"40 kontra 20": Agata Nowa nad basenem
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show

"40 kontra 20": kolejne problemy w raju. W show pojawia się nowa piękność: "Twarz idealna"

Kolejne kłótnie, łzy... atmosfera w "40 kontra 20" coraz bardziej się zagęszcza! By tego było mało z przytupem w programie pojawiła się nowa uczestniczka. Kinga już szykuje się do walki!

W "40 kontra 20" nie ma miejsca na nudę! Po ostatnich roszadach i sprowadzeniu na glamping dwóch ulubienic Seniora, atmosfera w luksusowej greckiej posiadłości wyraźnie się zagęściła. Kamila srogo patrzy na relację Bartka i Pati, Linda rywalizuje z matką, a Kinga robi wszystko, by uwaga była skupiona tylko na niej. I gdy emocje powoli zaczęły sięgać zenitu, nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał! Do programu weszła nowa dziewczyna, która jednogłośnie została okrzyknięta przez pozostałe ich największą rywalką. 

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": do programu dołącza zjawiskowa Agata

Po ciężkim wieczorze i trudnej rozmowie Roberta z Kingą w rezydencji uczestników "40 kontra 20" nastał nowy dzień, który przyniósł nie tylko nowe wyzwania, ale też zaskakujące zwroty akcji. By nieco rozładować napięcie pomiędzy paniami Senior - Robert Kochanek i jego młodszy kolega Junior - Bartosz Andrzejak, postanowili zaskoczyć swoje wybranki i zorganizować dla nich niecodzienną zabawę. Robert połączył się kajdankami z Patrycją i Kingą, zaś Bartek wybrał Lindę i Izę. Panie były rękami Juniora i Seniora... i to dosłownie. To one musiały wykonywać wszystkie komendy panów i wyręczać ich w każdej czynności.

Choć na początku dziewczyny nie miały pojęcia czemu ma służyć ta gra, panowie zmyślnie postanowili wzajemnie przetestować swoje faworytki, a także poznać niezależną opinię bezstronnej uczestniczki. Co ciekawe, to właśnie połączenie uczestniczek wybranych przez Roberta wzbudziło największe poruszenie wśród pozostałych piękności. Wycofana Patrycja, obecna faworytka Bartka, pilnie śledziła każdy gest Kini, podkreślając, że jej wrażenie o sztuczności zachowania atrakcyjnej blondynki, tylko się potwierdziło.

- Po mojej minie było widać, co mi się podoba, a co niekoniecznie. A z Kinią, co by się nie działo, Kini się to podoba. Kinia z tym ok, Kinia nakarmi, Kinia dziubek wytrze. Kinia jeszcze pogłaska po główce i to z uśmiechem, z radością, jakby wykonywała najlepsze zadanie na świecie - ocenia ostro Kingę Patrycja.

- Ja z boku patrząc, oceniam, że Kinga bardziej dba o siebie. Patka sobie o wiele lepiej daje radę i daje to dużo do myślenia i miejmy nadzieję, że Robert faktycznie wyciągnie z tego wnioski - mówi z przymrużeniem oka Asia. 

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Po osobliwej zabawie i poznaniu pań w niecodziennej sytuacji, panowie chcąc zaangażować inne uczestniczki zorganizowali dla nich wyjątkowy wieczór. Każda z piękności, a także Junior i Senior, musieli przebrać się za wybraną postać z filmu. Kinga wybrała Angelinę Jolie jako Larę  Croft z "Tomb Raider", Linda wcieliła się w Anne Hathaway w roli Kobiety Kota z sagi o Batmanie, Dalia wybrała Jasminę z bajki o Alladynie, Kamila zagrała Barbie, Marta wybrała Kate Winslet w kultowej roli Rose z filmu "Titanic". Joasia spełniła swoje marzenie wcielając się w Marilyn Monroe, Patrycja wystąpiła jako Margot Robbie i jej postać Harley Quinn z "Legionów samobójców". Beata wcieliła się w Coco Chanel, zaś Iza w Monicę Bellucci.  I gdy wieczór zapowiadał się wyjątkowo udanie, nagle tę sielankę przerwało wielkie wejście tajemniczej, smukłej piękności z ażurową maseczką na oczach.

Mogę powiedzieć tylko trzy słowa - zaczęła dziewczyna . Dominacja, rozpusta, rozkosz - dodała.

Kinga od razu odgadła postać, w którą wcieliła się nowa bohaterka "40 kontra 20". Oczywiście chodziło o Anastasię Steele z "Pięćdziesięciu twarzy Greya".

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

- Jest prześliczna - mówi o Agacie Linda. Jest naturalna, jest wysoka, jest piękna, ma śliczne zęby, śliczne oczy. No twarz idealna - dodaje.

Również Kinga nie kryła zachwytu nad urodą swojej nowej konkurentki.

- Naturalność, piękność, skromność, tajemniczość. Generalnie "10 na 10" - oceniła Agatę Kinga.

Niech nie zwiedzie was jednak opinia ulubienicy Roberta. Choć Kinga obiektywnie starała się opisać aparycję nowej koleżanki, to w rozmowie sam na sam z Kamilą już obmyślała plan, jak pozbyć się rywalki z willi Roberta.

- Co do nowej, to nie jest rakieta - ocenia ostro Agatę Kamila. To nie jest takie "o idę się domalować". Ona weszła tak wiesz " Pięćdziesiąt twarzy Greya" - dodaje.

- Jutro jak dostanie pięćdziesiąt kartek to się zdziwi - drwi Kinga

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

- Agatka no robi wrażenie- przyznał Robert. Jest atrakcyjną kobietą  i jak widać... ma wszystko na miejscu - dodał.

- Zauważyłam reakcję panów na Agatę.  Ale też zauważyłam, jak patrzy na panią Linda i Kinga - zaznacza Beata. I tego nie dało się ukryć - d0dała. 

Kim jest Agata Nowa z "40 kontra 20"?

Agata Nowa ma 32 lata, mieszka w Warszawie i jak sama przyznaje zajmuje się biznesem i jest modelką.

W modelingu zaczęłam pracować około dziesięć lat temu. Najciekawsze projekty, jakie miałam okazję realizować odbywały się za granicą i były i były dla mnie ważne, ponieważ miałam okazję zwiedzić bardzo ciekawe miejsca i do tej pory przyjaźnię się z osobami, z którymi pracowałam - mówi o sobie Agata.

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Czy Agata przyszła do programu dla sławy? A może jest gotowa na prawdziwą miłość?

Zgłosiłam się do programu ponieważ uważam, że to jest fajny czas na wprowadzenie jakiejś dynamiki do mojego życia. Ja mam bardzo poukładane życie, a tutaj będę otoczona ludźmi zupełnie mi obcymi i zobaczyć, jak się wokół nich odnajdę. Przygodę wiem, że przeżyję. Czy się zakocham? Zobaczymy - przyznaje Agata.

 

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

Jakiego mężczyzny szuka Agata?

Trudno mi zaufać mężczyznom, ponieważ miałam okazje znaleźć się w sytuacjach, gdzie pokazali mi, jak potrafią skrzywdzić kobiety - podkreśla Agata. U mężczyzn najbardziej cenię pewność siebie, kiedy potrafią wspierać kobietę w jej marzeniach i kiedy dają poczucie bezpieczeństwa - dodaje. 

Czy blondwłosa piękność odnajdzie te cechy w Robercie, a może postanowi skupić się na Bartku? Cóż, pozostaje nam śledzić najnowsze odcinki "40 kontra 20". 

KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"

40 kontra 20. Robert śmieje się z biustu i ust Kingi
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Patrycja i Robert wyśmiewają Kingę: "Cycki na obojczykach, usta na pół twarzy" 
Jedno słowo Izy wystarczyło, by Patrycja nastawiła się przeciwko Kindze. Razem z Robertem wyśmiali wygląd pięknej blondynki. Posunęli się za daleko?

Czarne chmury ponownie zawisły nad losem Kingi w "40 kontra 20"? Do tej pory wydawać by się mogło, że odkąd Kinga trafiła na glamping zyskała pierwszych sprzymierzeńców. Zawarła nawet pakt z Martą i Patrycją, aby pozbyć się nowej Agaty z otoczenia Roberta. Jednak okazało się, że wystarczy jedno słowo Izy, aby Patrycja zupełnie zmieniła nastawienie do pięknej blondynki:  No piątym kołem u wozu jest, przeszkadza nam, więc trzeba jej się pozbyć - przyznała Patrycja.  W rozmowie z Robertem również poruszyła temat Kingi. Szczera "dwudziestka" i Robert Kochanek mocno zakpili z wyglądu Kingi. Przekroczyli granice?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Patrycja ostro walczy o Bartka! Padły bardzo mocne słowa: "Nie używa mózgu" "40 kontra 20": Iza nastawia Patrycję przeciwko Kindze Gdy Robert wyrzucił Kingę z willi , to był dla niej cios. Uczestniczka " 40 kontra 20 " jednak bardzo szybko zrozumiała, że dopiero w grupie dziewczyn Bartka może odetchnąć, dobrze się bawić i nie być na celowniku pozostałych dziewczyn, walczących o względy seniora. Do tej pory to właśnie Kinga była najbliżej Roberta, jednak on w pewnym momencie zaczął się od niej odsuwać. Okazało się, że na glamping trafiła również Marta, największa rywalka Kingi. Dziewczyny nawet znalazły wspólny język i wraz z Patrycją postanowiły zawiązać spisek, którego celem miała być eliminacja nowej. Okazało się jednak, że jedno słowo Izy wystarczyło, aby Patrycja została wrogo nastawiona wobec Kingi, ze strony której do tej pory nie czuła zagrożenia. Czy Iza jest dobrym obserwatorem? A może to strategia by na zawsze pozbyć się rywalki o serce Roberta?  - Może być atak ze strony dziewczyny, którą masz najbliżej - zaczęła Iza - Marty? Z Dalią nie jestem...

