Ania i Ivan przylecieli ze słonecznego Bali spełnieni i szczęśliwi. W "Hotelu Paradise" znaleźli dokładnie to, czego szukali, czyli miłość! Para zdecydowała szybko pójść za ciosem i korzystając z obowiązkowej kwarantanny zamieszkali razem na dwa tygodnie. Ta próba skończyła się powodzeniem i para zdecydowała wynająć wspólnie mieszkanie. Mija kolejny miesiąc od powrotu z Bali, a para wydaje się być bardzo szczęśliwa i spełniona w swojej relacji i właśnie podzieliła się swoim nowym projektem na Instagramie! Uwagę fanów jednak przyciągnął wygląd Ani i wypytują uczestniczkę o ciążę!

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Ania i Ivan pokazali jak mieszkają! Od momentu, kiedy wprowadziła się Ania zaszło sporo zmian!

Ania z "Hotelu Paradise" jest w ciąży?

Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" postanowili na swoim Instagramie ogłosić bardzo ważną nowinę! Od jakiegoś już czasu para dzieli się z fanami swoimi doświadczeniami, przemyśleniami i codziennością. Ania założyła kanał na YouTubie i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio Ivan postanowił podzielić się wspólnym nagraniem pary, które jest wstępem do wspólnego webinaru! Czym będą się dzielić z fanami uczestnicy "Hotelu Paradise 2"?

Podczas spotkania podzielimy się z Tobą naszymi sekretami:
- Jak wyznaczamy i realizujemy swoje cele
- Jak się wzajemnie wspieramy jako związek i w realizacji wspólnej przyszłości
- Czym się zajmujemy na codzień, dzięki czemu prowadzimy życie o którym zawsze marzyliśmy

Natomiast sam webinar otrzymał tytuł: "Jak jako para wspieramy się w naszej drodze do wolności finansowej". Fani pochwalili pracę pary i 4-minutowe nagranie zapowiadające wspólny projekt. Niektórzy jednak zwrócili uwagę na to, że Ania bardzo się zmieniła:

- Ania trochę wygląda jak w ciąży ????
- Czy tylko ja na początku myślałam ze ona jest w ciąży ?
- Nawiązując do Ani, jest osoba publiczna musi się liczyć z tym ze jeśli się przytyje lub schudnie, ludzie to zauważą. Wiedziała, na co się pisze, wchodząc do programu, prowadząc blogi czy też kanał na yt. Życzę tej parze z całego serca jak najlepiej, bo są cudowni i prawdziwi - komentują fani.

Ivan i Ania nie odnieśli się do tych sugestii. Czy planują założyć rodzinę? Jak na razie para stawia na rozwój i pielęgnuje swój związek. Postanowili nawet kupić pieska, którego nazwali Chanty. Jak na razie jednak nie planują powiększyć rodziny, a przynajmniej nie informowali o tym fanów.

Zobacz także

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nowy etap związku Ani i Ivana?! Uczestniczka opowiedziała o ślubie i dzieciach

Ania i Ivan lubią opowiadać o swojej wspólnej codzienności. Para publikuje mnóstwo zdjęć razem. Jak sami mówią, od początku wiedzieli, że są sobie przeznaczeni:

Wyleciałam na Bali, nawet nie wróciłam do domu, tylko zamieszkałam w Gdańsku. Musiałam wybrać między programem a pracą w banku. Wybrałam program i mam teraz miłość, a praca myślę, że zawsze się znajdzie - mówiła o swojej rewolucji w życiu Ania w "Dzień dobry TVN"

Mat. prasowe

Zobacz także: Ania i Ivan z "Hotel Paradise" pokazali intymne zdjęcie z łóżka! Internautka: "Takie to piękne i sztuczne"!

Reklama

Para jak na razie nie ma w planach powiększenia rodziny. Choć jeszcze niedawno Ivan nie zaprzeczał, że ma w planach oświadczyny swojej ukochanej:

Jestem przygotowany na to w każdym momencie - mówił Ivan w "Dzień dobry TVN"

ivan_hotelparadise2/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama