Azja Express uczestnicy
Instagram
TV-Show

Relacja z pierwszego odcinka "Azja Express". Królową show ogłaszamy Małgorzatę Rozenek! Dlaczego? Przeczytajcie!

Co wydarzyło się w show?

Pierwszy odcinek show "Azja Express" za nami. Co się działo? Gwiazdy ścigały się ze sobą po Azji, a ich zadaniem było dotarcie jak najszybciej do celu podróży. Musieli radzić sobie bez samochodu, pieniędzy, ani przewodnika. Kto wypadł najlepiej? Kto dotarł do Agnieszki Woźniak-Starak ostatni? Przeczytajcie naszą relację!

 

W pierwszej edycji wzięli udział:

Pascal Brodnicki z Pawłem Dobrzańskim
Renata Kaczoruk i Weronika Budziło
Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak
Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska
Michał Żurawski i Ludwik Borkowski
 
Podróż gwiazd rozpoczyna się w Wietnamie. W wyznaczonych punktach wyprawy na uczestników czeka Agnieszka Woźniak-Starak, prowadząca program!
 

Wielki powrót?! Małgosia Rozenek i Radek Majdan pojawią się w drugiej edycji "Azji Express"?!

Azja Express, odcinek 1. Relacja NA ŻYWO.

22:55 KONIEC PIERWSZEGO ODCINKA. Niekwestionowaną królową "Azja Express" została Małgorzata Rozenek! Ale Łukasz Jemioł i Hanna Lis też są naszymi faworytami :).

Dziękujemy za wspólne oglądanie!

 

Małgorzata Rozenek, Hanna Lis, Łukasz Jemioł
Instagram

 

22:54 Pierwsi byli Pascal i Paweł. Wygrali Immunitet i przez dwa dni teraz będą zwiedzać Wietnam w luksusowych warunkach. Rozenek nie może przeżyć, że była dopiero trzecia.

 

22:53 Po kolei docierają pary i wszyscy myślą, że są pierwsi. Rozenek jest o tym przekonana.

 

22:53 Pierwsi chyba na mecie są Jemioł i Lis, ale nie maja kapeluszy, muszą po nie wrócić.

 

22:49 Wyścig ruszył dalej. Kierowca Rozenek i Majdana mówi po rosyjsku, z czego bardzo się cieszą i jadą luksusowo. Zadanie? Mają pokazać się na mecie w tradycyjnych wietnamskich kapeluszach. Jak je zdobędą?

Równie dobrze mogli nam kazać upolować węża, zrobić z niego naszyjnik i zatańczyć alohę - komentuje zadanie Rozenek.

22:46 Rozenek znowu wybiera rzeczy, które weźmie, a które nie są istotne... Odrzuciła mgiełkę do ciała, ale odżywkę do włosów wzięła.

Radek, dobrze mi w tym? Gonia nie ma czasu, że nie dobrze. Radek! Jesteś bardzo nerwowy z rana...

22:44 Iza Miko płacze, jest cała w spazmach. Powód? Stanek postanowił sprawdzić, co dźwigał cały dzień za nią i wyjmuje jej rzeczy, które raczej nie przydadzą się jej w tej podróży np. złote klapki. Zaczyna się z niej nabijać. Spazmy, dramat... Iza Miko krzyczy, że jedzie do domu, bo Leszek się z niej śmieje. Leszek opanowuje sytuację. Chłop ma cierpliwość.

 

22:42 Rozenek nie może patrzeć, jak gospodarze karmią dziecko wężem. Jemioł nie może patrzeć na to, co je... Hanna Lis wzdycha:

Drama, masakra, to jest dramatyczne - mówi Hanna patrząc na azjatyckie jedzenie.

22:35 Wszyscy są zachwyceni, że dzielą się z nimi jedzeniem i się do nich uśmiechają. A dobro przecież powraca. Agnieszka Włodarczyk prawie płacze, że ktoś oddał jej swój pokój, a sam będzie spać na podłodze.

Agnieszka Włodarczyk, Maria Konarowska, Azja Express
Instagram

 

22:33 Gwiazdy nie mogą uwierzyć, że ludzie są tacy pomocni. Dają im dach nad głową bez pieniędzy. Prysznic jest, łazienka to największa nagroda!

 

22:31 Saleta nawet nie ruszył z miejsca, czyli nadal jest na targu rybnym.

Przemysław Saleta
Instagram

 

22:29 Uczestnicy dostali informacje, że wyścig się zatrzyma. Muszą znaleźć nocleg w tym miejscu gdzie są. Kaczorku i Żurawski łącza siły. Będą szukać razem noclegu.

 

22:28 Włodarczyk z uśmiechem mija Miko z Leszkiem, którzy złapali gumę.

"Patrząc jak wszystko zostaje w tyle... " - śpiewają z uśmiechem na ustach.

Agnieszka Włodarczyk
Instagram

22:26 Kolejny etap wyścigu. Gwiazdy dostały od Agnieszki pejdżery, przez które dostaną informacje. Rozenek martwi się, że spadają jej majtki.

Azja Express, Agnieszka Szulim, TVN
materiały prasowe

 

22:25 Gwiazdy oddają wszystkie pieniądze, jakie mają ze sobą. Przywieźli je jeszcze z Polski.

Agnieszka Woźniak-Starak mówi oddajcie pieniądze, na co Rozenek:

Mało ci???

:)))) Rozenek - I love you! (od relacjonującej)

 

22:23 Brodnicki wygrywa - amulet o wartości 5 tysięcy. Dostali też słownik. Rozenek jest zła, że byli tak blisko, bo ze sprzedaży ryb zarobili tylko ciut mniej niż Brodnicki.

 

22:21 Małgosia Rozenek jest bardzo nerwowa, mówi, że wypisuje się z tego programu i chce stąd spier...

Mam wrażenie, że nie doceniliśmy tego programu - powiedziała Rozenek moknąca w deszczu.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Azja Express
Instagram

 

22:20 Pascal Brodnicki cieszy się, że umie łowić ryby i umie je sprzedawać. Już zaczął robić interesy. Za to Iza i Leszek sprzedają sam pusty koszyk.

 

22:18 Iza Miko płacze, bo jest wegetarianką i nie chce łowić ryb. Zapłakana wypuszcza ryby, Leszek pozwala na to, bo bardzo kocha swoją przyjaciółkę i godzą się na przegraną. 

 

22:16 Zadanie kolejne to złowienie ryb i sprzedaż ich na targu. Kto zarobi najwięcej zdobędzie Immunitet. O to walczy 5 par.

 

22:14 Pierwsi Iza Miko i Leszek Stanek, drudzy Gosia Rozenek i Radek Majdan. Trzeci to Brodnicki z kolegą. Czwarta para to Hanna Lis i Łukasz Jemioł. 5 para to Włodarczyk i Konarowska.

Agnieszka Włodarczyk, Maria Konarowska, Azja Express
Instagram

 

22:12 Na prowadzeniu Iza i Leszek pokonali 114 kilometrów. Aby poprawie zameldować się w punkcie, muszą obiema nogami wejść na czerwony dywan...

Czerwony dywan czeka na nich nawet w Azji!!!!

 

22:05 Michał Żurawski narzeka, że dla ładnych, atrakcyjnych dziewczyn zatrzyma się każdy i je zabierze, dlatego Włodarczyk i Konarowska jadą dalej, a oni czekają na transport.

Też chciałbym mieć cip... i dwa balony - skomentował Żurawski.

22:04 Tylko trzy pary, które dotrą jako pierwsze do punktu z czerwoną flagą będą walczyć dalej o immunitet. W punkcie czeka na nich Agnieszka Woźniak-Starak.

 

22:03 Słynne powiedzenie Rozenek i Majdana:

Małgorzata Rozenek, Azja Express
Instagram

 

22:01 Iza i Leszek na razie prowadzą w wyścigu. Za to Hanna i Łukasz pojechali tylko kawałek i już ktoś ich zawiózł na przystanek autobusowy, a oni nie mają pieniędzy na bilet. Ale znajdują kogoś, kto ich zabiera, za to pan kierowca gra jakieś techno, co ledwo Hanna może znieść. Ale, żeby jechać dalej mówi kierowcy:

"Bardzo fajna muzyka"

22:00 Renata Kaczoruk i Weronika zastanawiają się, czy mogłyby się ze sobą zaprzyjaźnić. Na razie się badają.

 

21:58 Jemioł nosi plecak Hanny Lis, która ledwo dochodzi do końca ulicy. Znaleźli nawet kogoś kto ich zabierze. Łukasz całuje panią kierowcę ze szczęścia!

 

21:57 Rozenek martwi się, że będzie brzydko wyglądała jak tak biega jak kangur. Radosław ją pociesz, że zawsze wygląda świetnie.

 

21:56 Leszek Stanek opowiada jak to przyjaźni się z Izą Miko i nie ma w tym podtekstu seksualnego Tymczasem nosi plecak Izy...

Iza, Miko, Leszek Stanek, Azja Express
Instagram

 

21:54 Stres. Małgosia się drze, bo nie chce odpaść w pierwszym odcinku. Wszystkie gwiazdy tłumacza się kierowcom, że nie mają kasy na przejazd.

 

21:51 Pierwsze zadanie - Stopem gwiazdy mają dotrzeć do Ha Long. Zatrzymywanie aut i proszenie się już nie jest łatwe.

Iza, Miko, Leszek Stanek, Azja Express
Instagram

 

21:49 Panika, nie wiadomo co brać, suszarka, buty, gdzie są plecaki? Plecaki są za małe - Łukasz Jemioł ma strach w oczach, że będzie musiał zostawić część rzeczy z walizki.

Radziu zestaw małego dentysty się chyba nie zmieści - pyta Rozenek

21:48 Rozenek denerwuje się na Radka, że ją ciągle poucza jak szybko wyjść z pociągu i jak ma się spakować.

 

21:46 Wyścig zaczyna się. Gwiazdy mają się przepakować i zabrać na cała podróż tylko rzeczy, których najbardziej potrzebują. Pascal podśmiewa się z Rozenek i Lis, że one potrzebują tylko kosmetyczek.

 

21:39 Małgorzata Rozenek jest zdegustowana toaletą w pociągu. Wśród uczestników czuć już rywalizację, nie ma pomagania i przysług. Wzajemne dogryzanie, kto nie wytrzyma, kto się nie nadaje w taką podróż.

 

21:37 Michał Żurawski (mąż Romy Gąsiorowskiej) żali się, że ukradli mu linę, która miała w trudnych warunkach ratować im życie. Po 19 godzinach lotu wszystkie gwiazdy wyglądają ... źle. Zlane potem...

 

Hanna Lis, Azja Express
Instagram

 

21:36 Renata Kaczoruk żali się, że ludzie oceniają ją po wyglądzie, a nie po tym co ma w głowie. Właśnie dał jej to odczuć Michał Żurawski, gdy zapytała o kompas. Z Renatą miała jechać na wyprawę po Azji jej najlepsza przyjaciółka, ale zerwała więzadła na 2 tygodnie przed wyjazdem, dlatego na wyprawę zgodziła się Weronika Budziło, najlepsza przyjaciółka przyjaciółki Kaczoruk! Kapujecie? :)

 

21:34 Przypominamy gwiazdy mają 1 dolara dziennie.

Małgorzata Rozenek jest zachwycona, że ma u boku Radzia, więc zniesie wszystko! Mają lepiej niż inni, bo są razem.

 

21.30 Zaczynamy! Agnieszka Szul... znaczy Agnieszka Woźniak-Starak mówi, że gwiazdy mają do pokonania 4 kraje czyli jakieś 5 tysięcy kilometrów.

 

21:20 Mała zajawka tego, co nas czeka w pierwszym odcinku! Panika przy pakowaniu Małgorzaty Rozenek i stoicki spokój Radosława Majdana :)

 

 

 

O co chodzi w "Azja Express"? To reality show oparte na holenderskim formacie „Peking Express”, w którym gwiazdy w towarzystwie zaufanego kompana wyruszają do południowej Azji. Mając przy sobie zaledwie jednego dolara na osobę dziennie oraz to, co udało im się zmieścić do plecaków, muszą zorganizować wyżywienie, nocleg oraz transport. Podróż wiedzie przez cztery państwa Dalekiego Wschodu: Wietnam, Laos, Kambodżę oraz Tajlandię. Każde z odwiedzanych miejsc z jednej strony ciekawi i budzi zachwyt, z drugiej męczy intensywnością i przytłacza. Spośród ośmiu startujących w programie par do mety dotrze tylko jedna.
 
 Azja Express prowadzi Agnieszka Woźniak-Starak
Azja Express, Agnieszka Szulim, TVN
materiały prasowe
Agnieszka Szulim, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, Agnieszka Włodarczyk, Hanna Lis, Łukasz Jemioł
ONS
TV-Show
Szulim, Lis, Rozenek z Majdanem, Włodarczyk i inne gwiazdy na konferencji "Azja Express"! ZDJĘCIA
Szulim, Lis, Rozenek z Majdanem, Włodarczyk i inne gwiazdy na konferencji "Azja Express"! ZDJĘCIA

Kto wypadł najlepiej?

Renata Kaczoruk w okularach
TV-Show
Renata Kaczoruk w programie "Azja Express"! Jak dziewczyna Kuby Wojewódzkiego wypadła w show?
Renata Kaczoruk w programie "Azja Express"! Jak dziewczyna Kuby Wojewódzkiego wypadła w show?
Azja Express
TV-Show
Znamy wszystkie gwiazdy nowego programu Agnieszki Szulim "Azja Express". TVN opublikował oficjalną listę!
Znamy wszystkie gwiazdy nowego programu Agnieszki Szulim "Azja Express". TVN opublikował oficjalną listę!

Znamy wszystkie nazwiska gwiazd, które wezmą udział w nowym show TVN "Azja Express". Program poprowadzi  Agnieszka Szulim ! Kto pojawi się w nowym show TVN? Stacja na swoim Instagramie opublikowała oficjalną listę!   Lista uczestników programu "Azja Express" Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Renata Kaczoruk z koleżanką Weroniką Budziło Hanna Lis i Łukasz Jemioł Iza Miko i Leszek Stanek Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański Przemysław Saleta i Dariusz Kuźniak Michał Żurawski i Ludwik Borkowski   Co gwiazdy będą robić w tym show? "Azja Express" to program w którym pary złożonych z gwiazd mają przebyć wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie. Nie będzie im łatwo, bo muszą to zrobić bez przewodnika i tylko z jednym euro na głowę! Drużyna, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego w odcinku celu, odpada z programu.  "Azja Express" to format holenderskiego programu z 2004 roku “Peking Express". Gwiazdy, które wezmą udział w show wyjeżdżają do Azji jeszcze w tym miesiącu. Program przez długi czas roboczo był nazywany "Orient Express".   Zobacz: Stylowi narzeczeni jadą do Azji! Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan i ich cenne bagaże...   Jak to będzie wyglądało? Zobaczcie zwiastun jednej z zagranicznych wersji programu. Format jest popularny w Belgii, Szwecji, Norwegii, Danii, Francji, Hiszpanii. Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Agnieszka Szulim wystąpią razem w show TVN? Znamy szczegóły!     Jak się dowiedzieliśmy to gwiazdy decydowały z kim chcą pojechać na wyprawę i rywalizować w ekstremalnych warunkach. Dlatego musiały być to osoby, którym ufają i wiedzą, że dobrze będzie im się z nimi współpracować. Hanna Lis wybrała Łukasza Jemioła.   Małgorzata Rozenek zgodziła...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik