Rolnik szuka żony - Ania od Karola
Mat. promocyjne

Ania z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość! Z kim związała się była kandydatka na żonę Karola?

Rolnik szuka żony - Ania od Karola
Mat. promocyjne

Anna Wasielewska z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość! Kandydatka na żonę Karola od początku mówiła, że szuka mężczyzny, który jest gotowy na poważnych związek, bowiem ona wychowuje 3-letniego syna Wiktora i nie ma czasu na przelotne romanse. Karol początkowo bał się wybrać Anię ze względu na jej syna, bo szukał kobiety bez zobowiązań, ale w końcu postanowił dać jej szansę i zaprosił do swojego domu. Ania o serce Karola rywalizowała z Sarą i Justyną. Ostatecznie rolnik nie wybrał żadnej z dziewczyn i odezwał się do Jagody, z którą poznał się przed nagrywaniem show. Z kolei Ania nie przejęła się tym, że nie udało jej się znaleźć miłości w show i dalej szukała szczęścia. Teraz okazuje się, że udało jej się znaleźć nową miłość!

 

ZOBACZ: Małgosia z "Rolnik szuka żony" to prawdziwa szczęściara! Nie dość, że przy Pawle znalazła miłość, to jeszcze... To cię zaskoczy!

 

Okazuje się, że Anna Wasielewska, była kandydatka na żonę Karola, znalazła miłość. Jak podaje fakt.pl, Ania razem z partnerem Patrykiem wzięła udział w konkursie walentynkowym na stronie Infostrow prowadzonej na Facebooku. Patryk w mediach społecznościowych chętnie pokazuje zdjęcia z Anią. Gratulujemy i czekamy na informację o ślubie ;)

 

ZOBACZ: Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony" rozstali się! Jest komentarz byłej partnerki rolnika!

 

Ania była kandydatką na żonę Karola 

Rolnik szuka żony 4 finał Karol i Jagoda, Sara, Justyna, Ania
Mat. prasowe

Karol nie wybrał Ani, ale uczestniczka programu i tak znalazła miłość. 

Ania, Justyna i Sara z "Rolnik szuka żony"
Materiały prasowe

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40