Dorota Gardias na czerwonym dywanie

TYLKO U NAS! Wiemy, czy Dorota Gardias zamieszka w nowym domu na święta!

Dorota Gardias na czerwonym dywanie

Dorota Gardias już w grudniu przeprowadza się do nowego domu za miastem! Właśnie teraz kończy remont.  Wiemy, w jakim stylu będzie urządzona jej willa!

Jak wygląda dom Doroty Gardias?

Zawsze chciała mieszkać poza Warszawą, żeby czuć się choć trochę jak w rodzinnym Tomaszowie. Dlatego, gdy wiosną znalazła dom z ogrodem i wyliczyła, że dojazd do pracy będzie jej zajmował najwyżej pół godziny, nie zastanawiała się długo. W urządzeniu domu prezenterce pogody pomaga projektantka wnętrz. 

Dorota kocha wolną przestrzeń. Stawia na stonowane kolory i przytulne dodatki. Bardzo zwraca uwagę na detale. U niej wszystko musi być zrobione pod linijkę", śmieją się przyjaciele Gardias. 

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Dorota i jej 2-letnia córeczka Hania święta spędzą już w nowym domu. Ale na tym nie koniec niespodzianek! Magazyn "Flesz" dowiedział się, że Gardias postanowiła zamieszkać z ukochanym Krzysztofem Sawickim, kierowcą rajdowym. Znajomi nie obawiają się, że podjęła tę decyzję zbyt wcześnie. 

Jej  bardzo zależy na zbudowaniu szczęśliwej rodziny. Do Krzyśka ma pełne zaufanie, bo znają się od trzech lat. Poza tym ona bardzo chce, by Hania miała jeszcze dwójkę rodzeństwa", zdradza znajoma pary.

Więcej na ten temat można przeczytać w nowym wydaniu dwutygodnika "Flesz". 

 

Dorota Gardias na spacerze

Dorota Gardias w pomarańczowej czapce

Dorota Gardias podczas treningu z córką

Dorota Gardias na trenignu z córką

Więcej na temat Dorota Gardias
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48