Barwy Szczęścia odc. 1492 Barwy Szczęścia odc. 1493 Barwy Szczęścia odc. 1491 Barwy Szczęścia odc. 1492 Barwy Szczęścia odc. 1493
Barwy Szczęścia odc. 1492
1/7
Barwy Szczęścia odc. 1492

Co w tym tygodniu szykuje się w serialu "Barwy szczęścia"? Nowa bohaterka, oświadczyny i spotkanie w klubie go-go! Zapraszamy na kolejny tydzień z barwnym serialem tylko w TVP2 o 20.05.

 
W najbliższy wtorek – w odcinku numer 1492 – zakończy się proces w sprawie wypadku, który doprowadził do śmierci Marii. A Marek (Marcin Perchuć) pozna w sądzie mecenas Sylwię Paszkowską (w tej roli gwiazda znana m.in. z serialu „Na dobre i na złe” - Olga Bończyk).
 
2/7
Barwy Szczęścia odc. 1493

A wkrótce ich drogi znów się przetną. 

3/7
Barwy Szczęścia odc. 1491

Tymczasem Kajtek (Jakub Dmochowski) i Oliwia (Wiktoria Gąsiewska) najpierw przystąpią razem do egzaminów… A później zbuntują się i uciekną – tak, by rodzice nie mogli ich znowu rozdzielić. Obie rodziny po kilku godzinach zgłoszą zaginięcie nastolatków na policję. A gdy dzieci nie wrócą na noc, Sabinę (Barbara Kurzaj) i Władka (Przemysław Stippa) czeka prawdziwy koszmar…

4/7
Barwy Szczęścia odc. 1492

Emocji nie zabraknie także w życiu Liliany (Aleksandra Szwed)… bo Klemens (Sebastian Perdek) „przyłapie” ukochaną w klubie go-go! Prawnik zrozumie w końcu, że żona go okłamuje i postanowi ją śledzić.

5/7
Barwy Szczęścia odc. 1493

A gdy odkryje, że Liliana tańczy na scenie w samej bieliźnie, od razu zacznie robić jej wymówki. I uprzedzi dziewczynę, że jeśli nie odejdzie z pracy... może nawet stracić dziecko!

6/7
Barwy Szczęścia odc. 1495

A w finale: dobre nowiny u Górków! Stefan (Krzysztof Kiersznowski) kolejny raz oficjalnie poprosi Walerię (Ewa Ziętek) o rękę i zakochani zaczną w końcu planować ślub.

7/7
Barwy Szczęścia odc. 1495
Tymczasem Łukasz (Michał Rolnicki) postanowi zrobić Kasi (Katarzyna Glinka) niespodziankę i odkupić od Agnieszki (Anna Dereszowska) jej dawne mieszkanie. Czy dziewczyna przyjmie jego ofertę? I jak zareaguje Górka – gdy odkryje, że Sadowski spotyka się z Agnieszką za jej plecami?
 
Ciekawych zapraszamy na kolejne, pełne emocji odcinki „Barw szczęścia” - aż pięć razy w tygodniu, tylko na antenie TVP2!