Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Zapowiedź Top Chef
YouTube
Newsy

"Top Chef 3" pełne gwiazd: Skrzynecka, Zając, Mlynkova i... [WIDEO]

Nie będą jedynymi gwiazdami


"Top Chef" jest jednym z najpopularniejszych programów kulinarnych w telewizji. Stacja Polsat już niedługo wyemituje trzecią edycję show, w której dojdzie do pewnych zmian. Z rolą jurora pożegnał się sympatyczny Joseph Seelesto. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi. Przypomnijmy: Wielkie zmiany w jesiennej edycji Top Chef. Z programem żegna się...


Od kilku dni w sieci możemy zobaczyć za to nowy zwiastun kolejnej odsłony "Top Chefa". Największą uwagę, poza uczestnikami biorącymi udział w rywalizacji, przyciągają gwiazdy, które pojawiły się na planie. Wśród oceniających znajdzie się m.in. Aneta Zając, Katarzyna Skrzynecka, Halina Mlynkova, Jan Kliment oraz Beata Tyszkiewicz. Szykuje się naprawdę emocjonująca i ciekawa edycja.

Czekacie na nowego "Top Chefa"?

Zobacz: Kozidrak wystąpi w kulinarnym show. Nie będzie jedyną gwiazdą na planie
 
Gwiazdy "Top Chefa" na konferencji: 

Uczestnicy programu "Top Chef"
Facebook
TV-Show
Mamy zdjęcia wszystkich uczestników programu "Top Chef". Kto będzie walczył w kulinarnym show?
Mamy zdjęcia wszystkich uczestników programu "Top Chef". Kto będzie walczył w kulinarnym show?
Top Chef. Gwiazdy od kuchni
TV-Show
Wiemy ile uczestnicy dostają za odcinek "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"! Ich stawki to... Dużo czy mało?
Wiemy ile uczestnicy dostają za odcinek "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"! Ich stawki to... Dużo czy mało?

Już w środę o 20.40 rusza show "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", w którym gwiazdy popiszą się swoimi umiejętnościami kulinarnymi na miarę podniebienia Wojciecha Modesta Amaro. A my dowiedzieliśmy się jakie stawki za odcinek programu są proponowane gwiazdom, które wzięły udział w show. Za jeden odcinek programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" gwiazda dostaje 3 tysiące złotych. Oczywiście większe gwiazdy mogły negocjować większe sumy. Jak myślcie, to dużo czy mało? Przy czym trzeba pamiętać, że praca na planie to nie tylko nagranie odcinka, ale także potem promowanie programu. Poza tym gwiazdy tak jak w zwykłym "Top Chefie" odpadają po różnych konkurencjach z programu. A kto wystąpi w show? Edyta Pazura, Wróżbita Maciej czy Tomasz Oświeciński i Anita Sokołowska. Całą listę gwiazd "Top Chef. Gwiazdy od kuchni" zobaczcie pod linkiem. W programie gwiazdy będą gotować dla wymagającego jury:  Wojciecha Modesto Amaro, Ewy Wachowicz, Macieja Nowaka i Grzegorza Łopanowskiego i co odcinek ktoś pożegna się z show.   Zobacz także: Znamy wszystkie gwiazdy nowego programu Polsatu "Top Chef Gwiazdy od kuchni". Kogo będzie oceniał szef Amaro?   Top Chef. Gwiazdy od kuchni - wszyscy uczestnicy show. Wiedzieliście, że oni świetnie gotują?   Jury Top Chef. Gwiazdy od kuchni jest takie samo jak zwyczajnego Top Chefa.   Komu będziecie kibicować w "Top Chef. Gwiazdy od kuchni"? Może Tomaszowi Oświecińskiemu?

Kto wystąpi w programie Top Chef Gwiazdy?
East News
Newsy
Znamy nazwisko kolejnego uczestnika "Top Chef Gwiazdy"! Która gwiazda będzie gotować na ekranie?
To były partner bardzo popularnej aktorki!

Rafał Maserak weźmie udział w programie "Top Chef Gwiazdy" ! Okazuje się, że tancerz, który zyskał popularność w tanecznym show "Taniec z Gwiazdami", już wkrótce będzie mógł pochwalić się swoim talentem kulinarnym. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl to właśnie Rafał Maserak będzie jednym z 12 uczestników programu . Nina Terentiew w rozmowie z serwisem nie ukrywa, że stacja jest w trakcie podpisywania umów z wszystkimi gwiazdami, które zgodziły się wystąpić w "Top Chef Gwiazdy".   Okazuje się, że bardzo dużo osób znanych z czegoś zupełnie innego (są to ludzie różnych profesji, niekoniecznie są to typowe gwiazdy, ale także np. bardzo wybitna pisarka - jej nazwiska nie mogę jednak jeszcze ujawnić) - pasjonują się gotowaniem. Właśnie tacy uczestnicy zmierzą się o tytuł Top Chefa. Jesteśmy na etapie finalizacji umów i wkrótce będziemy mogli ujawnić nazwiska wszystkich 12 uczestników - przyznaje dyrektor programowa Polsatu.   Prace na planie kulinarnego show, które trafi do jesiennej ramówki Polsatu, mają rozpocząć się już pod koniec czerwca. Według naszych informacji w show pojawi się również Aneta Zając. Być może w show zobaczymy również Leona Myszkowskiego, syna Justyny Steczkowskiej.   Będziecie kibicować Rafałowi Maserakowi w programie "Top Chef Gwiazdy" ?   Zobacz także: Małgorzata Foremniak wspomina związek z Rafałem Maserakiem: "Byłam prekursorką tego, że w związku kobieta jest starsza"   Rafał Maserak wystąpi w programie "Top Chef Gwiazdy". Pod koniec czerwca ruszają prace na planie kulinarnego show.    

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner