Barwy szczęścia odc. 1486 Barwy szczęścia odc. 1487 Barwy szczęścia odc. 1486 Barwy szczęścia odc. 1488 Barwy szczęścia odc. 1489
Barwy szczęścia odc. 1486
Artrama
1/7
Barwy szczęścia odc. 1486
Artrama
Trudne wyznania, ucieczka kochanka i walka o dziecko – przed nami kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”! Co tym razem wydarzy się w serialu? Zobaczcie w serialowym Fotostory z odcinków 1486-1490!
 
Agata (Natalia Zambrzycka) i Paweł (Mateusz Rzeźniczak) zorganizują seans w Feel Gool i wyświetlą film o wojnie w Syrii, na który zaproszą Nabila (Daniel Salman) wraz z bratem i kuzynem. A do tego poproszą uchodźców o pomoc w przygotowaniu całego wieczoru. Większość mieszkańców Zacisznej miło powita Syryjczyków, jednak znajdą się tacy którym ich sąsiedztwo wcale się nie podoba.
Co dalej?
2/7
Barwy szczęścia odc. 1487
Artrama

Basia (Sławomira Łozińska) wyzna z kolei Judycie (Magdalena Kuta), że jest babcią małej Kai… A Walczakowa od razu zacznie robić Agnieszce (Anna Dereszowska) wymówki – głęboko zraniona faktem, że córka przez tyle miesięcy ją okłamywała. Jak dalej ułożą się ich stosunki? I czy Grzelakowa nadal będzie mogła spotykać się z wnuczką?

3/7
Barwy szczęścia odc. 1486
Artrama

Trudne chwile czekają także Kasię (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) – przez brak pieniędzy. Sadowski zacznie brać kolejne zlecenia i wracać do domu w środku nocy - przekonany, że to jedyny sposób, by oboje mogli kupić mieszkanie.

4/7
Barwy szczęścia odc. 1488
Artrama

Tymczasem Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska)... padnie ofiarą oszusta! Wróż Modest (Andrzej Niemirski) złamie jej serce, ukradnie pieniądze i ucieknie. A Zwoleńska będzie bliska załamania. Córki otoczą jednak Małgorzatę opieką i zrobią wszystko, by znów stanęła na nogi. A do tego namówią matkę, by nagłośniła sprawę w mediach.

5/7
Barwy szczęścia odc. 1489
Artrama

Zwoleńska udzieli wywiadu w telewizji, opowie przed kamerami o dramacie, który właśnie przeżyła  - i zdecyduje się sama wymierzyć sprawiedliwość…

6/7
Barwy szczęścia odc. 1490
Artrama

A w finale: kolejne problemy Marty (Katarzyna Zielińska)! Piotr (Piotr Jankowski) zaskoczy byłą żonę mówiąc, że chce zabrać córkę do Londynu - na całe dwa tygodnie. A gdy Walawska zaprotestuje, dojdzie do ostrej kłótni!

7/7
Barwy szczęścia odc. 1490
Artrama

Jak bardzo konflikt rodziców wpłynie na małą Ewę? I czy Piotr kolejny raz spróbuje walczyć o córkę w sądzie?

Ciekawych zapraszamy do TVP2… Pamiętajcie: premierowe odcinki „Barw szczęścia” od poniedziałku do piątku - punktualnie o 20:05!