Barwy Szczęścia Barwy Szczęścia Barwy Szczęścia Barwy Szczęścia Barwy Szczęścia
Barwy Szczęścia
Artrama
1/15
Barwy Szczęścia
Artrama

W "Barwach Szczęścia" żałoba, ale też wielkie szczęście. W tym tygodniu fani serialu przeżyją pogrzeb Marysi oraz ślub Czarka i Marleny. A Oliwier będzie chciał zabrać Natalię na romantyczny wypad w góry...

Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami Szczęścia”, a w nim pogrzeb i ślub...
Zapraszamy na serialowe fotostory z odcinków serialu z całego tygodnia.
 
Marek (Marcin Perchuć) znajduje przywiezione po wypadku walizki Marii. Widząc rzeczy zmarłej żony kompletnie się załamuje. Niepilnowany przez nikogo wychodzi z domu w piżamie i błąka się po okolicy.
 
2/15
Barwy Szczęścia
Artrama

Krystyna (Hanna Bieluszko) i Nina (Aleksandra Popławska) odnajdują go w złym stanie. Konieczne jest zamknięcie Marka w szpitalu psychiatrycznym.

3/15
Barwy Szczęścia
Artrama

Z powodu bardzo złego stanu Złoty nie zjawia się na pogrzebie żony, po którym Pyrkowie urządzają w domu wzruszający pokaz zdjęć Marii.

4/15
Barwy Szczęścia
Artrama

Iwona (Izabela Zwierzyńska) wraca do pracy w szpitalu. Lara (Malwina Turek), zazdrosna o kontakty Adriana (Sambor Czarnota) z dziewczyną, z nieskrywaną radością informuje rywalkę, że nie może ona kontynuować stażu z powodu niedopełnienia formalności w szpitalnym dziale kadr.

5/15
Barwy Szczęścia
Artrama

Świderski interweniuje w tej sprawie u kochanki, przy okazji dając jej jasno do zrozumienia, że nigdy nic dla niego nie znaczyła. Lara jest wściekła.

6/15
Barwy Szczęścia
Artrama

Bliskość Iwony i Adriana nie podoba się też Pawłowi (Mateusz Rzeźniczak), któremu stażystka wpadła w oko...

7/15
Barwy Szczęścia
Artrama

W dniu ślubu Czarka (Michał Kitliński) i Marleny (Magdalena Grąziowska), Marcel (Kamil Maćkowiak) przepada jak kamień w wodę. Marta (Katarzyna Zielińska) jest przekonana, że przepił pieniądze, jakie pożyczyła mu na prezent. Czy Lasota zrujnuje ślub siostry?

8/15
Barwy Szczęścia
Artrama

To nie koniec zmartwień Marty. Piotr (Piotr Jankowski) i prezes Janiszewski (Wojciech Dąbrowski) ustalają zeznania w sprawie afery łapówkarskiej w wydawnictwie G&G. Chcą całą winę zrzucić na Artura (Jacek Rozenek). Czy Chowański odpowie za ich machlojki?

9/15
Barwy Szczęścia
Artrama

Darek (Andrzej Niemyt) chce wyznać rodzicom prawdę o tym, że jest gejem. Chciałby odwiedzić ich z Władkiem (Przemysław Stippa), ale rozmowa z ojcem, który podejrzewa, że przyjedzie z nową dziewczyną, ostudza jego zapał.

10/15
Barwy Szczęścia
Artrama
Tymczasem Kajtek (Jakub Dmochowski) zdradza Róży (Anna Gornostaj), że Władek spotyka się z piłkarzem. W tej sytuacji Cieślak zmuszony jest zorganizować naprędce rodzinny obiad, na którym przedstawia Darka swoim rodzicom.
11/15
Barwy Szczęścia
Artrama

Klemens (Sebastian Perdek) informuje zaskoczonych Natalię (Maria Dejmek) i Oliwiera (Mikołaj Krawczyk), że dowiedział się od Magdy (Honorata Witańska) o wyjeździe w góry, załatwił dostawkę i też jedzie! Romantyczne plany pary biorą w łeb...

12/15
Barwy Szczęścia
Artrama

Zakupy na wyprawę w góry są powodem tarć między Magdą a Sebastianem. Czy w obliczu piętrzących się przeciwności losu wyjazd w ogóle dojdzie do skutku?

13/15
Barwy Szczęścia
Artrama

Do Sokółek wybierają się Stefan (Krzysztof Kiersznowski) z Walerią (Ewa Ziętek). Koszykowa chce się dowiedzieć od Leona (Włodzimierz Matuszak), czy doszło między nimi do czegoś więcej. Jaką usłyszy odpowiedź?

14/15
Barwy Szczęścia
Artrama

Po powrocie do Warszawy sidła zastawia na Stefana Urszula (Bożena Stachura).

15/15
Barwy Szczęścia
Artrama

Górka daje jej jasno do zrozumienia, że zależy mu tylko na Walerii i że nie powinni się spotykać. Karasiowa ucieka się do szantażu...

„Barwy Szczęścia” od poniedziałku do piątku o 20:05 w TVP 2.