Ania i Ivan z "Hotel Paradise" znów zaskakują odważnymi zdjęciami. Para po raz pierwszy opublikowała bardzo intymne zdjęcia, kiedy zdecydowali się poinformować, że po programie nadal są razem! Teraz ich fani znów mogą zobaczyć bardzo osobiste fotografie pary wprost z... sypialni! To trzeba zobaczyć...

Reklama

Ania i Ivan z "Hotel Paradise" pokazali intymne zdjęcie z łóżka!

Ivan opublikował na swoim koncie na Instagramie zdjęcia z sesji z Anią, na których oboje pozują w samej bieliźnie. Wygląda na to, że para chciała pokazać, że doskonale bawią się w swoim towarzystwie i budzą się obok siebie uśmiechnięci:

Mówią, że świat należy do tych, którzy wcześnie wstają... To nieprawda... świat należy do tych, którzy budzą się uśmiechnięci.” ????❤️ - napisał pod zdjęciem Ivan.

Fani pary są zachwyceni ich wspólnymi zdjęciami i piszą wprost, że to oni powinni wygrać "Hotel Paradise" 2, bo tylko między nimi widać było prawdziwe uczucie.

szkoda że nie wygraliście hotelu bo tylko w was widziałam ta największą miłość ale to nie ważne bo macie teraz sb i to jest cudowne ????❤️

Ale z was slodziaki ???? ????

Oo Boziu jak cudnie razem wyglądacie !!!

Nie zabrakło też krytycznych komentarzy. Jedna z obserwatorek pary uważa, że ich zdjęcia są "sztuczne i na pokaz". Inni dodają:

Ciekawe kiedy im skończy się umowa i nagle się odkochają ????????

I po co takie zdjęcia? Żenada

Prawie jak wstęp do taniego porno haha

Tylko spójrzcie na zdjęcie Ani i Ivana! Para dzieli się coraz intymniejszymi fotografiami...

Zobacz także

Zobacz także: Bartek z "Hotel Paradise 2" nie odpuszcza Dominice: " Kłamie w żywe oczy"! Ten wpis ją zdenerwuje

Ania i Ivan po zakończeniu "Hotel Paradise" 2 nadal są parą!

Mat. prasowe

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama