Barwy Szczęścia odc. 1535
Artrama

W "Barwach szczęścia" znowu walka o Ewę! Co wydarzy się w 1490. odcinku serialu?

Barwy Szczęścia odc. 1535
Artrama
Co nowego w "Barwach szczęścia"? Marta (Katarzyna Zielińska) – po tym, jak Piotr (Piotr Jankowski) zapowiedział, że chce zabrać córkę do Anglii – znów czuje niepokój... Czy Walawski kolejny raz ją oszuka i zrani? Przed nami 1490 odcinek „Barw szczęścia”, a w nim...
Pomysł Piotra na wakacje z Ewunią zaskakuje nawet Igę (Ada Fijał). Dziennikarka zdradza Marcie, że sama zostaje na razie z dziećmi w Polsce… I że jej mąż dostał właśnie w Londynie nową pracę – więc dla córki nie będzie miał czasu. A gdy Walawska próbuje o tym ze swoim „byłym” porozmawiać… Piotr od razu wybucha złością.
- Dlaczego ty zawsze robisz z igły widły? Dostałem dwa tygodnie na rekonesans w Londynie, znalezienie mieszkania i inne formalności... Ogarnę to w parę dni, a resztę czasu będę mógł poświęcić tylko Ewie! Tu w Warszawie nie mam takiego komfortu.(…) Od teraz w Londynie będzie mój dom rodzinny i będzie to też dom Ewy! Dlatego chcę, żeby mi towarzyszyła w jego wyborze, wybrała sobie pokój i tak dalej... Zresztą, czy ja muszę ci się wiecznie ze wszystkiego tłumaczyć? Jak wyjeżdżasz z Arturem nie pytasz mnie, czy możesz zabrać Ewę!
- Ale zawsze cię uprzedzam…
- A co ja teraz robię?
- Tylko, że najpierw zmanipulowałeś Ewę, naobiecywałeś złote góry, nie pozostawiając mi żadnego ruchu! Oboje jesteśmy rodzicami i pewne rzeczy powinniśmy razem planować…
Barwy Szczęścia odc. 1490
Artrama
Marta z trudem panuje nad emocjami... A Piotr w końcu wybucha – i znów pokazuje swoje prawdziwe oblicze.
- Oj, jaka zatroskana mamusia... Rzeczywiście, jak poszłaś w tango, to wszystko miałaś zaplanowane! Kilka miesięcy siedziałaś na odwyku i miałaś gdzieś ustalenia!
- Stop, przegiąłeś!
- Tak, wracam do przeszłości, bo nie dajesz mi wyboru!
- To podłe, że cały czas wypominasz mi nałóg, zamiast szczerze porozmawiać…
- No to szczerze: Ewa ze mną wyjeżdża i kropka!
- Gdyby ten wyjazd był konieczny…
- Nie będziesz burzyć moich planów!
- Niczego na mnie nie wymusisz, jestem matką, mam pełnię praw rodzicielskich!
- Mamą?… Ty naprawdę masz coś nie tak z głową, wszystko wyparłaś! To ja jestem prawdziwym ojcem Ewy… Ty masz tylko świstek z sądu!
Barwy Szczęścia odc. 1490
Artrama
Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 1490 już 9 września, punktualnie o 20:05 – takich emocji lepiej nie przegapić!
 
Jak dalej rozwinie się wątek małej Ewy w "Barwach szczęścia"? Oglądaj serial!
Barwy Szczęścia odc. 1535
Artrama

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08