Instagram

Filip Bobek zagra w "M jak miłość"?! Pokazał zdjęcia z planu i... zdradził ważny szczegół nowego sezonu!

Instagram

Kogo Filip Bobek mógłby zagrać w "M jak miłość"? Kochanka Kingi Zduńskiej (Katarzyny Cichopek), przyjaciela Magdy Marszałek (Anny Muchy) a może kolegę Izy (Adriany Kalskiej) i Marcina (Mikołaja Roznerskiego)? Gwiazdor pochwalił się na swoim Instagramie ujęciami z planu zdjęciowego. Czy to oznacza, że zobaczymy go w odcinkach po wakacjach? 

Bobek zagra w "M jak miłość"?

Filip Bobek gra nie tylko w "Na dobre i na złe" ale i w "W Rytmie serca". Aktor jest mocno zapracowany, co to nie oznacza, że nie ma czasu na nowe wyzwania. 38-latek pokazał w sieci zdjęcia zza kulis planu zdjęciowego. Fani "M jak miłość" od razu dostrzegli w tle bistro Kingi Zduńskiej  i gruzińskiego baru Otara z "M jak miłość". 

Czy to oznacza, że Bobek dołączył do ekipy popularnego serialu na TVP2? Aktor nie skomentował wprost tej informacji, podpisał wideo jedynie: 

Zabawa na cudzym podwórku. 

Zobacz także: Nowa kochanka pomoże Arturowi zniszczyć Izę?! W nowych odcinkach "M jak miłość" będzie się działo! 

Spostrzegawczy internauci od razu zwrócili uwagę, że w powakacyjnych odcinkach Marcin Chodakowski nie będzie już prowadził firmy budowlanej. Ta wcześniej znajdowała się obok lokalu żony Piotra. Jak informuje "Super Express", Marcin został zmuszony, aby zamknąć własny biznes. W powakacyjnych odcinkach Chodakowski zatrudni się u bogatego dewelopera Roberta Krajewskiego (Grzegorza Wonsa).

Wideo zamieszczone na InstaStrories Filipa Bobka zdradza jeszcze jeden szczegół. Okazuje się, że plany "M jak miłość" i "W Rytmie serca" znajdują się obok siebie! Aktor obecnie kręci zdjęcia do 5. sezonu serialu. Najprawdopodobniej bistro Kingi Zduńskiej zostało pokazane jako ciekawostka i gwiazdor jednak nie dołączył do obsady.

Chcielibyście zobaczyć Bobka w "M jak miłość"?

Filip Bobek na planie M jak miłość
Instagram

Aktor gra w serialu "W rytmie serca"

Instagram
\

 

Więcej na temat Filip Bobek M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44