Katarzyna Cichopek w koku Katarzyna Cichopek w beżowej kurtce Katarzyna Cichopek o kulach Katarzyna Cichopek w dżinsach Katarzyna Cichopek w czarnej koszulce
Katarzyna Cichopek w koku
1/5
Katarzyna Cichopek w koku

Katarzyna Cichopek na planie "Policjantek i policjantów"! Aktorka na planie pojawiła się obok uwielbianych przez fanów serialu sierżanta Krzysztofa Zapały i st. sierżant Emilię Drawską  ( w tych rolach Wojciech Sukiennik i Anna Kukawska), a także  Doroty Kwietniewskiej, znanej z roli Zosi w serialu "Pierwsza miłość". Na zdjęciach możemy zobaczyć, że podczas scen doszło do poważnej kontuzji, noga Kasi Cichopek  musiała zostać usztywniona. Informację potwierdza również produkcja serialu:

Kasia Cichopek pojawi się w jednym z nowych odcinków „Policjantek i policjantów” pt. „Paparazzi”. Wcieli się w postać Beaty, znanej aktorki, która pada ofiarą wścibskich fotoreporterów.

Nic dziwnego, że kolejne gwiazdy pojawiają się w serialu, który bije kolejne rekordy oglądalności i stał się  niekwestionowanym hitem Czwórki. Ogląda go już blisko 2 mln osób, a liczba widzów z sezonu na sezon rośnie – pierwszych osiem odcinków nowej serii oglądało średnio o 650 tys. osób więcej niż otwarcie poprzedniego sezonu.

Premiery kolejnych odcinków oglądać można od poniedziałku do czwartku o g. 19 w Czwórce.

 

Zobacz: Katarzyna Cichopek trafiła do szpitala. Co się stało?

2/5
Katarzyna Cichopek w beżowej kurtce
3/5
Katarzyna Cichopek o kulach
4/5
Katarzyna Cichopek w dżinsach
5/5
Katarzyna Cichopek w czarnej koszulce