Dariusz Karpiński z kubkiem Dariusz Karpiński zamyślony Dariusz Karpiński w serialu Dariusz Karpiński w czarnej koszulce Dariusz Karpiński w niebieskiej bluzce
Dariusz Karpiński z kubkiem
1/6
Dariusz Karpiński z kubkiem

Dariusz Karpiński to aktor, którego widzowie mogą oglądać w serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny". Poza tym jest wielokrotnym Mistrzem Polski, Europy oraz brązowym medalistą Mistrzostw Świata w kulturystyce. 

W nowym serialu "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny"  (emitowanym od poniedziałku do czwartku o g. 20 na TV4), którego widownia przekroczyła już milion, występuje w jednej z głównych ról. Gra doskonałego śledczego wrocławskiej policji zajmującego się sprawami najpoważniejszych przestępstw, komisarza Adama Stasiaka, prywatnie mężczyznę po przejściach. Po nagłej  śmierci żony Adam zupełnie się załamał i popadł w poważne problemy, m.in. z alkoholem. Stanął na nogi dzięki pomocy starszego kolegi i jego obecnego szefa Edwarda Kubisa (w tej roli Marek Włodarczyk) , który zmusił go żeby poszedł na terapię i wziął się w garść. Nadal sprawia jednak wrażenie jakby stare rany nigdy się nie zabliźniły. Całe życie wypełnia mu praca, której oddaje się bez reszty, nie zauważając nawet , że dwie kobiety z jego najbliższego otoczenia bardzo przejmują się jego stanem.

 

Zobacz: Katarzyna Cichopek na planie serialu "Policjantki i policjanci". Mamy ZDJĘCIA!​

 

2/6
Dariusz Karpiński zamyślony
3/6
Dariusz Karpiński w serialu
4/6
Dariusz Karpiński w czarnej koszulce
5/6
Dariusz Karpiński w niebieskiej bluzce
6/6
Dariusz Karpiński w szarej bluzce
Więcej na temat polskie seriale