M jak miłość kiedy nie ma odcinków w święta
Instagram

Zła wiadomość dla fanów "M jak miłość"! Serial znika z anteny. Co się stało?

M jak miłość kiedy nie ma odcinków w święta
Instagram

 

Zbliżają się święta, ze względu na Boże Narodzenie i Nowy Rok zmienia się oczywiście program telewizyjny. Fani serialu "M jak miłość" niestety będą musieli wytrzymać długi czas bez ukochanego serialu, bo kilka odcinków nie zostanie wyemitowanych! Odcinka nie zobaczymy w poniedziałek w pierwszy dzień świąt - 25 grudnia oraz  drugiego dnia świąt - 26 grudnia w TVP2. Podobnie w Nowy Rok czyli 1 i 2 stycznia 2018 roku też nie zobaczymy "M jak miłość". 

 

Zobacz także: "M jak miłość": Mateuszek przyzna się do... zabójstwa! W serialu gra od 16 lat, zobaczcie jak wyrósł! ZDJĘCIA

 

Więcej: "M jak miłość": Madzia i Andrzej wezmą ślub? Wiemy, co wydarzy się w serialu!

 

"M jak miłość" z przesuniętą datą emisji w święta. Na kiedy? 

Zatem ostatni 1339. odcinek serialu zobaczymy tuż przed świętami 19 grudnia o 20.45, a kolejny 1340. dopiero 8 stycznia 2018!

 

Będziecie tęsknić za serialem?

 

Zobacz: Zła wiadomość dla fanów "Na dobre i na złe"! Serial znika z anteny. Co się stało?

 

Zobacz koniecznie: Serial "M jak miłość" miał zniknąć z anteny?! Zaskakujący komentarz Kacpra Kuszewskiego: "Nikt z nas nie przypuszczał..."

 

Sprawdź więcej: M jak miłość: Paweł pójdzie do łóżka ze swoją sekretarką! Marcin zaproponuje pracę Ani. A co u Agnieszki i Jacka?

 

A co nas czeka w nowych odcinkach serialu? W 1340 odcinku Mateusz zostanie zatrzymany przez policję, bo wziął winę na siebie za Justynę. Franek będzie próbował mu wytłumaczyć, że nie warto dla niej poświęcać swojego życia. 

M jak miłość: Krystian Domagała czyli serialowy Mateusz jak sie zmienił
Mat. prasowe

 

Paweł po powrocie z Londynu znowu sięgnie po alkohol, w końcu zostanie zatrzymany przez straż miejską za picie w miejscu publicznym.

M jak miłość kiedy nie ma odcinków w święta
Instagram

 

W 1341. odcinku "M jak miłość" prawda, kto jest ojcem córki Izy wyjdzie na jaw! Mama Marcina zauważy na spacerze Izę z Arutrem oraz niemowlakiem... I zacznie podejrzewa czyje to może być dziecko. 

M jak miłość kiedy nie ma odcinków w święta
Instagram

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32