Już od 26 lutego (poniedziałek) w TVP2 o godz. 21.36 zobaczymy pierwszy odcinek nowego serialu „Za marzenia”! Obyczajowy-komediowy serial „Za marzenia” to historia trójki bliskich przyjaciół, którzy z młodzieńczą energią i z głowami pełnymi marzeń stają u progu dorosłego życia. Ale życie okazuje się nie takie kolorowe jakby chcieli. Jednak nie poddają się i uparcie dążą do spełnienia swoich marzeń w Warszawie. Więcej informacji na Facebooku serialu. 

Mamy dla Was jako jedyni piosenki z serialu! 

 

Obie będą przewijać się w czasie serialu, a jedna z nich trafi na czołówkę serialu. Głosujcie, która z nich powinna być wizytówką "Za marzenia"!

POSŁUCHAJCIE:

 

Za marzenia 1

 

Za marzenia 2

 

 

W "Za marzenia" będziemy co tydzień w poniedziałki śledzić perypetie dwudziestosześciolatków: Zosi,
dyplomowanej psycholog (Maja Bohosiewicz), Anki, charakteryzatorki na planie telenoweli (Anna Karczmarczyk) i Bartka, żyjącego dniem dzisiejszym niedoszłego bankowca (Piotr Nerlewski). Przyjaciele mieszkają razem w Warszawie od czasów studiów, wspólnie przeżywają wzloty i upadki, wspierają się w trudnych chwilach i dzielą troskami.

U progu nowego etapu życia stają przed ważnymi decyzjami - wybrać wymarzoną pracę czy harówkę za duże pieniądze? Rodzinę czy szaleństwo i nocne imprezy? Wiązać się na stałe czy unikać związków? 

 

Serial reżyseruje Olga Chajdas, Łukasz Wiśniewski i Aleksandra Terpińska. Scenariusz napisała Karolina Frankowska w oparciu o swoją książę „Zaczaruj mnie”.

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Piotr Nerlewski odszedł z "M jak miłość"! Wiemy, co teraz będzie robił! Ruszyły zdjęcia do nowego serialu "Za marzenia"!

 

Czy serial "Za marzenia" podbije serca widzów"?

Za marzenia
Karolina Grabowska / FormaProduction

 

"Za marzenia" w każdy poniedziałek w TVP2. Pierwszy odcinek o 20.36.

Za marzenia
Karolina Grabowska / FormaProduction