Gala Bestsellerów Empiku 2023 przyciągnęła ogrom znanych nazwisk, a w czasie tego wieczoru nie zabrakło zaskoczeń! Gwiazdorska para zadebiutowała na ściance - Krzysztof Czeczot i Karolina Gorczyca dopiero co potwierdzili związek. Tylko spójrzcie, jak oni na siebie patrzą!

Reklama

Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot na Bestsellerach Empiku 2023

Bestsellery Empiku 2023 były okazją nie tylko do zobaczenia dobrze znanych z mediów twarzy, ale również ... spotkań po latach i debiutów. Po kilku latach nieobecności na salonach pojawiła się Kinga Rusin, a gwiazdorska para: Krzysztof Czeczot i Karolina Gorczyca zadebiutowali wspólnie na ściance!

Niedawno zakochani oficjalnie potwierdzili swój związek, a na ich pierwsze wspólne wyjście fani nie musieli długo czekać - podczas wyjątkowego wieczoru wręczenia nagród Bestsellery Empiku 2023 aktorzy nie odstępowali się nawzajem na krok! Oboje postawili na klasyczne, czarne stylizacje, a uwagę przykuwała zmysłowa suknia Karoliny Gorczycy z sensualnym rozcięciem. Jedno jest jednak pewne: ich uczucie kwitnie.

Od kilku miesięcy zamieszkujemy wspólnie z naszymi dziećmi, tworząc szczęśliwą, patchworkową rodzinę, dbając o miłość, szacunek i uważność. Co ważne, nasze dzieci mieszkają także ze swoimi drugimi rodzicami, dostając od nich tyle samo miłości, ciepła i uwagi. Związaliśmy się także zawodowo. Nie ukrywaliśmy nigdy naszej relacji, ale też nie robiliśmy z niej celebryckiego newsa
- przekazała para dla ''Plejady''.

Jak Wam się podoba taki debiut pary? Zobaczcie naszą galerię zdjęć!

Reklama

Zobacz także: Joanna Opozda eksponuje nogi na Bestsellerach Empiku 2023, ale to ten szczegół zwraca uwagę

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama