Jagoda i Karol z Rolnik szuka żony rozstali się Karol i Jagoda świąteczny odcinek Rolnik szuka żony Karol i Jagoda świąteczny odcinek Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony Jagoda i Karol na sylwestrze TVP w Zakopanem Rolnik szuka żony 4 - Karol i Jagoda w finale
Jagoda i Karol z Rolnik szuka żony rozstali się
mat. prasowe
Co się stało?!
1/5
Jagoda i Karol z Rolnik szuka żony rozstali się
mat. prasowe

 

Jagoda i Karol już nie są razem! Mamy dla Was zaskakujące i smutne doniesienia dotyczące jednej z najpopularniejszych par czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony"! Jak donosi "Na Żywo", rolnik i jego partnerka podjęli decyzję o rozstaniu...  Związek Jagody i Karola od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród fanów show. Jeszcze zanim rozpoczęła się emisja 4. edycji Jagoda napisała list do rolnika, jednak jak później tłumaczyła zrezygnowała z występów w programie ze względu na pracę. Karol zaprosił więc do siebie inne kandydatki na żonę. Niestety, już pod koniec wizyty dziewczyn w jego domu okazało się, że rolnik nie chce być z żadną z nich. Wtedy dowiedzieliśmy się o Jagodzie, z którą Karol odnowił kontakt. Para zapewniała, że narodziło się pomiędzy nimi ogromne uczucie i wydawało się, że wkrótce usłyszymy o ich zaręczynach...

 

Zobacz: To koniec miłości Jagody i Karola z "Rolnik szuka żony", a pamiętacie jak to się zaczęło? Zobaczcie historię tego niezwykłego związku

 

Niestety, teraz okazuje się, że para podjęła inną decyzję! Zobaczcie, jak rozstanie z Karolem skomentowała Jagoda! Więcej informacji w naszej galerii.

 

Zobacz także: Karol z "Rolnika" jest pewny swoich uczuć do Jagody! Zobaczcie, co planuje zrobić!

2/5
Karol i Jagoda świąteczny odcinek Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

 

Jeszcze kilka tygodni temu Jagoda i Karol bawili się  na sylwetrowej zabawie w Zakopanem. Niestety, teraz partnerka rolnika w rozmowie z jednym z magazynów przyznała, że nie są już razem! 

Zobaczcie komentarz Jagody! Wypowiedź znajdziecie na następnej stronie. 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Jagoda i Karol o plusach i minusach "Rolnik szuka żony"! Zdradzają też czy Jagoda brała udział w "Pierwszej randce"

3/5
Karol i Jagoda świąteczny odcinek Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

 

Jagoda w rozmowie z magazynem "Na Żywo" zdradziła, że jej związek z Karolem to już przeszłość!

Rozstaliśmy się i proszę mi wybaczyć, ale nie będę tego komentować. Chcę odzyskać spokój i prawo do prywatności- "Na żywo" cytuje Jagodę. 

 

Zobacz także: Radzenie sobie po rozstaniu – przeżyj stratę do końca

4/5
Rolnik szuka żony Jagoda i Karol na sylwestrze TVP w Zakopanem
Instagram

 

Jak się okazuje Jagoda po rozstaniu z Karolem postanowiła wykasować wspólne zdjęcia z rolnikiem ze swojego profilu na Instagramie. Wcześniej fani pary mogli zobaczyć m.in. jak bawili się na sylwetrowej imprezie. Teraz na profilu Jagody nie ma ani jednego zdjęcia z byłym partnerem.

Internauci próbują dowiedzieć się dlaczego z jej konta zniknęły ich wspólne zdjęcia.

Jagoda rozstala się z Karolem? komentarze na instagramie
Instagram
Instagram

5/5
Rolnik szuka żony 4 - Karol i Jagoda w finale
TVP

 

Jesteście zaskoczeni informacjami o rozstaniu Jagody i Karola?

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Czy Jagoda była podstawiona? Jagoda i Karol z "Rolnik szuka żony" odpowiadają na plotki

Więcej na temat Rolnik szuka żony