Koczek na czubku głowy to jedna z najprostszych fryzur do zrobienia „na szybko" z długich włosów. Przypominamy sobie o niej najczęściej wtedy, gdy rano nie mamy czasu ;) Ale okazuje się, że tzw. fryzura awaryjna robi światową karierę na czerwonych dywanach! Już dawno na wielkich galach gwiazdy przestały się pojawiać w wyczesanych, sztywnych kokach, teraz w modzie jest naturalność. Anja Rubik i Kate Hudson upieły włosy w luźne koczki i pozwoliły, by wokół twarzy pojawiły się swobodne kosmyki, zaś Katarzyna Warnke wybrała opcję na gładko.

Reklama

Jeśli tak jak gwiazdy na wielkie wyjście chcesz upiąć włosy w nonszalancki koczek baletnicy, zadbaj objętość i połysk. Aby fryzura przetrwała cały wieczór w tym samym kształcie, koniecznie utrwal ją lakierem, zwłaszcza z tyłu.

Jakie kosmetyki ci się przydadzą do zrobienia koczka baletnicy?

1. Spray dodający objętości Thickening Hairspray, Bumble & Bumble, 129 zł. 2. Odżywka bez spłukiwiwania poprawiająca wygląd włosów MBC Oil Miracle, Schwarzkopf Professional, ok. 65 zł. 3. Teksturyzująca sól morska w sprayu Balmain Hair Styling, ok. 100 zł. 4. Kuracja stylizująca Smooth.Again, Kevin Murphy, ok. 115 zł. 5. Lakier do włosów Hot Shot, Artego, ok. 38,90 zł

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama