Awantura na Instgaramie Arciuch o Ostałowską Awantura na Instagramie Tamary Arciuch Joanna Sydor na premierze Ach śpij kochanie Rafał Mroczek, Basia Kurdej-Szatan, Joanna Sydor, M jak miłość Joanna Sydor na imprezie Twojego Stylu
Awantura na Instgaramie Arciuch o Ostałowską
Aktorka ostra jak nigdy!
1/5
Awantura na Instgaramie Arciuch o Ostałowską

Tamara Arciuch nie spodziewała się chyba, że jedno niewinne zdjęcie z Joanną Sydor z planu "M jak miłość" wywoła tak ogromne emocje na jej Instagramie! Wśród komentarzy pojawił się taki, który bardzo nie spodobał się serialowej Ance. Jeden z internautów zarzucił Sydor, że przez nią na ekranie coraz rzadziej widzimy Dominikę Ostałowską, serialową Martę. Przypomnijmy - obie aktorki łączy bardzo oziębła relacja, a chodzi o sprawę sprzed kilku lat:

Zobacz: Sydor nie chce mieć w "M jak miłość" scen z Ostałowską, bo odbiła jej chłopaka?! Jest oświadczenie producenta serialu!

Arciuch stanęła w obronie koleżanki - padły bardzo mocne słowa! Widać, że dyskusja mocno ją rozzłościła. Głos zabrała również sama Sydor. Zobaczcie!

Zobacz: Syn Dominiki Ostałowskiej ją utrzymuje? 15-latek opublikował mocne oświadczenie: "Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam"

2/5
Awantura na Instagramie Tamary Arciuch

Arciuch pokazała zdjęcie z Sydor i napisała:

Czasem trzeba 20 lat by po szkole razem zagrać.

Ich wspólna fotka, o dziwo, wzbudziła spore kontrowersje. Jeden z internautów napisał, że przez Sydor Dominika Ostałowska ma coraz mniej pracy na planie "M jak miłość". Jego komentarz zniknął, ale Tamara postanowiła się do niego odnieść:

Puknij sie człowieku w łepetynę. Mjakmilosc jest serialem wielowątkowym i raz jest nacisk na jeden wątek a innym razem na inny. Aktorzy raz grają duzo raz mało. Postaci Teresy nie było w serialu ładnych pare lat o ile pamietam. Prosze nie publikować fałszywych informacji na moim profilu i wypowiadać sie o rzeczach o których nie ma Pan wiedzy. Pozdrawiam - pisze aktorka. (pis. oryginalna). 

Ale to nie wszystko! 

 

Zobacz: Joanna Sydor i Dominika Ostałowska walczyły o jego miłość. A on poślubił inną aktorkę. Mamy zdjęcia!

 

Awantura na Instagramie Tamary Arciuch

3/5
Joanna Sydor na premierze Ach śpij kochanie
ONS.pl

Kolejny internauta napisał, że rola Sydor w "M jak miłość" jest nijaka, a pani Joanna jest słabą aktorką. Wtedy również głos zabrała Arciuch:

proponuje obejrzeć pare odcinków Belfra z udziałem Joanny Sydor( b trudną tam miała role) a zmieni Pani zdanie. Pozdrawiam

Wtedy głos zabrał jeszcze jeden użytkownik: 

gracie dla nas, widzow, więc możemy oceniać Waszą grę i nie podchodzi to pod żaden hejt, a jest subiektywna ocen, do której każdy ma prawo. Ja też uważam, ze Pani Sydor los poskąpił talentu, to typowa aktorka jednej miny. Belfra widziałam i tylko utwierdzil mnie w tym przekonaniu. Taka ot aktorka jakich u nas w kraju tysiące. nie istnieje ocena obiektywna, od tego zacznijmy. I wie to każdy, kto ma zawodowo doczynienia z ocenianiem. Pani Tamara musi bronić koleżanki, to oczywiste w tym środowisku, ręka rękę...

Na ten komentarz równie emocjonalnie odpowiedziała Arciuch!

Awantura na Instagramie Tamary Arciuch

4/5
Rafał Mroczek, Basia Kurdej-Szatan, Joanna Sydor, M jak miłość

Arciuch tłumaczy, że w Polsce nikt nie dał szansy Sydor na pokazanie jej talentu: 

zgadzam sie z Tobą w jednym , że nue istnieje-zwłaszcza w przypadku pracy aktora-ocena obiektywna. Aktorstwo działa na emocje a każdy z nas ma inną wrażliwość. Możecie nas oceniać, jednak przy wypowiedzi nie zaskodziłoby dodać”moim zdaniem”.Nie rozumiem o co chodzi z tym „ręka rękę...W naszym środowisku raczej solidarność nie jest w modzie , koleżanki raczej są dla siebie konkurencją i utopilyby drugą w łyżce wody.bronię @joannasydor i bo uważam inaczej niż Wy. Że ma unikalną urodę,delikatność i wrażliwość, ktorej nie da sie „podrobić”. Ten kraj nie dał jej po prostu szansy i nikomu nie chciało sie właściwie tego wykorzystać.

Awantura na Instagramie Tamary Arciuch

5/5
Joanna Sydor na imprezie Twojego Stylu

W końcu głos w sprawie zabrała również Sydor, która broniła się przed hejterami:

Absolutnie szanując prawo każdego do własnego zdania i wypowiedzi, mimo wszystko przychodzi mi na myśl ogólna uwaga: jeśli nie można o kimś powiedzieć dobrze, to po co mówić źle...??? To dotyczy nas wszystkich 😊✨💫💪

Awantura na Instagramie Tamary Arciuch