Katarzyna Cichopek, Małgorzata Pieńkowska, Teresa Lipowska
ONS

Tradycyjnie czy nowocześnie? Jak aktorki "M jak miłość" spędzają święta?

Katarzyna Cichopek, Małgorzata Pieńkowska, Teresa Lipowska
ONS

Co gwiazdy robią w Święta? Katarzyna Cichopek, Małgorzata Pieńkowska i Teresa Lipowska zdradziły, jak spędzają Boże Narodzenie. Tradycyjne spotkania z rodziną i przyjaciółmi a może szalony wypad na narty? Jak aktorki serialu "M jak miłość" planują celebrować Gwiazdkę?

Święta gwiazd "M jak miłość"

Boże Narodzenie to szczególny czas w roku. Wypełniony magią, miłością najbliższych, aromatami i smakami, na które czekamy przez cały rok. Kto z nas nie lub Świąt z piękna choinką i prezentami? Każdy ma na nie swój indywidualny sposób. Swoje własne rytuały, które sprawiają, że co roku czujemy tę samą wspaniałą atmosferę. Filmy, które co roku po prostu trzeba obejrzeć! Gwiazdy również kochają Gwiazdkę! Dla wielu z nich ten rok był zupełnie wyjątkowy. Paulina Krupińska spędzi pierwsze Święta ze swoją córeczką Antosią. Dorota Gardias zakupiła nowy dom, do którego wprowadzi się jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

 

A co planują inne znane osobistości? Aktorki jednego z najpopularniejszych polskich seriali zdradziły, jakie mają plany na ten szczególny czas.

 

Katarzyna Cichopek nigdy nie ukrywała, że jest bardzo rodzinną osobą, a mąż i dzieci są dla niej najważniejsi na świecie. Kasia jest dla wielu kobiet autorytetem w kwestii wychowywania dzieci i prowadzenia domu. Czy jej święta są perfekcyjne? Niekoniecznie, znacznie ważniejszy jest dla niej czas spędzony z najbliższymi:

 

Nie dać się zwariować. Ja nie jestem osobą, która uważa, że musi być bogato, dużo jedzenia, które i tak się marnuje. Ważne, żebyśmy byli razem, żeby dużo prac wykonać wspólnie, żeby było dużo dowcipu w tym wszystkim - powiedziała aktorka w Kulisach serialu "M jak miłość"

Podobne zdanie w tej kwestii ma Teresa Lipowska, która w serialu gra postać Barbary Mostowiak:

To jest jedyne święto, gdzie wszyscy możemy się zgromadzić i wybaczyć sobie wszystko przy opłatku - stwierdziła serialowa seniorka.

Małgorzata Pieńkowska ma sobą rok pełen emocji. Aktorka nie tylko realizowała się na planie serialu, ale także ma na swoim koncie udział w popularnym tanecznym show "Taniec z Gwiazdami". Choć nie udało jej się wygrać programu, to i tak zaszła w nim bardzo daleko. Po jej odpadnięciu z programu, pojawiły się plotki, jakoby aktorka chciała zrezygnować z roli Marii w "M jak miłość". Jednak zostały one szybko zdementowane. Czy w czasie Świąt planuje odpoczywać w gronie rodziny i czego życzy swoim fanom?

Życzę wszystkim, żeby spędzali święta po swojemu. W taki sposób, żeby to sprawiało im przyjemność. Żeby poczuli ciepło tych świąt. To najważniejsze - powiedziała aktorka.

Zobacz też: "M jak Miłość" ma 15 lat! Co wiesz o kultowym polskim serialu? (pytanie 3. dla weteranów:) QUIZ

 

Katarzyna Cichopek ceni sobie rodzinne Święta

 

Katarzyna Cichopek w czapce

 

Małgorzata Pieńkowska ma za sobą rok pełen emocji

 

Małgorzata Pieńkowska w czarenj sukni i czerownych butach, Stefano Terrazzino jako pies w Tańcu z Gwiazdami
ONS

 

Teresa Lipowska marzy o rodzinnych Świętach

 

Teresa Lipowska
AKPA

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59