Reklama

Dominika Ostałowska po prawie rocznej przerwie wróciła do serialu "M jak miłość".

- Na planie znowu czułam się bardzo dobrze. Znam się z ekipą od lat, więc miałam wrażenie, jakbym wyszła stąd wczoraj - powiedziała aktorka po pierwszych dniach zdjęciowych na planie.

Kto ujawnił, że Ostałowska wraca? Zdjęcie z planu wrzucił Marcin Mroczek na swój Instagram. A pierwsze odcinki z serialową Martą zobaczymy już jesienią.

Zobacz: Czy powinnam wybaczyć zdradę? Najpierw trzeba odbudować zaufanie

To, że Ostałowska zniknęła z serialu, nie było jej życzeniem. Aktorka nie była z tego zadowolona. Jednak scenarzyści wysłali Martę z dziećmi do Kolumbii.

"Nie wiem czy jeszcze kiedyś wrócę wrócę do "M jak miłość". Nie zniknęłam na własną prośbę" - mówiła wtedy Ostałowska.

Zobacz: Syn Dominiki Ostałowskiej ją utrzymuje? 15-latek opublikował mocne oświadczenie: "Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU PONIŻEJ

Ostałowska i Sydor znowu spotkają się na planie M jak miłość

Mówiło się, że powodem tej decyzji był powrót Joanny Sydor na plan po 10 latach przerwy. Sydor gra w serialu Teresę, która niegdyś była wielką miłością Pawła Zduńskiego. Teraz po latach wróciła z córką i znowu miała kłopoty osobiste.

Mówiło się, że obie panie nie mogą znieść swojej obecności z powodu dawnych animozji. Lata temu Dominika Ostałowska odbiła męża Joannie - Mariusza Malca, który jest reżyserem serialu "M jak miłość". Było to dawno temu.

Po latach obie aktorki znowu mogą się spotkać na planie serialu i to w reżyserii Malca!

Szanuję Panią Dominikę zarówno jako człowieka i jako aktorkę. - napisała jakiś czas temu Sydor, by uciąć spekulacje na temat niechęci do Ostałowskiej.

Napisała też, że jeśli ich bohaterki będą musiały spotkać się na planie to zachowają się profesjonalnie.

Zobacz: Sydor nie chce mieć w "M jak miłość" scen z Ostałowską, bo odbiła jej chłopaka?! Jest oświadczenie producenta serialu!

A jeszcze niedawno Joanna Sydor wspominała ślub z Mariuszem Malcem. Aktorka nie żywi do niego urazy, razem wychowują syna.

20 lat temu... Z sentymentem wspominam ten dzień choć od lat 16 nie jesteśmy razem. Najważniejsze jest jednak to, że już 18 lat wspólnie i zgodnie wychowujemy naszego Syna towarzysząc mu w ważnych dla niego chwilach. To jest dziś najcenniejsze - napisała pod zdjęciem ślubnym Sydor.

Instagram

Zobacz: Ostałowska gra mniej w "M jak miłość" przez Sydor? Ten komentarz rozzłościł Arciuch! Padły mocne słowa!

Dominika Ostałowska na planie "M jak miłość".

Konflikt Ostałowska-Sydor trwa?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama