"40 kontra 20": Marta gorzko o Robercie: "stracił w moich oczach, wiedziałam, że..."
Instagram @marta_40kontra20 , Mat. prasowe
TV-Show

"40 kontra 20": Marta gorzko o Robercie: "stracił w moich oczach, wiedziałam, że..."

Takiego obrotu spraw widzowie "40 kontra 20" się nie spodziewali. W finale Senior wybrał Kingę. Jak Marta ocenia decyzję Roberta Kochanka? Nie szczędzi mu ostrych słów!

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji "40 kontra 20". W poniedziałkowy wieczór, 23 sierpnia, po wielu tygodniach spisków, kłótni i wzruszających momentów, dowiedzieliśmy się, które panie skradły serca bohaterów miłosnego show TVN 7. Bartek wybrał Patrycję, a Robert ku zaskoczeniu wszystkich Kingę, którą tuż przed finałem chciał wyrzucić z show. Jak na taki obrót spraw zareagowała Marta, która przez wiele tygodni pokładała nadzieje w tym, że uda jej się zbudować związek z tancerzem? Piękna blondynka postanowiła szczerze opowiedzieć, jaki stosunek ma teraz do Roberta. Jest wściekła na Kingę?

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

"40 kontra 20": jak Marta ocenia finał programu?

Takiego finału "40 kontra 20" chyba nikt się nie spodziewał. Bartek związał się z Patrycją, a Robert ostatecznie wybrał Kingę, którą tuż przed ostatnim odcinkiem show wykluczył z dalszej gry! Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, od pierwszego odcinka show uwodząca Seniora, miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się - dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą! Jak na taki zwrot akcji zareagowała Marta, której uczucia często były wystawiane w programie na próbę?

Kinga i Robert z 40 kontra 20 komentują swoją miłość
Mat. prasowe

Udział w "40 kontra 20" miał dla Marty słodko-gorzki smak. Choć dziewczyna miała za sobą kilka sporów, w tym poważną kłótnię z Kingą, z którą przegrała batalię o serce Roberta Kochanka, to wyszła z show bogatsza o nowe doświadczania, wspaniałe przyjaciółki oraz rzeszę wiernych fanów, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne losy swojej ulubienicy za pośrednictwem jej instagramowego konta.

Tuż po finale Marta zabrała głos w sprawie programu podkreślając, że udział w show był dla niej niezapomnianym doświadczeniem.

- Chciałabym z całego serca podziękować Wam za piękne komentarze i wsparcie od początku do końca mojej niesamowitej przygody w programie. Nigdy nie sądziłam, ze mogę mieć tak świetny kontakt ze strony polskiej społeczności. Dziękuję jeszcze raz i mam nadzieje ze do zobaczenia! ❤️ - wyznała tuż po finale Marta.

Teraz, gdy od wielkiego finału mięło już kilka dni, a emocje nieco opadły, Marta wreszcie postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat przebiegu show oraz Roberta i jego wybranki.

"40 kontra 20": Marta ma żal do Roberta i Kingi?

Marta przez wiele tygodni starała się zdobyć serce Roberta Kochanka. Piękna "dwudziestka" nie tylko wychodziła z inicjatywą i proponowała Seniorowi romantyczne randki, ale też weszła na ścieżkę wojenną z innymi uczestniczkami show, w tym z Kingą, z którą wdała się w ostrą kłótnię. Jej starania, jednak się popłaciły i piękna Blondynka doszła aż do półfinału programu. Ku zaskoczeniu wszystkich Robert jednak nie zechciał kontynuować z nią wspólnej przygody i pożegnał się z Martą gorzkimi słowami.

Martusia, od pierwszego dnia odkąd się tutaj pojawiłaś, ten uśmiech, ta radość... Każdy dzień, który zaczynał się od twojego uśmiechu, był ciekawym dniem. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto będzie miał równie duże serce jak ty i oboje zamieszkacie w tych swoich sercach. Dzisiaj musimy się rozstać - wyznał w programie Robert.

Jak z perspektywy czasu Marta ocenia decyzję Roberta? Czy po obejrzeniu finału "40 kontra 20" emocje wróciły? 

Rober kochanek masuje plecy Marcie
Mat. prasowe

Fani Marty wciąż dopytują swoją ulubienicę o jej stosunek do Roberta i Kingi. Po kilku dniach milczenia dziewczyna postanowiła zaspokoić ciekawość fanów.

- Było ci przykro, że to jednak nie ty wygrałaś program?- zapytał Martę jeden z jej fanów.

 - Lubię rywalizację i nie lubię przegrywać - zdradziła Marta - ale w tym przypadku cieszyłam się, ponieważ Robert nie jest mężczyzną dla mnie - dodała.

Instagram @marta_40kontra20

Podczas instagramowego "Q&A" na profilu Marty pojawiło się również pytanie o jej opinię na temat ostatnich dni spędzonych w luksusowej greckiej rezydencji "40 kontra 20".

- Co sądzisz o ostatnich dniach programu? Na twojej twarzy widać było czasem niesmak - brzmiało pytanie od jednego z fanów.

Na odpowiedź Marty nie trzeba było długo czekać.

- Od momentu wypowiedzi Roberta nie chciałam być w programie i rywalizować o jego względy. Nie lubię jak ktoś gra tobą, jak pionkiem w grze. Robert wtedy stracił w moich oczach - odpowiedziała Marta. - Wiedziałam, że nie będzie nic pomiędzy nami - dodała.

Spodziewaliście się po niej takich słów?

Instagram @marta_40kontra20

Marta zdobyła dużą sympatię widzów dzięki programowi "40 kontra 20". Wciąż utrzymuje kontakt z koleżankami, które poznała na planie. Niedawno dziewczyna zaskoczyła fanów i ddała się w ręce dr Beaty Dethloff, która również brała udział w programie. Marta postawiła na lekkie wydłużenie brody:

Marta Mazurkiewicz w "40 kontra 20"
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Marta ma nowego partnera? "Miłość przychodzi sama" - wyznała
Marta Mazurkiewicz z "40 kontra 20" już jest zakochana? Piękna uczestniczka zdradziła prawdę.

Eliminacja Marty tuż przed wielkim finałem "40 kontra 20" była szokiem nie tylko dla widzów show, ale też jego uczestników. Blond piękność była bowiem okrzyknięta największą faworytką Seniora, nic więc dziwnego, że jej odejście z programu wywołało w sieci poruszenie. Teraz, gdy od zakończenia zdjęć do kontrowersyjnego miłosnego show TVN 7 minęły już ponad dwa miesiące, przebojowa "dwudziestka" wyznała, czy jej serce jest już zajęte. "40 kontra 20": Marta znalazła miłość po programie? Marta Mazurkiewicz nieźle namieszała w luksusowej greckiej posiadłości "40 kontra 20". Jasnooka piękność była rozchwytywana zarówno przez Seniora - Roberta Kochanka , jak i Juniora - Bartosza Andrzejaka . Panowie od pierwszej chwili zachwycili się pewną siebie, charyzmatyczną "dwudziestką", która również skutecznie zabiegała i ich względy. Doszło nawet do tego, że w jednym z odcinków Marta najpierw całowała się z Robertem, a później spędziła noc z Bartkiem , przez co podczas Dnia Decyzji była zagrożona eliminacją. Panowie jednak dali jej szasnę i od tego czasu dziewczyna skupiła całą uwagę na Seniorze, szybko stając się jego ulubienicą. Niestety, tuż przed finałem Robert wyeliminował Martę z dalszej gry, tym samym kończąc program u boku Kingi. Takiego finału "40 kontra 20" chyba nikt się nie spodziewał. Bartek związał się z Patrycją, a  Robert ostatecznie wybrał Kingę,  którą tuż przed ostatnim odcinkiem show  wykluczył z dalszej gry!  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, od pierwszego odcinka show uwodząca Seniora, miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!   A jak układa się miłosne życie dawnych...

"40 kontra 20": Linda zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta? Jak ocenia ich związek?
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Linda zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta? Jak ocenia ich związek?
Linda podsumowała swój udział w "40 kontra 20". Jest zawiedziona decyzją Roberta Kochanka? W rozmowie z Party.pl zdradziła, co myśli o związku Kingi i Roberta.

Linda pokładała duże nadzieje w tym, że uda jej się zbudować związek z Robertem. Jednak jej uczucia często wystawiane były na próbę. Tuż przed wielkim finałem show ulubienica Seniora została wyrzucona z programu, a Robert Kochanek ku zaskoczeniu wszystkich w ostatnim odcinku programu za swoją partnerkę wybrał Kingę. Jak na taki obrót spraw zareagowała Linda? Czy ma żal do Roberta i jaki ma stosunek do jego obecnej relacji z Kingą? W rozmowie z Party.pl jasnooka piękność wyznała prawdę! "40 kontra 20": jak Linda ocenia finał programu? Takiego finału chyba nikt się nie spodziewał -  Robert Kochanek ostatecznie wybrał Kingę,  którą  w poprzednim odcinku wyeliminował z dalszej gry.  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, miała szansę wrócić do show i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!  Jak na taki zwrot akcji zareagowała Linda, która zarówno przez widzów TVN 7, jak i pozostałe wyralki była uznawana za najlepszą kandydatkę na partnerkę Seniora? Pomimo iż Linda nie podbiła serca Roberta Kochanka w " 40 kontra 20 ", z pewnością nie odejdzie z programu zapomniana. Pewna siebie "dwudziestka" zdobyła sympatię nie tylko koleżanek z programu ale również tysięcy widzów, którzy wciąż chętnie śledzą jej dalsze losy za pośrednictwem Instagrama. Dziś wiadomo, że Linda jest już w szczęśliwym związku z przystojnym trenerem personalnym, Sebastianem, którego chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Ale czy odrzucenie przez tancerza bardzo się na niej odbiło? - Nie żałuje mojego udziału w programie, to było niesamowite doświadczenie! - wyznała w rozmowie z Party.pl Linda.  Znana ze swojej powściągliwości uczestniczka miłosnego show TVN 7, w...

"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?
Instagram @beatadethloff , Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Beata zabrała głos po finale. Ma żal do Kingi i Roberta?
Takiego obrotu spraw widzowie "40 kontra 20" się nie spodziewali. W finale to Kinga stanęła u boku Roberta. Co na to Beata? Ma żal, że Senior tak długo ją zwodził?

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji "40 kontra 20". W poniedziałkowy wieczór, 23 sierpnia, po wielu tygodniach kłótni, spisków, awantur i wzruszających momentów, dowiedzieliśmy się, które panie skradły serca Juniora i Seniora. Bartek wybrał Patrycję, a Robert ku zaskoczeniu wszystkich Kingę, którą tuż przed finałem chciał wyrzucić z show. Jak na taki obrót spraw zareagowała Beata? Piękna "czterdziestka", którą Robert jeszcze w finale mamił wizją zakładania wspólnej rodziny, skomentowała całą sytuację. Ma żal do Kingi i Roberta? Zobacz także:  "40 kontra 20": Czy Patrycja Rodak i Bartek Andrzejczak są razem po programie? Wiemy "40 kontra 20": jak Beata ocenia finał programu? Takiego finału chyba nikt się nie spodziewał -  Robert Kochanek ostatecznie wybrał Kingę,  którą  w poprzednim odcinku... wyeliminował!  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, od pierwszego odcinka show uwodząca Seniora, miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!  Jak na taki zwrot akcji zareagowała doktor Beata, która tuż przed ostateczną decyzją była zapewniana przez Seniora, że mogliby stworzyć wspólną rodzinę? - Myślałam, że będzie chciał coś zmienić w swoim życiu i wybierze mnie - mówiła Beata tuż przed ogłoszeniem decyzji panów. Jak się jednak okazało, program "40 kontra 20" bywa nieprzewidywalny i to właśnie pewna siebie Kinga okazała się być wybranką Seniora. - Dzięki Robertowi zdałam sobie sprawę z tego, co jest dla mnie ważne. Teraz będę walczyć o siebie jak lwica, ale ważne jest też to, żebym znalazła takiego mężczyznę, z którym będę czuła,...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Newsy
Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji
Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle
Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021
Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle
Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend
Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle
Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają
Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle
Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat
Anna Kusiak