Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Nowa kochanka pomoże Arturowi zniszczyć Izę?! W nowych odcinkach "M jak miłość" będzie się działo!

Tomasz Ciachorowski na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

W nowych odcinkach "M jak miłość" Artur (Tomasz Ciachorowski) z pomocą kochanki zniszczy Izę (Adriana Kalska)? Fani z pewnością już nie mogą doczekać się najnowszej odsłony hitowego serialu TVP. Niestety, ostatnio okazało się, że premiera nowych odcinków "M jak miłość" została przesunięta. Początkowo serial miał wrócić na antenę już 2 września, jednak według najnowszych informacji pierwszy odcinek "Mjm" zostanie wyemitowany dopiero 10 września. A co wydarzy się w kolejnej odsłonie serialu o rodzinie Mostowiaków? Wszystko wskazuje na to, że sporo emocji przyniesie nam wątek Artura! 

Kochanka pomoże Arturowi zniszczyć Izę?

Jak informuje portal superseriale.se.pl w najnowszych odcinkach "M jak miłość" Artur znów będzie na wolności. Psychopata przekona lekarkę Darię ( Ewelina Gnysińska), że razem z nią chce rozpocząć nowe życie, a kobieta uwierzy w jego kłamstwa... Niestety, Tomasz Ciachorowski w jednym z wywiadów przyznał, że jego serialowy bohater wciąż nie zapomniał o Izie i będzie chciał się na niej zemścić! 

Artur wie, że lekarka ma do niego słabość, że mu ufa, i on to wykorzystuje, zręcznie nią "manipulując". Daria jest jedynie "przykrywką", dzięki której może zrealizować swój plan zemsty. Artur wciąż kocha Izę, ale nie jest to zdrowa miłość- aktor zdradził w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień".

Do czego zdolny jest Artur? Czy z pomocą swojej kochanki zniszczy Izę? Jedno jest pewne, ukochana Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) z pewnością jest w niebezpieczeństwie. Według doniesień portalu superseriale.se.spl w 1452 odcinku Artur w nocy wymknie się z domu, żeby pojechać pod mieszkanie Izy! Czy dojdzie do dramatu? Tego dowiemy się już za kilka tygodni! Czekacie na nowe odcinki "M jak miłość"?

Artur z pomocą kochanki zniszczy Izę?

M jak miłość Artur i Daria
fot. MTL Maxfilm
 

Skalski doprowadzi do dramatu?

M jak miłość Artur
Instagram

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44