Hubert Zduniak musi utrzymywać mamę?!

Syn Dominiki Ostałowskiej ją utrzymuje? 15-latek opublikował mocne oświadczenie: "Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam"

Hubert Zduniak musi utrzymywać mamę?!

Syn Dominiki Ostałowskiej, Hubert Zduniak, wydał mocne oświadczenie na Facebooku w sprawie ostatniej publikacji dziennika "Fakt, który informował, że Zduniak utrzymuje swoją mamę. Aktorka bardzo sporadycznie pojawia się w "M jak miłość", przez co jej budżet jest ponoć nadwyrężony. Wszystkie te informacje  swoim Facebooku dementuje 15-letni syn gwiazdy. 

Zobacz: Dominika Ostałowska jest rozrzutna? Przyznała na co wydaje najwięcej pieniędzy!

 

Syn Dominiki Ostałowskiej: "NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy"

Artykuł w "Fakcie" rozzłościł Huberta Zduniaka, który w swoim oświadczeniu pisze o tym, że nigdy nie musiał utrzymywać swojej mamy, a wszystkie pieniądze, jakie zarabia za występy m.in. w serialu "Na wspólnej", trafiają na jego konto:

Nienawidzę opowiadać o swoim życiu prywatnym w internecie,bo nigdy nie uważałem że to potrzebne.Niestety kolejny raz widzę jak ktoś pisze totalnie nie prawdziwe i szkodliwe rzeczy na temat mnie i mojej mamy.Powiem od razu,że NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie pieniądze jakie dostaję z serialu moja mama przesyła na moje konto.Mam nadzieje,że wystarczająco wytłumaczyłem sytuację - pisze.

Więcej: Dominika Ostałowska jest rozrzutna? Ile zarabia? Ile wydaje?

 

To nie wszystko. Młody aktor odniósł się również do hejterów, którzy od kilku lat mocno atakują go za wygląd, ale również jego mamę. Zduniak tłumaczy, że taka nienawiść może ukształtować człowieka i ma poważne konsekwencje:

Teraz chciałbym się odnieść do ludzi piszących komentarze na tych portalach.Od 4-5 lat dostaję chyba największy hejt(tak odróżniam hejt od konstruktywnej krytyki)ze wszystkich dzieci w tym czymś szumnie zwanym showbiznesem.Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam.10 letnie dziecko, które patrzy na to jak strasznie ludzie,którym nic nie zrobił go nienawidzą,wcale nie czuje się dobrze.Ma to konsekwencje w następnych latach.Dosyć mocno obniżone poczucie własnej wartości i spory brak pewności siebie.Pewnie mogło być gorzej.Boli bardziej jak widzisz co ludzie wypisują o twojej mamie .Jedynym i najważniejszym człowieku dla mnie.Nikt z was piszących o tym wszystkim nie ma zielonego pojęcia co tak naprawdę się dzieje w życiu drugiego człowieka, więc zastanówcie się 3 razy zanim cokolwiek napiszecie,bo naprawdę to że fakt,pudelek czy jakiś inny pomponik wypoci jakikolwiek artykuł to nie znaczy że to prawda.Pewnie świata nie zmienię,ale mam 15 lat i jestem jeszcze trochę naiwny. - kończy Zduniak.

W komentarzach wsparcie dla syna Dominiki Ostałowskiej wyraziło mnóstwo gwiazd, wśród nich Karolina Korwin Piotrowska, która udostępniła jego post na swoim fanpejdżu. Dla Huberta należą się brawa za dojrzałość i odwagę!

 

Zobacz także: Dominika Ostałowska zmieniła fryzurę i... schudła? Zobaczcie, czy widać efekty odchudzania ZDJĘCIA

 

Zobacz: Metamorfoza Dominiki Ostałowskiej. Dieta aktorki

 

Sprawdź koniecznie: Dominika Ostałowska zniknie z "M jak miłość"?! Jest komentarz aktorki!

 

 

Hubert Zduniak jest synem Dominiki Ostałowskiej. 

Hubert Zduniak musi utrzymywać mamę?!

 

Dominika z byłym partnerem, ojcem Huberta Zduniaka. 

Dominika Ostałowska z mężem Hubertem Zduniakiem 2007
ons.pl

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47