Wczorajszy, 1329. odcinek serialu „M jak Miłość” w TVP2 oglądała rekordowa ilość osób - 6,3 mln widzów (udział 39,25%), a zasięg wyniósł 7,5 mln!!!

Reklama

Był to najlepszy wynik pod względem oglądalności od 7 lutego br., a jednocześnie najlepiej oglądany odcinek tego sezonu. W ten sposób widzowie oddali hołd jednemu z najbardziej lubianych aktorów polskiego kina – Witoldowi Pyrkoszowi, bo właśnie w tym odcinku Basia dowiaduje się, że jej ukochany mąż zmarł we śnie w szpitalu.

Zobacz: "M jak miłość": Nie będzie pogrzebu Lucjana w "M jak miłość"! Zobacz ZWIASTUN kolejnego odcinka

Zobacz także

Pożegnanie Lucjana - oglądalność M jak miłość

Witold Pyrkosz (Lucjan, senior rodu Mostowiaków) grał jedną z najcieplejszych postaci serialu. Nieprzerwanie od 2000 r. Śmierć aktora w kwietniu tego roku bardzo przeżywali fani aktora i serialu. Wczorajszy odcinek stał się symbolicznym pożegnaniem widzów z postacią Lucjana.

Zobacz: Żegnamy Lucjana w "M jak miłość"! Sprawdźcie się w quizie wiedzy o ukochanym dziadku Polaków!

„M jak miłość” to opowieść o trzypokoleniowej rodzinie Mostowiaków, ich codziennym życiu, problemach, zmaganiach z przeciwnościami losu, sukcesach i porażkach, pełen emocjonujących chwil, nowych miłości, intryg, zdrad i dramatycznych zdarzeń.

Nowe odcinki serialu w każdy poniedziałek i wtorek o godz. 20:50 w TVP2.

Zobacz: "Będzie nam go brakować, takiej skały, na której stał cały dom" - aktorzy z "M jak miłość" wspominają Lucjana... Uwaga wzruszające WIDEO

Lucjan Mostowiak to był ulubiony serialowy dziadek Polaków.

Facebook/M jak miłość

M jak miłość będziemy ogladać już bez Lucka.

Mat. prasowe

Reklama

Nie zobaczymy jednak w serialu pogrzebu Lucjana Mostowiaka.

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama