Ania Matyasek i Ivan Yevtushenko z "Hotel Paradise" podczas relacji na InstaStories przekazali swoim fanom radosną wiadomość. Okazuje się, że para która poznała się na planie drugiej edycji hitu TVN7 podjęła bardzo ważną dotyczącą ich związku. Byli uczestnicy "Hotelu Paradise" zdradzili ich rodzina właśnie się powiększyła! Ania i Ivan pochwalili się swoim szczęściem i pokazali światu uroczego... pieska!

Reklama

Ania i Ivan pokazali nowego członka rodziny

Ania i Ivan tworzą szczęśliwy związek już od ponad roku. Zakochani wzięli udział w drugiej edycji "Hotelu Paradise" i od samego początku tworzyli bardzo zgrany duet. Co ciekawe, zakochani po zakończeniu programu aż przez osiem miesięcy ukrywali, że są razem. Para naprawdę długo ukrywała, że miłość w ich związku kwitnie w najlepsze- Ania i Ivan potwierdzili, że ich relacja przetrwała próbę czasu dopiero w listopadzie 2020 roku, kiedy w sieci opublikowali romantyczny i namiętny film ze swoim udziałem.

Ania i Ivan są już ze sobą rok i dwa miesiące, a teraz podjęli bardzo ważną decyzję. Zakochani podczas relacji na InstaStories pochwalili się, że w ich domu pojawił się nowy członek rodziny. Para kupiła sobie uroczego, małego pieska.

- Postanowiliśmy podjąć bardzo odpowiedzialną decyzję w naszym związku i postanowiliśmy...- mówił Ivan.
- Chcemy wam kogoś przedstawić- dodała Ania.
- To jest nasz nowy członek rodziny- kontynuował Ivan.

Zobaczcie sami, jakiego pieska mają Ani i Ivan z "Hotelu Paradise"!

Zobacz także: Gwiazdy "Love Island" i "Hotelu Paradise" w nowym show TVN! Kto wystąpi?

Zobacz także

Ania i Ivan pokazali swojego pieska.

Instagram

Zakochani poznali się na planie 2. edycji "Hotelu Paradise".

Mat. promocyjne
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama