwiatkowski na jesiennej ramówce Polsatu 2015

Więcej na temat Dawid Kwiatkowski SuperDzieciak
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01