Marta ma żal do Roberta, że nie wybrał jej w 40 kontra 20?
East News, Instagram @marta_40kontra20
TV-Show

"40 kontra 20": Marta zabrała głos po finale. "Nigdy nie sądziłam, że..."

Marta podsumowała swój udział w "40 kontra 20". Jest zawiedziona decyzją Roberta Kochanka?

Marta pokładała mocne nadzieje w tym, że uda jej się zbudować związek z Robertem. Jednak jej uczucia często wystawiane były na próbę. Miesiąc spędzony w programie "40 kontra 20" był sprawdzianem uczuć nie tylko wszystkich uczestniczek ale również panów, o których serca walczyły. Niestety Marcie się nie udało. Piękna blondynka musiała pożegnać się z programem i zapomnieć o związku z Robertem Kochankiem. Teraz zdecydowała się zabrać głos po programie. Co napisała? 

Zobacz także: "40 kontra 20": Marta eksperymentuje z twarzą! Zdecydowała się na... wydłużenie brody!

"40 kontra 20": Tom Grabowski ma dwójkę dzieci! Co na to uczestniczki show?

Marta z "40 kontra 20" zabrała głos po finale 

Marta Mazurkiewicz mimo tego, że nie podbiła serca Roberta Kochanka w "40 kontra 20", z pewnością nie odejdzie z programu zapomniana. Szalona "dwudziestka" zdobyła sympatię nie tylko koleżanek z programu ale również tysięcy widzów, którzy wciąż chętnie będą śledzić jej losy po programie. Dziś już wiadomo, że to nie Marta a Kinga wyszła z programu z "Seniorem". Pożegnanie tuż przed finałem było trudne: 

Martusia, od pierwszego dnia odkąd się tutaj pojawiłaś, ten uśmiech, ta radość... Każdy dzień, który zaczynał się od twojego uśmiechu, był ciekawym dniem. Mam nadzieję, że znajdziesz kogoś, kto będzie miał równie duże serce jak ty i oboje zamieszkacie w tych swoich sercach. Dzisiaj musimy się rozstać. 

Marta przyjęła tę decyzję ze spokojem, podziękowała wszystkim za wspólną przygodę, szczególnie doceniając Patrycję, z którą zżyła się najmocniej. W stronę Roberta wypowiedziała jedynie: 

Robercie życzę Ci powodzenia, mam nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz. 

Jednak nie jest tajemnicą, że Marta mocno przeżyła to odrzucenie. Podczas jednego z Q&A na swoim Instagramie przyznała, że czuła się upokorzona niektórymi zachowaniami Roberta. Teraz zabrała głos po finale "40 kontra 20" i postanowiła podsumować swój udział w programie: 

Chciałabym z całego serca podziękować Wam za piękne komentarze i wsparcie od początku do końca mojej niesamowitej przygody w programie. Nigdy nie sądziłam, ze mogę mieć tak świetny kontakt ze strony polskiej społeczności. Dziękuję jeszcze raz I mam nadzieje ze do zobaczenia! ❤️

Polubiliście Martę? 

Robert upokarzał Martę w 40 kontra 20?
VIPHOTO/East News

Zobacz także: "40 kontra 20": Kinga ostro kłóci się z Martą: "zawiodłam się na tobie!". Polały się łzy

Marta zdobyła dużą sympatię widzów dzięki programowi "40 kontra 20". Wciąż utrzymuje kontakt z koleżankami, które poznała na planie. Niedawno zaskoczyła fanów faktem, że zdecydowała poprawić swój wygląd. Oddała się w ręce dr Beaty Dethloff, która również brała udział w programie i dotarła aż do wielkiego finału w grupie Roberta Kochanka. Marta postawiła na lekkie wydłużenie brody:

"40 kontra 20": Marta gorzko o Robercie: "stracił w moich oczach, wiedziałam, że..."
Instagram @marta_40kontra20 , Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Marta gorzko o Robercie: "stracił w moich oczach, wiedziałam, że..."
Takiego obrotu spraw widzowie "40 kontra 20" się nie spodziewali. W finale Senior wybrał Kingę. Jak Marta ocenia decyzję Roberta Kochanka? Nie szczędzi mu ostrych słów!

Za nami wielki finał pierwszej polskiej edycji "40 kontra 20". W poniedziałkowy wieczór, 23 sierpnia, po wielu tygodniach spisków, kłótni i wzruszających momentów, dowiedzieliśmy się, które panie skradły serca bohaterów miłosnego show TVN 7. Bartek wybrał Patrycję, a Robert ku zaskoczeniu wszystkich Kingę, którą tuż przed finałem chciał wyrzucić z show. Jak na taki obrót spraw zareagowała Marta, która przez wiele tygodni pokładała nadzieje w tym, że uda jej się zbudować związek z tancerzem? Piękna blondynka postanowiła szczerze opowiedzieć, jaki stosunek ma teraz do Roberta. Jest wściekła na Kingę? "40 kontra 20": jak Marta ocenia finał programu? Takiego finału "40 kontra 20" chyba nikt się nie spodziewał. Bartek związał się z Patrycją, a  Robert ostatecznie wybrał Kingę,  którą tuż przed ostatnim odcinkiem show  wykluczył z dalszej gry!  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, od pierwszego odcinka show uwodząca Seniora, miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!  Jak na taki zwrot akcji zareagowała Marta, której uczucia często były wystawiane w programie na próbę? Udział w " 40 kontra 20 " miał dla Marty słodko-gorzki smak. Choć dziewczyna miała za sobą kilka sporów, w tym poważną kłótnię z Kingą , z którą przegrała batalię o serce Roberta Kochanka, to wyszła z show bogatsza o nowe doświadczania, wspaniałe przyjaciółki oraz rzeszę wiernych fanów, którzy z zapartym tchem śledzą kolejne losy swojej ulubienicy za pośrednictwem jej instagramowego konta. Tuż po finale Marta zabrała głos w sprawie programu  podkreślając, że udział w show...

Marta Mazurkiewicz w "40 kontra 20"
Mat. prasowe
TV-Show
"40 kontra 20": Marta ma nowego partnera? "Miłość przychodzi sama" - wyznała
Marta Mazurkiewicz z "40 kontra 20" już jest zakochana? Piękna uczestniczka zdradziła prawdę.

Eliminacja Marty tuż przed wielkim finałem "40 kontra 20" była szokiem nie tylko dla widzów show, ale też jego uczestników. Blond piękność była bowiem okrzyknięta największą faworytką Seniora, nic więc dziwnego, że jej odejście z programu wywołało w sieci poruszenie. Teraz, gdy od zakończenia zdjęć do kontrowersyjnego miłosnego show TVN 7 minęły już ponad dwa miesiące, przebojowa "dwudziestka" wyznała, czy jej serce jest już zajęte. "40 kontra 20": Marta znalazła miłość po programie? Marta Mazurkiewicz nieźle namieszała w luksusowej greckiej posiadłości "40 kontra 20". Jasnooka piękność była rozchwytywana zarówno przez Seniora - Roberta Kochanka , jak i Juniora - Bartosza Andrzejaka . Panowie od pierwszej chwili zachwycili się pewną siebie, charyzmatyczną "dwudziestką", która również skutecznie zabiegała i ich względy. Doszło nawet do tego, że w jednym z odcinków Marta najpierw całowała się z Robertem, a później spędziła noc z Bartkiem , przez co podczas Dnia Decyzji była zagrożona eliminacją. Panowie jednak dali jej szasnę i od tego czasu dziewczyna skupiła całą uwagę na Seniorze, szybko stając się jego ulubienicą. Niestety, tuż przed finałem Robert wyeliminował Martę z dalszej gry, tym samym kończąc program u boku Kingi. Takiego finału "40 kontra 20" chyba nikt się nie spodziewał. Bartek związał się z Patrycją, a  Robert ostatecznie wybrał Kingę,  którą tuż przed ostatnim odcinkiem show  wykluczył z dalszej gry!  Dzięki decyzji Agaty charyzmatyczna blond piękność, od pierwszego odcinka show uwodząca Seniora, miała szansę wrócić do programu i powalczyć o serce tancerza. Udało się -  dziś Robert i Kinga są szczęśliwą parą!   A jak układa się miłosne życie dawnych...

Robert upokarzał Martę w 40 kontra 20?
VIPHOTO/East News
TV-Show
"40 kontra 20": Zaskakujące wyznanie Marty: "Czułam się upokorzona przez Roberta"
To koniec relacji Roberta Kochanka i Marty Mazurkiewicz w "40 kontra 20"? Uczestniczka mocno podsumowała zachowanie Seniora w programie. Niechcący zdradziła finał?

Wielki finał "40 kontra 20" zbliża się wielkimi krokami. Życie w willi u Roberta Kochanka nie jest łatwe dla uczestniczek. Pojawiają się już pierwsze frustracje, ponieważ programowy Senior prowadzi relacje z kilkoma dziewczynami jednocześnie i żadna z nich nie może czuć się bezpiecznie. Marta należy do grupy "dwudziestek" i zacięcie walczy o względy tancerza. Jednak jego niezdecydowanie i otwartość względem innych uczestniczek już nie raz doprowadziła ją do płaczu:  Czułam się upokorzona przez niektóre zachowania lub słowa Roberta - wyznała fanom na Instagramie Co miała na myśli, mówiąc to tuż przed finałem?  Zobacz także:  "40 kontra 20": Kinga przez Roberta chce odejść z programu: "Idę pakować swoje walizki!" "40 kontra 20": Marta czuła się upokorzona przez Roberta  Czy Senior Robert Kochanek i Junior Bartek Andrzejak opuszczą " 40 kontra 20 " z nadzieją na nowe związki? Wielki finał pierwszej edycji "40 kontra 20" zostanie wyemitowany już w najbliższy poniedziałek 23 sierpnia o 20:30 na antenie TVN7. Do tej pory o jego względy walczą Beata, Linda, Agata, Kinga i Marta. I chociaż do ostatniego odcinka pozostało już niewiele czasu, to wciąż trudno wywnioskować, która z pań ma największe szanse.  Początkowo największą relację z Robertem miała piękna Kinga. Jednak wybuchowy i mocny charakter "dwudziestki" sprawił, że Senior wyrzucił ją z willi i odesłał na glamping. Wówczas działać zaczęła Marta, która również zaangażowała się w tę relację. Dziewczyna potrzebowała sporo czasu, aby móc się przed nim otworzyć i pokazać prawdziwą siebie. Kiedy zdecydowała się postawić wszystko na jedną kartę i zaprosiła go na randkę w jaccuzzi, przedsięwzięcie skończyło się płaczem. ...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner