Artur i Sara z "Rolnik szuka żony 10" to kolejna para, która deklaruje chęć poznawania się i nawiązania relacji. O ile Sara nie szczędzi słów zachwytu i nieustannie komplementuje Artura, o tyle takiego entuzjazmu nie ma ze strony rolnika, choć w rozmowie z Martą Manowską zapewniał, że jest szczęśliwy. W te słowa nie wierzą jednak fani, pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Reklama

Artur i Sara z "Rolnik szuka żony" 10 są razem po programie?

Wygląda na to, że 10. edycja "Rolnik szuka żony" nie pobije rekordu z poprzedniego sezonu, gdzie powstało aż pięć par. Do tej pory to jedynie Nicola i Darek potwierdzili, że są parą, a z kolei Ewa i Waldemar oraz Artur i Sara dopiero dają szansę ich relacji. Podczas rozmów uczestników z Martą Manowską internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół podczas spotkania z Sarą i Arturem. Kandydatka rolnika nie kryła, że jest zachwycona Arturem i przez całą rozmowę czule głaskała jego nogę. Tymczasem Artur pewnie, ale dość chłodno opowiadał o ich znajomości i po raz kolejny podkreślił, że Sara ma fajne włosy i przy niej czuje się spokojny.

Internauci sugerują, że związek Sary i Artura z "Rolnik szuka żony" nie przetrwa.

Też zwróciłam uwagę, nie odwzajemnia dotyku. Z jego strony nie ma chemii. Wygrał rozsądek i włosy.
Nawet nie złapał ją za rękę… i to przekonanie w jego głosie jak Marta zapytała, czy jest szczęśliwy… nie poprosił Sary nawet o numer
Zapytany czy jest szczęśliwy, za każdym razem odpowiada, że Sara ma fajne włosy

Zobacz także: Waldemar z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z piękną kobietą. Nie chodzi o Ewę!

Reklama

Sądzicie, że Artur i Sara z "Rolnik szuka żony" 10 faktycznie nie są już razem?

Artur z Rolnik szuka żony pożegnał Olę
Artur z "Rolnik szuka żony" 10 screen "Rolnik szuka żony" 10
Reklama
Reklama
Reklama