M jak miłość odc. 1346 M jak miłość odc. 1346 M jak miłość odc. 1346 M jak miłość odc. 1346 M jak miłość odc. 1346
M jak miłość odc. 1346
Mat. prasowe
1/6
M jak miłość odc. 1346
Mat. prasowe

 

Marcin, szczęśliwy, chwyta w końcu w ramiona Szymka… Za to Olek przytula nową kochankę - seksowną Iwonę! W 1346 odcinku „M jak Miłość” na widzów czeka sporo niespodzianek. A co dokładnie zobaczymy w serialu?

 

Zobacz: Przygnębienie i apatia. Jak odróżnić dystymię od depresji i jak ją leczyć

 

Ania (Maria Pawłowska) i Szymek (Staś Szczypiński), uratowani przez policję z rąk mafii, trafią do szpitala, ale ich życiu nie będzie już zagrażać niebezpieczeństwo. Dziewczyna, załamana, rzuci w końcu do Marcina (Mikołaj Roznerski):

- Nie wiem, jak mam cię za to przeprosić… Tak mi przykro, że twój synek przeze mnie…
Jednak Chodakowski w odpowiedzi pośle jej ciepły uśmiech.

 

Zobcz także: "M jak miłość": Ania i Szymek… w rękach mafii! Marcin będzie przerażony! Co się wydarzy? Dowiedz się!

2/6
M jak miłość odc. 1346
Mat. prasowe

 

- Mały mówi tylko o tobie... Ania to, Ania tamto… I pewnie szybko zapomni o tym, co się wydarzyło.(…) Zrobiłaś wszystko, żeby Szymek wyszedł z tego bez szwanku... Dzięki.

3/6
M jak miłość odc. 1346
Mat. prasowe

 

Trudne chwile czekają też Anetę (Ilona Lewandowska)… która przypadkiem podsłucha, jak Olek (Maurycy Popiel) umawia się na randkę z inną. Nową wybranką chirurga okaże się jego koleżanka z pracy, pielęgniarka Iwona (w tej roli Weronika Bartold). Kryńska będzie jednak przekonana, że jej rywalką znów jest Magda (Anna Mucha)… I w końcu, żądna zemsty, wynajmie detektywa – by znalazł kompromitujące Chodakowską materiały.

4/6
M jak miłość odc. 1346
Mat. prasowe

 

- Jeśli ich nie ma, to proszę zrobić tak, żeby się pojawiły... Proste? Zapłacę każdą kwotę! Może pan dyktować warunki...

Czy Magda znów będzie miała przez Anetę kłopoty – choć wcale na to nie zasłużyła?

5/6
M jak miłość odc. 1346
Mat. prasowe

 

Iza tym razem jednak mu się sprzeciwi, i - zamiast odciąć się od Chodakowskich - odsunie się od partnera.

- Zastanawiam się, dlaczego pani Ola tak się ciebie boi?... Próbowałeś ją zastraszyć? Groziłeś jej? I nie szantażuj mnie… bo jeśli naprawdę chcesz z nami być, to nasze relacje nie mogą tak wyglądać! Ja się na to nie zgadzam!

6/6
M jak miłość odc. 1346
Mat. prasowe

 

Tymczasem Iza (Adriana Kalska) kolejny raz spotka się z Aleksandrą (Małgorzata Pieczyńska) – w tajemnicy przed Arturem (Tomasz Ciachorowski). Skalski przypadkiem zauważy jednak obie kobiety na spacerze w parku. I później – po powrocie do domu – postawi Lewińskiej ultimatum.

- Będziesz musiała wybrać... albo oni, albo ja! Nie chcę, nie mogę się na to zgodzić, żeby ci ludzie mieli coś wspólnego z naszym życiem!

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale