Na Wspólnej, pocałunek Wierzbickiej z kobietą Na Wspólnej Na Wspólnej Na Wspólnej Robert Kudelski w czerni
Na Wspólnej, pocałunek Wierzbickiej z kobietą
TVN
Co jeszcze wydarzy się w Na Wspólnej?
1/7
Na Wspólnej, pocałunek Wierzbickiej z kobietą
TVN

Fanów i widzów serialu „Na Wspólnej” czeka wyjątkowa wiosna! A co się wydarzy w serialu? Zuza i Kamil pozbawieni córki, awantura w rodzinie Zimińskich o związek Oli z kobietą, zdrada Smolnego i intryga Julii – to tylko niektóre z wątków. Jak bohaterowie serialu odnajdą się na życiowych zakrętach? Czy miłość i prawda zawsze zwyciężą? Odpowiedzi od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 na antenie TVN!

Zobaczcie najnowszy, gorący ZWIASTUN serialu, w którym porazi Was dużo miłości.

 

 

 

2/7
Na Wspólnej
TVN

Pomiędzy Olą a Klaudią budzi się prawdziwe uczucie. Miłosną sielankę przerywa Marek, który widzi jak Ola całuje się na ulicy z dziewczyną. Zimińscy nie mogą pogodzić się z tym, że ich córka jest w związku z kobietą! Pomiędzy Olą a jej rodzicami dochodzi do potężnej awantury. Młoda Zimińska ucieka z domu! Wiadomo do kogo…

3/7
Na Wspólnej
TVN

Duże zmiany czekają Krzysztofa i Basię. Smolny próbuje rozkręcić własny biznes z nowo poznanym inwestorem. Pomyślne rozmowy o interesach kończą się nie tylko mocno zakrapianym alkoholem spotkaniem, ale również…  upojną nocą z innymi kobietami. W ręce Basi trafiają zdjęcia Krzysztofa z prostytutkami!

4/7
Na Wspólnej
TVN

Zabawnych chwil i uśmiechu dostarczą  Włodek Zięba oraz Roman, którzy wspólnie pojadą do sanatorium. Nie obędzie się bez wieczorków zapoznawczych i kilku bardzo atrakcyjnych adoratorek… Czy Maria i Honorata powinny być zazdrosne?

5/7
Robert Kudelski w czerni

Michał wciąż nie może zapomnieć o Kindze, mimo iż jej miejsce zajęła Julia. Niepodziewanie kobieta informuje go, że poroniła... Brzozowski jest pogrążony w rozpaczy. Zapewnia Julię, że nadal chce stworzyć z nią rodzinę. Nie zauważa, że jego ukochana staje się coraz bardziej nerwowa – dziewczyna, od której Julia kupiła USG, zaczyna ją szantażować. Grozi, że o wszystkim powie Michałowi! Ale Brzozowski o oszustwie Julii dowiaduje się w zupełnie inny sposób. Nie może uwierzyć w to, że jego ukochana nigdy nie była w ciąży! Czy wybaczy jej tak wielkie kłamstwo?

6/7
Małgorzata Socha na konferencji serialu "Na Wspólnej"
ONS

Zuza i Kamil wciąż martwią się o Tosię. Jej biologiczny ojciec nie rezygnuje z walki o córkę. Ku zaskoczeniu Hofferów, Kornacki chce aby - porzucona przez niego przed laty - córka zamieszkała z nim! Zuza i Kamil pozostawiają decyzję Tosi….

7/7
Sylwia Gliwa w granatowej sukience

Trudne chwile w związku nie ominą także Moniki. Damian zostaje potajemnie nagrany na kolacji z kolegami-senatorami… W trakcie rozmowy skarży się na swoją żonę! Czy małżeństwo Cieślików czeka kryzys?

Więcej na temat Na Wspólnej Marta Wierzbicka