Barwy szczęścia, Edyta Herbuś
1/10
Barwy szczęścia, Edyta Herbuś

Klara bliska załamania, Oliwier ucieka przed policją… A na drodze Łukasza staje tajemnicza femme fatale: Stella (w tej roli Edyta Herbuś – po raz pierwszy w naszym serialu). Zapraszamy na serialowe fotostory z „Barw szczęścia" z odcinków  1496-1500, a w nich ślub, zła wróżba, a mała Ewa pozna prawdę, że Marta nie jest jej biologiczną mamą.

Co jeszcze? Sprawdźcie!

 

Zobacz także: W "Barwach szczęścia" w tym tygodniu miłość i tajemnice! Zapraszamy na serialowe FOTOSTORY

2/10
Barwy szczęścia odc 1500

W kolejnym tygodniu rodzina Pyrków podejmie w końcu decyzję, na co przeznaczyć odszkodowanie, które wywalczył Marek (Marcin Perchuć) – i postanowi założyć fundację imienia Marii. Organizacja będzie pomagać dzieciom, które straciły rodziców w wypadkach. A Pyrkowie oddadzą na ten cel aż pół miliona złotych!

3/10
Barwy szczęścia

Tymczasem Klarę (Olga Jankowska) i Huberta (Marek Molak) spotka prawdziwy dramat. Lekarz uprzedzi młodą parę, że ich dziecko może urodzić się chore - z zespołem Downa. A Klara odmówi poddania się kolejnym badaniom...

4/10
Barwy szczęścia

W premierowych odcinkach bolesna niespodzianka czeka też Oliwiera (Mikołaj Krawczyk). W jego biurze zjawi się policja i prawnik zostanie oskarżony o pranie brudnych pieniędzy. Ale do aresztowania nie dojdzie, bo Jakubczyk... ucieknie!

5/10
Barwy szczęścia

Natalia (Maria Dejmek), gdy w końcu dowie się o problemach partnera, będzie w szoku. Tymczasem Oliwier – poszukiwany listem gończym – poprosi ją o pomoc… Czy Zwoleńska uwierzy w jego niewinność i narazi dla ukochanego swoją karierę?

6/10
Barwy szczęścia, Katarzyna Zielińska

Trudne chwile przeżywać będzie także Marta (Katarzyna Zielińska) – po tym, jak mała Ewa (Gabriela Ziembicka) wróci z Londynu. Za granicą Piotr (Piotr Jankowski) wyzna córce, że Walawska nie jest jej „prawdziwą mamą”… I gdy dziewczynka przyjedzie do domu, od razu się od Marty odsunie. Jak bardzo słowa ojca wpłyną na jej dalsze życie?

7/10
Barwy szczęścia, Edyta Herbuś

Tymczasem Łukasz (Michał Rolnicki), kilka dni wcześniej (w odcinku numer 1498) pozna tajemniczą Stellę… A do obsady „Barw szczęścia” dołączy kolejna gwiazda – pełna seksapilu Edyta Herbuś!

8/10
Barwy szczęścia

Stella – luksusowa „dama do towarzystwa” - przekaże dziennikarzowi materiały dotyczące jednego ze swoich klientów, biznesmena Berga (Cezary Żak – pojawi się w serialu w odc. 1504). I poprosi Sadowskiego o pomoc...

9/10
Barwy szczęścia, Edyta Herbuś

A Łukasz od razu otoczy ją opieką - licząc na to, że dzięki Stelli nakręci najważniejszy reportaż w swojej karierze. Jak zakończy się współpraca dziennikarza z nową „przyjaciółką”?

10/10
Barwy szczęścia

W finale: kolejne newsy od Górków... W odcinku numer 1500 Waleria (Ewa Ziętek) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) wezmą w końcu huczny ślub. Zabawa potrwa kilka godzin, na cześć nowożeńców zagra orkiestra strażaków, a pan młody od razu porwie ukochaną do tańca!