Pierwsza miłość Pierwsza miłość Pierwsza miłość Pierwsza miłość Pierwsza miłość
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk
1/5
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

 

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" będzie się sporo działo. Zobacz co się wydarzy w najważniejszych wątkach serialu w tym tygodniu. 

 

Melka boi się, że odnaleziony w lesie Hiszpan ją zdekonspiruje. Wpada w popłoch, gdy Robert zabiera ją do szpitala, w którym leży gangster. Tymczasem Gangster dzwoni do Roberta. Melka i Paweł nie wiedzą, że Robert przejrzał i grę.

 

Co będzie dalej?

 

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku (odcinki 2630 - 2634) o 18.00 w Polsacie.

 

Zobacz także: Jesteś fanem "Pierwszej miłości"? Sprawdź się w naszym quizie! Pytanie 2 i 5 dla uważnych widzów! :)

2/5
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

W redakcji YOLO konflikt z Sylwią narasta. Pracownicy przygotowują protest i żądają spełnienia postulatów, w których oczekują między innymi, żeby Sylwia zaczęła ich szanować i przestrzegać kodeksu pracy. Sylwia posuwa się do szantażu, co jednak nie robi wrażenia na Radku. Po krytycznej sytuacji w redakcji, szefowa zgadza się na zmiany.

 

Na prośbę Sylwii - Tymek i Radek podejmują się napisania kontrowersyjnego artykułu. Mężczyźni zastanawiają się, że czy robi to celowo…

3/5
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

 

Krystian i Kalina zaczynają zajęcia w szkole rodzenia. Początkowa pewność siebie Krystiana znika z każdą minutą. Między parą po raz kolejny dochodzi do nieporozumienia. W domu starają się wspólnie przećwiczyć to, czego dowiedzieli się na kursie.

4/5
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

 

W Wadlewie zaczynają się próby tańców ludowych na otwarcie SPA. Norbert ma w końcu okazję powiedzieć Waleremu, co myśli o jego zalotach wobec Pauliny. Między mieszkańcami Wadlewa trwa przydzielanie obowiązków do nowopowstającego SPA. Okazuje się, że Norbert ma ukryty talent… jest mistrzem masażu.

5/5
Pierwsza miłość
Bogdan Bogielczyk

 

Między Arturem i jego sąsiadką Tusią sytuacja robi się coraz bardziej napięta. Po wybuchu namiętności w kawalerce mężczyzny, Tusia nie wie jak zachować się w jego obecności. Artur zaprasza dziewczynę do Barbariana, gdzie niespodziewanie całuje Artura. Mężczyzna rozmawia o tej relacji z Kingą, która wciąż udaje przed nim, że jest w ciąży. Kinga z Arturem rozmawiają z dziećmi o separacji…