"40 kontra 20": Robert wyrzucił z programu ulubienicę widzów. Uczestniczki zalały się łzami
KADR Z PROGRAMU "40 KONTRA 20"
TV-Show
"40 kontra 20": Robert wyrzucił z programu ulubienicę widzów. Uczestniczki zalały się łzami
Finał "40 kontra 20" zbliża się wielkimi krokami, a z programem żegnają się kolejne piękności, jednak takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Robert wyeliminował swoją faworytkę!

Do wielkiego finału "40 kontra 20" został niespełna tydzień, a piękne "czterdziestki" i charyzmatyczne "dwudziestki" coraz intensywniej czują na plecach oddech rywalek. Teraz, zgodnie z zapowiedziami Juniora i Seniora, w każdym kolejnym odcinku panowie będą żegnać się z jedną z uczestniczek. Ostatnio show opuściła Asia, która wyszła z willi w atmosferze skandalu, jednak najnowszy odcinek randkowego hitu TVN 7 dostarczył widzom jeszcze większe emocje. Robert wyrzucił z programu faworytkę widzów. Pozostałe panie nie kryły zaskoczenia i rozczarowania decyzją Seniora.  "40 kontra 20": Robert wyeliminował ulubienicę widzów W "40 kontra 20" emocje sięgają zenitu. Patrycja staje się coraz bardziej zaborcza, pilnując Bartka niemal na każdy kroku. Agata zmyślnie doprowadza Kingę do szału sugerując, że ma chrapkę na Roberta, a Marta, Beata i Linda nie są pewne swojej pozycji. Z kolei  Iza zmyślnie prowadzi swoją grę doprowadzając do eliminacji kolejnych konkurentek. Ostatnio z programem pożegnała się Asia, która odeszła z show w atmosferze skandalu .  - Mów tylko, co możemy Ci pomóc? - zapytała Linda, wchodząc do pokoju, w którym pakowała się Asia.  - Dać mi święty spokój. Bo ja już nie muszę z Wami funkcjonować . Ja mam to tak poukładane, że sama sobie spakuje - odpowiedziała poirytowana Asia.  Joanna nie tylko opryskliwie odniosła się do Lindy, ale też nie zamierzała pożegnać się z pozostałymi uczestniczkami programu i opuściła rajską grecką posiadłość trzaskając drzwiami. Zobacz także:   "40 kontra 20": Joanna szczerze o decyzji Roberta: "Potrzebują Marysi, która posprząta i ugotuje" I choć emocje związane z kontrowersyjnym opuszczeniem willi przez Asię...

"40 kontra 20": Kinga zdradziła, jak nazywa Roberta
Mat. prasowe , Instagram @kinga_40kontra20
TV-Show
"40 kontra 20": Robert liże Kingę po twarzy. Uczestniczka, zdradziła, jak nazywa ukochanego
Miłość Kingi i Roberta z "40 kontra 20" kwitnie, a para coraz śmielej dzieli się w sieci szczegółami swojej relacji. Teraz blond piękność zdradziła, jak odnosi się do partnera. Uroczo?

Kinga Zapadka i Robert Kochanek przez parę miesięcy ukrywali swój związek. Dopiero po emisji finału "40 kontra 20" w telewizji zakochani mogli się ujawnić. Teraz para coraz śmielej dzieli się ze światem szczegółami swojej zażyłości. Wiemy już, jak wyglądały randki Kingi i Roberta tuż po zakończeniu programu, a teraz dziewczyna zdradziła kolejny sekret. Wiemy, jak Kinia nazywa swojego ukochanego. Będziecie zaskoczeni! Zobacz także:   "40 kontra 20": Co z drugą edycją programu? Czy randkowe show wróci na antenę? "40 kontra 20": Kinga publikuje namiętne zdjęcie z Robertem Za nami finał pierwszej polskiej edycji " 40 kontra 20 ". Wielkimi zwycięzcami miłosnego show TVN 7 okazali się być  Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak , którzy są ze sobą po programie oraz  Kinga Zapadka i Robert Kochanek , którzy również kontynuują swój związek. Wybór Roberta Kochanka w finale wcale nie był taki oczywisty, ponieważ tuż przed końcowym odcinkiem  wyrzucił Kingę z programu . To dzięki decyzji Agaty, Kinia powróciła do gry, a w wielkim finale to właśnie ona stanęła u boku Seniora. Taki obrót sytuacji sprawił, że widzowie nie do końca wierzą w trwałość tej relacji ,  a niektórzy zadają sobie nawet pytanie, czy program "40 kontra 20" jest reżyserowany.  Zakochani zdają się tym nie przejmować i cieszą się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Teraz Kinga i Robert nie muszą się już ukrywać ze swoim uczuciem, a niedawno pochwalili się w sieci pierwszym wspólnym zdjęciem . Nie trzeba było długo czekać, by zakochani coraz śmielej odkrywali kolejne karty i dzielili się z fanami szczegółami swojej miłości, która narodziła się w rajskiej rezydencji na Krecie. ...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik