A jednak! Waldemar z „Rolnika” szczerze odpowiedział na pytanie o Dorotę. Co z ich związkiem?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" zareagował na pytania internautów o jego relację z Dorotą. Para przechodzi kryzys? Rolnik wyjawił prawdę.

Waldemar z Rolnik szuka żony zdradził prawdę o związku z Dorotą

Waldemar z „Rolnik szuka żony” zorganizował „Q&A” i odpowiedział na pytania dotyczące jego relacji z Dorotą. W ostatnim czasie wokół pary znów zrobiło się gorąco, a nawet pojawiły się niepokojące doniesienia o kryzysie w ich związku. Teraz internauci zwrócili się do rolnika pytając o prawdę. Waldemar odpowiedział!

Advertisement MPU article

Waldemar z „Rolnik szuka żony” odpowiedział na pytania o Dorotę

Waldemar i Dorotą są jedną z par, która poznała się w dziesiątej edycji „Rolnik szuka żony”. Zakochani dość rzadko pokazują w sieci wspólne zdjęcia, co niepokoi internautów. Ostatnio ukochana rolnika udostępniła w sieci nowe zdjęcie z niepokojącym opisem i od razu pojawiło się pytanie, czy Dorota z „Rolnik szuka żony” nie jest już z Waldemarem? Para po kilku dniach zareagowała na plotki na swój temat i zdementowała wszystkie rewelacje. Teraz Waldemar podczas relacji na InstaStories postanowił znów zabrać głos ws. relacji z Dorotą i sam zachęcił internautów do zadawania mu pytań.

Jeśli chcecie mnie o coś zapytać bo wiele jest takich kwestii, insynuacji różnych, różnie gazety piszą na mój i Dorotki temat- jeśli chcecie się zapytać, jak jest w realu nie krępujcie się, walcie śmiało postaram się odpowiedzieć
zachęcał rolnik.
Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony
Facebook/Rolnik szuka żony

Internauci od razu zareagowali i zaczęli dopytywać o relację Waldemara i Doroty z „Rolnik szuka żony”. Fani zwrócili uwagę, że ukochana rolnika co jakiś czas publikuje w sieci niepokojące wpisy, które mogą sugerować problemy w ich związku. Internauci zapytali wprost, czy robią to pod publikę. Waldemar odpowiedział!

Szanowna Pani ja nigdy nie robiłem niczego pod publikę, choć nadal mi się to zarzuca. Nie pomyślała Pani, że te posty nie zawsze muszą tyczyć się mnie tylko innych nieżyczliwych ludzi. A te artykuły i nagłówki wyssane z palca byle tylko wzbudzić zainteresowanie Pani podobnych to jest specjalny trick by robić coś pod publikę
wyznał Waldemar.

Waldemar zapewnił, że nie chodzi mu o zwiększenie liczby osób obserwujących i nigdy nie miał takiego celu.

Mi nie zależy na liczbach obserwatorów, ludzie przychodzą i odchodzą jak w życiu. Jest Pani na moim koncie więc doskonale widzi, że więcej ludzi odchodzi niż dochodzi ostatnio więc zarzuca mi Pani jakieś postowe ustawki celem nabicia obserwatorów?! Gdyby tak było to by dochodzili jak grzyby po deszczu, a tak jak widać się nie dzieje i nie jest to mój cel nabijanie obserwatorów!
komentuje Waldemar.
Waldemar z Rolnik szuka żony odpowiedział na pytania o Dorotę
Instagram @c5waldi_passion_farmer

Rolnik zapewnił, że jego związek z Dorotą ma się bardzo dobrze.

Ze mną i Dorotką jest wszystko jak trzeba.

Warto przypomnieć, że zakochani już jakiś czas temu zdradzili, że po zakończeniu roku szkolnego syna Doroty, para chce ze sobą zamieszkać. Kto wie, może wówczas zakończą się plotki na ich temat? My mocno trzymamy za nich kciuki!

Advertisement MPU article

Zobacz także: Małgosia z „Rolnika” mocno ścięła włosy. Tak krótkiej fryzury jeszcze nie miała

Waldemar z Rolnik szuka żony odpowiedział na pytania o Dorotę
Instagram @c5waldi_passion_farmer
Waldemar z Rolnik szuka żony odpowiedział na pytania o Dorotę
Instagram @c5waldi_passion_farmer
Waldemar i Dorota z Rolnik szuka żony
Instagram @c5waldi_passion_farmer