Kamil Glik - zdjęcia żony i córki Kamil Glik świętuje 5. rocznicę ślubu - ślub Kamila Glika i Marty Marta Glik - żona Kamila Glika - Instagram, wiek, zdjęcia Dziecko Kamila Glika - córka Wiktoria Marta Glik - żona Kamila Glika - Instagram, wiek, zdjęcia - czym się zajmuje?
Kamil Glik - zdjęcia żony i córki
1/8
Kamil Glik - zdjęcia żony i córki

Kamil Glik w sobotę, kiedy to odbył się mecz Polska-Szwajcaria, a nasza kadra świętowała awans do ćwierćfinału mistrzostw Europy 2016, świętował także... 5 rocznicę ślubu z żoną, Martą! Z tej okazji na Instagramie obrońcy pojawiła się urocza fotka obrączki:

Idealny dzień:) awans do 1/4 i 5-ta rocznica slubu :) - napisał Kamil Glik.

Rodzina Kamila Glika - żona Marta i córka Victoria

 

Wielkie gratulacje dla pary, która po 5. latach wspólnego pożycia, wciąż bardzo się kocha! Wystarczy spojrzeć na ich konta na Instagramie, gdzie co chwila pojawiają się bardzo romantyczne fotki pary.

 

W 2013 roku na świat przyszła ich córka, Victoria. Cała rodzina na stałe mieszka we Włoszech, gdzie Kamil gra w klubie Torino. Marta Glik dla rodziny poświęciła własną karierę:

Wiedziałam, że na pewno szybko nie spełnię się zawodowo, ale mam nadzieję, że w końcu przyjdzie na mnie pora. Na razie wspieram Kamila w jego karierze i staram się, by czuł, że zawsze może na mnie polegać. Sukces Kamila jest także po części moim sukcesem - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z serwisem "To ja, kobieta".

Marta Glik opowiedziała również, jak wygląda dzień ich rodziny na co dzień:

Śpimy tak długo, jak nam dziecko pozwoli. Około 12.00 jemy obiad, bo o 14.00 Kamil musi już być na treningu. Wraca do domu około 18.00 i wtedy mamy chwilę dla siebie. Kolację jemy w domu lub wychodzimy zjeść na miasto. Wracamy, kąpiemy małą i idziemy spać. Czasem zobaczymy jakiś film w telewizji, wypijemy lampkę wina -mówiła serwisowi Tujastrzebie.pl.

Zobaczcie uroczą rodzinę!

 

Zobacz także: Co robili piłkarze odliczając minuty do meczu ze Szwajcarią? Spotkania z dziećmi, żonami... ZDJĘCIA

 

2/8
Kamil Glik świętuje 5. rocznicę ślubu - ślub Kamila Glika i Marty

Kamil Glik świętuje 5. rocznicę ślubu - ślub Kamila Glika i Marty

 

Polecamy też: Luksus, sława, pieniądze. Jak żyją dziewczyny najlepszych polskich piłkarzy. Czego im zazdrościmy?

3/8
Marta Glik - żona Kamila Glika - Instagram, wiek, zdjęcia
4/8
Dziecko Kamila Glika - córka Wiktoria
5/8
Marta Glik - żona Kamila Glika - Instagram, wiek, zdjęcia - czym się zajmuje?
6/8
Kamil Glik - zdjęcia żony, córki
7/8
Córka i żona Kamila Glika
8/8
Kamil Glik z żoną Martą