Trendy w koloryzacji na jesień 2019: Emma Stone Emily Blunt Trendy w koloryzacji na jesień 2019: Kylie Jenner VOVA GNATYSHYN
Selena Gomez
East News

Po lecie jesteś zachwycona jasnymi refleksami, jakie zrobiło ci na głowie słońce, ale już myślisz o tym, jaką koloryzację wybrać na jesień? Nasz ekspert, fryzjer Vova Gnatyshyn, opowiada o najmodniejszych pomysłach na jesienny kolor włosów!

Najmodniejsza koloryzacja na jesień 2019

Pytany o najmodniejszy kolor włosów na jesień 2019 nasz ekspert Vova Gnatyshyn mówi, że…  najważniejsza jest poprawa kondycji włosów.

Po wakacjach wracamy do pracy i szkoły. To dobry moment, żeby zadbać o swoje włosy, zregenerować je po słonecznej ekspozycji i pomyśleć nad odświeżeniem czy zmianą koloru - wyjaśnia.

I wskazuje, że na czasie jesienią będą ciepłe brązy. To bardzo szlachetne odcienie - zobacz tylko, jak pięknie czekoladowy brąz wygląda u Seleny Gomez. Jakie jeszcze kolory typuje nasz ekspert? Dowiesz się z naszej galerii - możesz być zaskoczona.

1/4
Trendy w koloryzacji na jesień 2019: Emma Stone
East News

Kolory ognia

Rudości zawsze robią wrażenie i są marzeniem wielu kobiet. Kochamy je zwłaszcza jesienią!

Kolory jesieni kojarzą się z naturą, rudościami i ciepłymi stonowanymi brązami - mówi Vova Gnatyshyn.

Jednak jeśli marzysz o przefarbowaniu się na rudo… uważaj. Ogniste, aż pomarańczowe odcienie wyglądają naturalnie (czyli dobrze) tylko u kobiet o bardzo jasnej cerze. Jeśli takiej nie masz, wybierz subtelną koloryzację w odcieniu rudego blondu (jak u Emmy Stone).

2/4
Emily Blunt
East News

Sombre

Jeśli spodobał ci się efekt pasm rozjaśnionych słońcem (piękny przykład u Emily Blunt!), nie ma przeszkód, by zachować go aż do następnego lata!

Niezmiennie i niezależnie od pory roku w moim salonie dominuje koloryzacja sombre. Jaśniejsze pasma z zachowaniem naturalnej podstawy to świetne rozwiązanie dla zapracowanych pań, które nie mają czasu na częste wizyty u fryzjera. Taki kolor wygląda dobrze nawet przez pół roku - chwali słoneczną koloryzację nasz ekspert.

3/4
Trendy w koloryzacji na jesień 2019: Kylie Jenner
East News

Non stop kolor

Jesienią warto też… jak Kylie Jenner poszaleć z kolorami. Wcale nie są zarezerwowane tylko na letnie festiwale!

Jestem zdania, że jesień to fajny czas na eksperymentowanie z długością i kolorami. Krótkie graficzne fryzury z grzywką i nietypowe kolory nakładane całościowo lub panelowo jako ciekawy akcent pozwolą nam wyróżnić się na ulicy wśród opatulonych przechodniów i zachować cząstkę lata - mówi Vova Gnatyshyn.

4/4
VOVA GNATYSHYN
Mat. prasowe

Vova Gnatyshyn

Nasz ekspert, fryzjer i stylista włosów Vova Gnatyshyn, jest właścicielem kilku salonów fryzjerskich oraz Akademii Fryzjerskiej Gnatyshyn, szkolącej fryzjerów z całej Polski. Zajrzyj: Gnatyshyn.pl

Więcej na temat fryzury trendy włosy