• Rozrywka
Party.pl
Party.pl
Party.pl
  • Newsy
  • TV Show
  • Seriale
  • Styl gwiazd
  • Wideo
  • Gwiazdy
  • Rozrywka
player placeholder
  1. Strona główna
  2. Seriale
  3. Magdalena Zawadzka w M jak Miłość! Co jeszcze wydarzy sie w serialu? FOTOSTORY

Magdalena Zawadzka w M jak Miłość! Co jeszcze wydarzy sie w serialu? FOTOSTORY

Magdalena Zawadzka w M jak Miłość! Co jeszcze wydarzy sie w serialu? FOTOSTORY

M jak Miłość odc. 1229

MTL Maxfilm

Joanna Rutkowska
Opublikowano: 22.05.2016, 06:00
Obserwuj nas w Google

Galeria (11 zdjęcia)

1 / 11
M jak Miłość odc. 1229

MTL Maxfilm

Zapraszamy na 1226 odcinek „M jak Miłość” (poniedziałek TVP2 o 20.40). Co tym razem wydarzy się w serialu?
 

Przede wszystkim: na ekranie pojawią się dwie nowe bohaterki! Marcin (Mikołaj Roznerski) pozna w końcu Naomi (w tej roli Mayu Gralińska-Sakai, modelka, tancerka i aktorka) - dziewczynę, której uratował życie oddając szpik.

A co jeszcze? Zapraszamy na nasze serialowe Fotostory!

2 / 11
imgtEHDez-bbe8c36

MTL Maxfilm

A do tego do obsady serialu dołączy kolejna gwiazda: Magdalena Zawadzka. Popularna aktorka zagra babcię Moniki Ochman (Anna Wendzikowska), która na co dzień mieszka w Kanadzie. Seniorka przyleci jednak na kilka dni do Polski... A pani mecenas – wstydząc się tego, że została samotną matką - postanowi ją oszukać.

3 / 11
imgaoOfrj-14e5e65

MTL Maxfilm

Prawniczka poprosi Marcina, by udawał, że jest ojcem jej dziecka i że oboje są szczęśliwą, zakochaną parą. Czy babcia przejrzy ich grę i przyłapie Monikę na kłamstwie?

4 / 11
img4FKdWj-d4db501

MTL Maxfilm

A babcia takim wybrankiem wnuczki będzie zachwycona...

5 / 11
imghrWuR9-398f0ea

MTL Maxfilm

Tego samego dnia Marcin kolejny raz odwiedzi też lekarkę, która pobrała od niego szpik.

6 / 11
imgmxxtqw-eb3aa31

MTL Maxfilm

I przypadkiem spotka w klinice dziewczynę, która miała przeszczep – tancerkę o egzotycznym imieniu: Naomi.

7 / 11
imgq8uyJO-ea017de

MTL Maxfilm

Zafascynowany, Chodakowski pójdzie jej śladem... I dotrze aż do szkoły baletowej, gdzie Naomi będzie akurat miała próbę. Czy Marcin wyzna dziewczynie, co ich łączy? A jeśli tak… jak tancerka na to zareaguje?

8 / 11
img36d06h-2ba2094

MTL Maxfilm

Tymczasem w życiu Olka (Maurycy Popiel) znów pojawią się czarne chmury. Magda (Anna Mucha) każdą wolną chwilę będzie spędzać z małym Maćkiem (Franciszek Przanowski)… i nawet nie zauważy, że jej mąż czuje się przez to samotny i odrzucony. Za to Olek szybko zrozumie, że nie tak wyobrażał sobie udany związek.

9 / 11
imgLW7cML-2e1c0d8

MTL Maxfilm

Romantyzm ulotni się z życia młodej pary jak kamfora i małżeństwo Chodakowskich czeka kryzys. Czy Magda zda sobie w końcu sprawę, że zaniedbuje ukochanego?

10 / 11
imgrIwp7i-b44e987

MTL Maxfilm

A w finale: miłosne zawirowania w bistro! W kolejnym odcinku Olga (Katarzyna Grabowska) odkryje, że Piotrek (Marcin Mroczek) jest żonaty z Kingą (Katarzyna Cichopek)… i nie będzie z tego powodu szczęśliwa.

11 / 11
imgTc2vEW-48e0035

MTL Maxfilm

Czy nastolatka znajdzie sobie nowy obiekt westchnień? A może… spróbuje zniszczyć małżeństwo Piotrka i zająć miejsce Kingi?

 
Odpowiedź wkrótce - tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.

polskie seriale M jak miłość Magdalena Zawadzka Magdalena Mroczek
Zobacz także
Uwielbiana gwiazda „M jak miłość” wraca po latach. Fani się doczekali
Uwielbiana gwiazda „M jak miłość” wraca po latach. Fani są zachwyceni
Grała uroczą Basię w "M jak Miłość". Jak dziś wygląda 21-letnia Gabriela Raczyńska?
Grała uroczą Basię w „M jak Miłość”. Jak dziś wygląda 21-letnia Gabriela Raczyńska?
Dramatyczne sceny w "M jak miłość" po śmierci Franki!
Najpierw śmierć Franki w „M jak miłość”, a teraz takie wieści o Pawle. Rafał Mroczek ujawnia prawdę
Podbił serca widzów jako syn Solejuków z „Rancza”. Tak trafił do serialu
Podbił serca widzów jako syn Solejuków z „Rancza”. Nie do wiary, jak trafił na plan serialu
Podbiła serca widzów jako Anita z "M jak miłość". Urodziła się we Francji
Podbiła serca widzów „M jak miłość”. Niewielu wie, że urodziła się w Paryżu
Nowa bohaterka w "M jak miłość". Zawróci mu w głowie
Nowa bohaterka w „M jak miłość”. Mocno namiesza w życiu bohaterów
Wiadomo, kto zagra dorosłą córkę Lucy i Kusego w "Ranczu". Duże zaskoczenie
To ona zagra córkę Lucy i Kusego w nowym "Ranczu". Długo trzymali to w tajemnicy
Artur Barciś po metamorfozie w "Ranczu". W sieci poruszenie, fani od razu zwrócili na to uwagę
Artur Barciś wrócił na plan "Rancza" i pochwalił się metamorfozą. W sieci poruszenie
Emilia Komarnicka wróciła na plan "Rancza". Tak wspomina Pawła Królikowskiego, łzy same napływają do oczu
Emilia Komarnicka wróciła na plan "Rancza". Tak wspomina Pawła Królikowskiego, łzy same napływają do oczu
Produkcja "M jak miłość" zabrała głos po śmierci Franki. Nagle to ogłosili
Produkcja „M jak miłość” zabrała głos po śmierci Franki. Nagle to ogłosili
Tak nagrywali ostatni odcinek z Franką w "M jak miłość"
Tak nagrywali ostatni odcinek z Franką w „M jak miłość”. Kachlik pokazała kulisy hitu TVP
Projekt bez nazwy (75)
Wiadomo, co wydarzy się w „M jak miłość” po śmierci Franki. To nagranie porusza do łez
Nie tylko Franka. Doniesienia o śmierci w "M jak miłość" oburzyły fanów
Nie tylko śmierć Franki oburzyła fanów „M jak miłość”. Doniesienia o tym odejściu wywołały protest
Franka M jak miłość
To ostatnia przysięga Pawła w „M jak miłość” przed śmiercią Franki! Tych słów nie zapomni nigdy
Już ich nie zobaczymy w "M jak miłość". Trójka ulubionych aktorów pożegnała się z serialem
Już ich nie zobaczymy w „M jak miłość”. Trójka ulubionych aktorów pożegnała się z serialem
Do "Wspólnej" dołączyła uwielbiana gwiazda. Fani nie kryją radości
Do „Na Wspólnej” dołączyła uwielbiana gwiazda. Fani nie kryją radości
Party.pl
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
  • Polityka prywatności
  • Porady
  • Moje zgody

Dalsze rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i materiałów wideo opublikowanych w serwisie w całości lub w części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.

©BURDA MEDIA POLSKA SP. Z O. O. 2026

Elle.pl Glamour.pl Cocolita.pl Mamotoja.pl Mojegotowanie.pl National-geographic.pl Polki.pl Kobieta.pl Przyslijprzepis.pl Viva.pl Wizaz.plStory.pl

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.