Beata Scibakówna, Helena Englert

Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny w "Barwach Szczęścia"! Co na to jej tata? Helena ma dopiero 16 lat!

Beata Scibakówna, Helena Englert

Kariera aktorska 16-letniej Heleny Englert się rozkręca. Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny wyraźnie idzie w ślady znanych rodziców. Helena Englert zagra w serialu "Barwy Szczęścia". To nie będzie jej debiut, bo dziewczyna zagrała już w "Układzie zamkniętym", gdzie spotkała się na planie ze swoją mamą. Jan Englert mówi, że jego córka nie dostaje ról przez koneksje, jemu się zdaje, że po prostu ma talent. Jak zatem młoda Englert dostała rolę w "Barwach szczęścia"?

Wypatrzył ją agent. Ja się dowiedziałem po pierwszym dniu zdjęciowym, że ona gra w serialu. Uważam, że chyba jest zdolna. To nie są żadne koneksje, jako wieloletni rektor Warszawskiej Szkoły Teatralnej wiem, że dzieci aktorskie mają o wiele trudniej - skomentował w Pytaniu na śniadanie próby swojej córki jako aktorki Jan Englert.

Jan Englert właśnie będzie obchodził 60-lecie pracy artystycznej. Jest uważany za jednego z najwybitniejszych aktorów w Polsce. Zobaczymy jak poradzi sobie jego najmłodsza córka Helena Englert.

Zobacz także: Do obsady "Barw szczęścia" dołączają dwie wielkie gwiazdy! Obie związane z... Tańcem z gwiazdami! Kto to taki?

 

Helena Englert to bardzo ładna dziewczyna. Interesuje się też modą.

Beata Scibakówna, Helena Englert

 

Helena Englert jest najmłodsza córką Jana Englerta i jedyną Beaty Ścibakówny. Englert ma jeszcze troje dzieci z poprzedniego związku.

Beata Ścibanówna, Jan Englert, Helena Englert

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01