Marcelina Zawadzka rozstała się z partnerem
1/5
Marcelina Zawadzka rozstała się z partnerem

 

Marcelina Zawadzka dołączyła do obsady popularnego serialu! Mamy dobre informacje dla fanów pięknej gwiazdy "Pytania na Śniadanie"- okazuje się, że Marcelina chce spróbować swoich sił jako aktorka! Czy prowadząca poranny program Telewizji Publicznej sprawdzi się w nowej roli? Tego jesteśmy pewni! 

 

Domyślacie się, w którym serialu będzie występować Marcelina Zawadzka? To wielki hit TVP2! Jak informuje "Super Express" postać, w którą wcieli się Marcelina mocno namiesza w życiu bohaterów popularnego serialu! W której produkcji zagra gwiazda? Odpowiedź na następnej stronie! 

 

Zobacz także: MARCELINA ZAWADZKA ZACHWYCA FIGURĄ W BIKINI. KOSTIUM KUPIŁA NA... BAZARZE

2/5
Marcelina Zawadzka

 

Jak informuje "Super Express", Marcelina Zawadzka dołączyła do obsady serialu... "Na sygnale"!  Okazuje się, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" ma już za sobą pierwszy dzień zdjęciowy na planie hitu TVP2. 

 

Poradziła sobie świetnie!- zdradza informator "SE".

 

W jaką rolę wcieli się Marcelina Zawadzka? Grana przez nią bohaterka mocno namiesza w życiu serialowego Piotra (Dariusz Wieteska)! 

 

Medialne informacje o roli w serialu potwierdziła sama Marcelina Zawadzka! Więcej na następnej stronie. 

 

Zobacz także: „W samochodzie spędzam znaczną część życia’’. TYLKO NAM Marcelina Zawadzka opowiada o swoich pasjach

3/5
Na sygnale, odc 162

 

Marcelina Zawadzka w dzisiejszym wydaniu "Pytania na Śniadanie" przyznała, że już wkrótce zobaczymy ją w serialu "Na sygnale". Nowa ratowniczka mocno namiesza w życiu serialowego Piotra - Marcelina Zawadzka zagra bowiem jego byłą dziewczyną! Jak pojawienie się byłej Piotra wpłynie na jego związek z Martyną (Monika Mazur)? Oj będzie się działo! 

 

Postać, w którą wciela się Marcelina, nieźle zamiesza w życiu głównych bohaterów. Za sprawą nowej ratowniczki rozpadnie się bowiem związek Martyny i Piotra - zdradza informator "Super Expressu". 

 

Zobacz także: SEKSOWNĄ SUKIENKĘ MARCELINY ZAWADZKIEJ KUPICIE W... BERSHCE

4/5
Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka dołączyła do stałej obsady serialu "Na sygnale". 

Zobacz także: Marcelina Zawadzka zdradza, jaki kosmetyk zabrałaby na bezludną wyspę...

5/5
Na sygnale odc 170-171
Mat. prasowe

Będziecie oglądać serial z udziałem Marceliny Zawadzkiej? Myślicie, że poradzi sobie z nowym wyzwaniem?