Bestsellery Empiku przyciągnęły tłumy gwiazd i w tym gronie nie zabrakło również Igi Krefft! Młoda artystka pojawiła się na gali i chętnie pozowała również na ściance dla fotoreporterów. Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat aktorka bardzo się zmieniła - zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

Reklama

Iga Krefft na Bestsellerach Empiku

We wtorek, 13 lutego już po raz 25. zostały wręczone Bestsellery Empiku dla najpopularniejszych pisarzy, muzyków, twórców audio i filmowców. Gala co roku przyciąga wiele gwiazd, a tym razem na imprezie nie zabrakło m.in. Julii Wieniawy, Joanny Opozdy, Marii Dębskiej czy wspomnianej już Igi Krefft. Przypomnijmy, że aktorka jakiś czas temu odeszła z "M jak miłość" i dziś zdecydowanie bardziej skupia się na karierze muzycznej. Ci, którzy śledzili jej karierę tylko za czasów jej występów w popularnej produkcji TVP2, mogą zatem być zaskoczeni sporą metamorfozą młodej gwiazdy! Sami spójrzcie.

Zobacz także: Czeczot i Gorczyca pierwszy raz razem na Bestsellerach Empiku 2023! Nie szczędzili sobie czułości

Iga Krefft
N/Z: IGA KREFFT PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS

Dziś Iga Krefft stawia na nieco mocniejszy wizerunek. Jej ciało zdobi wiele drobnych tatuaży, a do tego aktorka zrezygnowała też z krótkiej fryzury. Artystka nosi teraz dłuższe blond włosy z grzywką.

Na galę Bestsellery Empiku Iga Krefft wybrała prostą, różową sukienkę ze zwiewnego materiału i dużym rozcięciem po jednej stronie. Kreacja została też "niedbale" obszyta falbanką. Do swojej stylizacji Iga Krefft dobrała oryginalny dół - białe skarpetki oraz masywne, czarne buty na platformie.

Zobacz także
Iga Krefft
Iga Krefft Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Reklama

A Wam, jak się podoba stylizacja Igi Krefft z gali Bestsellery Empiku? Śledzicie jej losy po odejściu z "M jak miłość"?

Iga Krefft
Iga Krefft Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Iga Krefft, Teresa Lipowska, Marcjanna Lelek
Iga Krefft, Teresa Lipowska, Marcjanna Lelek - rok 2009 fot. Gałązka/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama