We wtorek, 13 lutego w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród Bestsellery Empiku 2023, a na wydarzeniu, oprócz nominowanych, pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich znalazły się m.in. Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa czy Maria Dębska. Niestety, nie zabrakło wpadek modowych! Kto prezentował się najlepiej?

Reklama

Wpadka i hit Bestsellerów Empiku 2023: Dębska i Wieniawa

Bestsellery Empiku to gala, która przyciąga największe nazwiska związane z polską kulturą, kinem, muzyką czy literaturą. W tym roku wydarzenie odbyło się tuż przed Walentynkami - we wtorek, 13 lutego. Zobaczcie, jak prezentowały się polskie gwiazdy.

Jedną z wokalistek, które pojawiły się na wydarzeniu była Julia Wieniawa - jak zawsze wyglądała wprost zjawiskowo. Uwagę przykuwała jej wyrazista, czerwona suknia z cekinami, która eksponowała ramiona i dekolt gwiazdy. Do tej stylizacji idealnie dopasowany był także makijaż Wieniawy - wyraziste odcienie podkreślały jej dziewczęcy urok. Trzeba przyznać, że to jedna z bardziej wyrazistych stylizacji gwiazdy!

Julia Wieniawa Bestsellery Empiku 2023
Wojciech Olkusnik/East News

Zobacz także: Joanna Opozda eksponuje nogi na Bestsellerach Empiku 2023, ale to ten szczegół zwraca uwagę

Na gali Bestsellerów Empiku 2023 nie zabrakło też Marii Dębskiej - aktorka wraz z Arkadiuszem Jakubikiem wręczała m.in. nagrodę dla filmu "Chłopi". Stylizacja aktorki wydaje się z kolei nieco niefortunna - brązowe spodnie o kroju bojówek zdecydowanie skróciły i zniekształciły jej sylwetkę. Całość utrzymana w ciemnych barwach dodatkowo przytłoczyła delikatną urodę artystki.

Zobacz także
Bestellery Empiku 2023 Maria Dębska
Wojciech Olkusnik/East News

A Wam, która stylizacja bardziej przypadła do gustu?

Reklama

Zobacz także: Daria Zawiałow znalazła miłość w „X Factor”. Po rozwodzie znów jest w szczęśliwym związku

Bestellery Empiku 2023 Maria Dębska
Wojciech Olkusnik/East News

Julia Wieniawa Bestsellery Empiku 2023
Podlewski/AKPA
Reklama
Reklama
Reklama