Artur Orzech na planie programu "Szansa na sukces"
East News
TV-Show

Artur Orzech nie będzie już prowadzącym "Szansy na Sukces"! TVP zerwało umowę z prezenterem

Artur Orzech nie będzie już prowadzącym "Szansy na Sukces"! TVP zerwało umowę z prezenterem

Jak poinformował portal Wirtualnemedia.pl, niestety nie zobaczymy już więcej Artura Orzecha w roli prowadzącego program "Szansa na Sukces". Podobno Telewizja Polska w poniedziałek zerwała umowę z prezenterem po tym, jak nie pojawił się na planie programu, który ma zostać wyemitowany 4 kwietnia. Program w zastępstwie poprowadził Marek Sierocki i od teraz to on ma być gospodarzem programu.

Zobacz także: Michał Szpak jurorem "Szansy na sukces", to on wybierze nowego reprezentanta Polski na Eurowizję 2020!

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

Artur Orzech nie będzie już prowadzącym "Szansy na sukces"

Z informacji uzyskanych przez portal wynika, że w poniedziałek 22 marca nagrywano specjalny odcinek "Szansy na Sukces", a na planie nie pojawił się gospodarz programu, czyli Artur Orzech. Prezenter miał nikogo nie uprzedzić o swojej nieobecności - ani producenta, ani współpracowników. Podobno ciężko było się również z nim skontaktować, a gdy w końcu udało się do dodzwonić do prezentera, Orzech miał poinformować, że jest niedysponowany. 

Zmiana prowadzącego nastąpiła w wyniku niedotrzymania przez Artura Orzecha warunków umowy z TVP. Nieprzewidywalne zachowanie pana Artura Orzecha mogło narazić na niezasłużone przykrości zaproszone dzieci, które przyjechały do TVP specjalnie z Kraśnika, aby wziąć udział w tym nagraniu - czytamy w oficjalnym komunikacie opublikowanym w Centrum Informacji TVP.

Z powodu nieobecności prezentera na planie zdjęciowym, Telewizja Polska została narażona straty finansowe i wizerunkowe. Według informacji uzyskanych przez Wirtualnemedia.pl, z tego też względu zdecydowano się zerwać umowę z prezenterem.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, Artur Orzech nie będzie już prowadzącym "Szansy na sukces".

Artur Orzech poprowadzi
ONS

Prezenter nie pojawił się na planie programu "Szansa na sukces" i nie poinformował o swojej absencji ani producenta, ani współpracowników odpowiednio wcześniej.

Dopiero na 2 godziny przed zaplanowanym nagraniem audycji, produkcja otrzymała informację, że pan Artur Orzech jest niedysponowany i nie pojawi się na nagraniu. Późniejsze próby nawiązania przez TVP kontaktu z panem Arturem Orzechem nie powiodły się - czytamy w oficjalnym komunikacie TVP.

Artur Orzech nie będzie już prowadzącym
East News

 

Zobacz także
Artur Orzech

Artur Orzech broni występu Edyty Górniak w preselekcjach Eurowizji “Ogromna odwaga”

Albert Cerny wygrał

Wiemy, kto wygrał w trzecim odcinku "Szansa na sukces. Eurowizja 2020"! Zaskoczeni werdyktem jury?

 

Artur Orzech poprowadzi "Szansę na Sukces"
ONS
TV-Show
Agentka Artura Orzecha zdradziła, dlaczego dziennikarz zakończył współpracę z TVP! 
Agentka Artura Orzecha w rozmowie z mediami skomentowała głośne i zaskakujące zakończenie współpracy prezentera z TVP.

Agentka Artura Orzecha w rozmowie z mediami skomentowała głośne i zaskakujące zakończenie współpracy prezentera z TVP. Magdalena Gatkowska odniosła się również do informacji według których to władze Telewizji Polskiej miały zerwać umowę z Arturem Orzechem. Sprawdźcie, co zdradziła agentka dziennikarza! Artur Orzech sam zakończył współpracę z TVP? Dwa dni temu portal wirtualnemedia.pl poinformował, że Artur Orzech nie będzie już prowadzić "Szansy na sukces". Według doniesień medialnych Telewizja Polska zerwała umowę z dziennikarzem, który 22 marca (w poniedziałek) nie pojawił się na planie programu. Okazało się wówczas, że Artura Orzecha w "Szansie na sukces" zastąpi Marek Sierocki.  Zmiana prowadzącego nastąpiła w wyniku niedotrzymania przez Artura Orzecha warunków umowy z TVP. Nieprzewidywalne zachowanie pana Artura Orzecha mogło narazić na niezasłużone przykrości zaproszone dzieci, które przyjechały do TVP specjalnie z Kraśnika, aby wziąć udział w tym nagraniu - skomentowało  Centrum Informacji TVP. Co ciekawe, teraz agentka Artura Orzecha w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl informuje, że to sam dziennikarz zakończył współpracę z TVP. Przedstawicielka byłego prowadzącego "Szansy na sukces"  zdradziła, jaką wiadomość do niej wysłał.  Pan Artur Orzech przekazał mi tylko, że odszedł z telewizji, gdyż Pietrzak i Boysi to nie jest jego bajka. Przysłał mi tylko esemesa tej treści, więcej nic nie wiem. Nie potrafię odpowiedzieć też, czy będzie przygotowywał jakąś odpowiedź lub kroki prawne względem TVP- portal wirtualnemedia.pl cytuje agentkę dziennikarza, Magdalenę Gatkowską.  Sam Artur Orzech do tej pory oficjalnie nie skomentował doniesień na swoj temat.  Zobacz także:   Steczkowska,...

Eurowizja 2021: Kto zastąpi Artura Orzecha? Nowi komentatorzy
Pawel Kibitlewski
Newsy
Eurowizja 2021: Po raz pierwszy od 29 lat Artur Orzech nie skomentuje konkursu. Wiemy, kto go zastąpi!
Eurowizja 2021 odbędzie się już niebawem, bo w dniach 18-22 maja. TVP w końcu potwierdziło, kto zastąpi Artura Orzecha. Wybrano aż dwóch komentatorów!

Kiedy w marcu media obiegła informacja, że współpraca Artura Orzecha i TVP dobiegła końca , było już wiadome, że prowadzący "Szansy na sukces" tym razem nie skomentuje tegorocznej Eurowizji, co robił od niemal przez 30 lat. Kto zajmie jego miejsce? Spekulacje na ten temat i prawdziwa giełda nazwisk trwają już od kilku tygodni. Teraz TVP w końcu potwierdziło, kto wystąpi w roli komentatora Eurowizji 2021 . Jak się okazuje, do tej roli wybrano aż dwóch dziennikarzy.  Eurowizja 2021: Kto zastąpi Artura Orzecha? Artur Orzech z Konkursem Piosenki Eurowizji, był związany od 1992 roku. Słynny dziennikarz radiowy rok w rok występował w roli komentatora i wydawało się, że nic nie może tego zmienić. Nieoczekiwanie miesiąc temu okazało się, że prowadzący "Szansy na sukces" nie zjawił się na nagraniach programu i postanowił zakończyć swoją współpracę z Telewizją Polską.  Pan Artur Orzech przekazał mi tylko, że odszedł z telewizji, gdyż Pietrzak i Boysi to nie jest jego bajka. Przysłał mi tylko esemesa tej treści, więcej nic nie wiem. Nie potrafię odpowiedzieć też, czy będzie przygotowywał jakąś odpowiedź lub kroki prawne względem TVP - mówiła portalowi wirtualnemedia.pl agentka dziennikarza, Magdalena Gatkowska.  Wtedy jego miejsce zajął Marek Sierocki i jak się okazuje, stanie się tak samo w przypadku Eurowizji 2021. TVP właśnie przekazało oficjalne informacje dotyczące komentatorów międzynarodowego konkursu. Panie i panowie 💥 Przed Wami komentatorzy Eurowizji 2021 - napisała TVP publikując specjalne wideo na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.  Wraz z Markiem Sierockim, znanym dziennikarzu i dyrektorze artystycznym festiwali w Opolu i Sopocie, w roli komentatora wystąpi młoda gwiazda TVP - Aleksander Sikora , którego...

East News
Newsy
"Sanatorium miłości" spada z anteny już wkrótce. Wiemy, co zastąpi show z Manowską! To będzie wielki powrót...
"Sanatorium miłości" spada z anteny już wkrótce. Wiemy, co zastąpi show z Manowską! To będzie wielki powrót...

„ Sanatorium miłości ” dobiega końca i już wiadomo, że zastąpi go nowa edycja „Szansy na sukces. Opole 2019”. Muzyczny program będzie można zobaczyć już 7 kwietnia o godz. 21.15, jak donosi portal wirtualnemedia.pl Jeszcze nie wiadomo, kto będzie prowadzącym, ani jak dokładnie będzie wyglądał odświeżony format. Muzyczny show powstaje we współpracy z Opolem i ma promować Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Czy będzie kolejna edycja "Sanatorium miłości"? Program „ Szansa na sukces ” w latach 1993-2012 był emitowany w TVP 2. Nowa edycja została przeniesiona do TVP 1 i będziemy ją oglądać w każdą niedzielę o godzinie 21.15. Zastąpi tym samym pierwszy sezon „Sanatorium miłości”. Fani tej produkcji nie mają się jednak czego obawiać, bo już wiadomo, że powstanie druga edycja programu, a nabór już ogłosiła w mediach społecznościowych Marta Manowska . Jak będzie wyglądała nowa edycja "Szansy na sukces"? Pierwsza edycja odświeżonego formatu „Szansa na sukces. Opole 2019” będzie miała około 8-10 odcinków. Główne założenia programu mają pozostać bez zmian. "Szansa na sukces" ma się zakończyć przed  Krajowym Festiwalem Piosenki Polskiej w Opolu, który jest zaplanowany na 14-17 czerwca 2019 roku. Wiadomo już, że programu nie poprowadzi Wojciech Mann, który do tej pory był twarzą "Szansy na sukces". Na prowadzącego typowani są zaś Tomasz Wolny, Damian Michałowski i Artur Orzech.  W każdym odcinku ma być kilkanaście minut archiwalnych występów z Opola, bo to jest bogactwo telewizji publicznej. Mam niedosyt wykorzystywania archiwaliów. Widzowie kochają to, co znają. Nie ma nic piękniejszego niż wspaniały wykon, który ludzie pamiętają - powiedział dla wirtualnemedia.pl Jacek Kurski, prezes TVP. Odświeżanie dawnych formatów do tej pory doskonale się sprawdzało, myślicie, że "Szansa na sukces" też będzie hitem?...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner