Już w sobotę rusza nowe polsatowskie show “SuperDzieciak”. Jednym z jurorów programu jest ulubieniec polskich nastolatek, Dawid Kwiatkowski. Do programu zgłosiły się tysiące osób, które chcą zaprezentować przed jury swój talent i zdobyć popularność. Dawid Kwiatkowski jest jednym z najbardziej znanych polskich wokalistów, czy popularność jest dla niego ważna?

Reklama

„Nie, to mnie nie jara. Nie szukam na siłę popularności, nie rozpaczam gdy nikt mnie nie rozpozna w galerii handlowej. Ale mam szacunek do fanów, bo dzięki nim mogę robić to co chcę” - powiedział Dawid w wywiadzie dla “Flesza”

Fanki Dawida jeżdżą na jego koncerty w całej Polsce i często czekają na niego pod hotelem czy studiem nagraniowym. Jak Dawid sobie z tym radzi?

“A że młodzież rożnie okazuje uczucia, na przykład chowając się w przyczepie naszego busa, by wyskoczyć z niej przed hotelem, to inna sprawa. Ale mam wrażenie, że moje fanki dorastają wraz ze mną. Już nie całują mi butów” - dodał wokalista.

Dawid Kwiatkowski w programie “Super Dzieciak” znajdzie godnych siebie następców? Pierwszy odcinek w najbliższą sobotę w Polsacie o 20.00.

ZOBACZ: Wojna na klaty: Dawid Kwiatkowski kontra Robert Lewandowski! Która fajniejsza?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama