"Twoja twarz brzmi znajomo" została zawieszona z powodu koronawirusa"
Facebook
Newsy

Znamy nazwiska wszystkich uczestników 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! 

Znamy nazwiska wszystkich uczestników 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! 

I wszystko jasne! Polsat poinformował, kto wystąpi w czternastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Okazuje się, że już wkrótce rozpoczną się nagrania nowych odcinków hitowego show z udziałem gwiazd.

Kto przyjął zaproszenie do muzycznego programu? Skład robi wrażenie!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wrócą do siebie? Basia Kurdej-Szatan komentuje rozstanie pary!

Gwiazdy 14. edycji "TTBZ"

Zaledwie kilka dni temu media informowały, że jedną z gwiazd, którą zobaczymy w czternastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie Magdalena Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi". Teraz Polsat potwierdził wcześniejsze doniesienia i poinformował, kto jeszcze wystąpi na scenie. Tym razem o Złotą Twoją Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na cele charytatywne będą walczyć: aktorka Tamara Arciuch, piosenkarka Maja Hyży, aktorka Anna-Maria Sieklucka, wokalistka zespołu "Piękni i młodzi" Magda Narożna, aktor Lesław Żurek,  aktor Michał MeyerPiotr Gawron-Jedlikowski, czyli  Tymoteusz z serialu "Pierwsza miłość", oraz Paweł Góral, który zyskał popularność dzięki napisaniu pierwszego na świecie "insta-serialu", emitowanego w ramach insta-story na Instagramie.

Czternastą edycję, jak zwykle poprowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor. W jury zobaczymy z kolei: Małgorzatę Walewską, Katarzynę Skrzynecką, Kacpra Kuszewskiego oraz Adama Strycharczuka.

Będziecie oglądać nową edycję hitu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? My z pewnością!

Przypominamy, że trzynastą edycję, która zakończyła się kilka tygodni temu wygrał Czadoman, czyli Paweł Dudek.

Zobacz także: Kasia Ptasińska - Beatka z "Na Wspólnej" i gwiazda "TTBZ" wyszła za mąż! Zdjęcie pokazała jej znana koleżanka

W 14. edycji "TTBZ" wystąpi Magdalena Narożna z "Pięknych i Młodych".

Magda Narożna
Instagram

W muzycznym show pojawi się również Anna-Maria Sieklucka.

Anna Maria Sieklucka
East News

W kolejnej edycji show pojawi się również Maja Hyży.

Maja Hyży z wiankiem na głowie

Zobacz także
Maja Hyży

Maja Hyży zabrała 2-tygodniową córkę na salony. Młoda mama jest w świetnej formie!

Magdalena Narożna w pomarańczowej koszulce

Magda Narożna wystąpi w hitowym programie Polsatu! Gwiazda disco polo pokaże zupełnie inną twarz

 

Paweł Królikowski, Adam Strycharczuk na planie show Twoja Twarz Brzmi Znajomo
East News
Newsy
Adam Strycharczuk zastąpił Pawła Królikowskiego w TTBZ: "Z pewnością chciałby, żebym godnie go reprezentował"
Adam Strycharczuk zdradził, dlaczego zdecydował się zastąpić Pawła Królikowskiego w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Adam Strycharczuk zdradził, dlaczego zdecydował się zastąpić Pawła Królikowskiego w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zaledwie kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa z udziałem uczestników i jurorów show Polsatu. Na spotkaniu z mediami nie mogło zabraknąć Adama Strycharczuka, który przyjął propozycję stacji i zastąpił Pawła Królikowskiego w roli jurora. Adam w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle zdradził, czego obawiał się najbardziej i jaki był Paweł Królikowski. Posłuchajcie sami! Dziś jego słowa poruszają do łez...  Przypominamy, że rozmowa z nowym jurorem została nagrana 24 lutego, czyli kilka dni przed śmiercią Pawła Królikowskiego. Uwielbiany przez widzów aktor zmarł 27 lutego.  Zobacz także:  Jan Królikowski pokazał niepublikowane zdjęcie ze swoim tatą: "Do zobaczenia, padre" Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat. 

Quiz z TTBZ
TV-Show
Nowy QUIZ! Rozpoznaj gwiazdę "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" po metamorfozie! Już 10 na 13 to dobry wynik!

W sobotę, 16 maja o godzinie 22. w Polsacie, nowy odcinek specjalny najchętniej oglądanego w Polsce show prezentującego metamorfozy gwiazd „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym razem zobaczymy występy artystów nagrodzone owacjami na stojąco! Ale zanim to wszystko mamy dla Was nowy QUIZ!

Rozpoznasz gwiazdę po metamorfozie? To nie takie łatwe zadanie!

Zobacz także: Tak uczczono pamięć Pawła Królikowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Łzy same napływają do oczu

W sobotę, 16 maja o godzinie 22. w Polsacie, nowy odcinek specjalny najchętniej oglądanego w Polsce show prezentującego metamorfozy gwiazd „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tym razem zobaczymy występy artystów nagrodzone owacjami na stojąco! Ale zanim to wszystko mamy dla Was nowy QUIZ! Rozpoznasz gwiazdę po metamorfozie? To nie takie łatwe zadanie! Zobacz także:   Tak uczczono pamięć Pawła Królikowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Łzy same napływają do oczu

Magdalena Narożna w pomarańczowej koszulce
Instagram
Newsy
Magda Narożna wystąpi w hitowym programie Polsatu! Gwiazda disco polo pokaże zupełnie inną twarz
Magda Narożna wystąpi w hitowym programie Polsatu! Gwiazda disco polo pokaże zupełnie inną twarz

Magdalena Narożna z  "Pięknych i Młodych" wystąpi w wielkim hicie Polsatu? Według doniesień "Super Expressu" wokalistka zespołu disco-polo weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Czy Magdalena Narożna powtórzy sukces Czadomana, który wygrał ostatnią odsłonę show?  Magda Narożna w "TTBZ"? Zaledwie kilka dni temu zakończyła się trzynasta edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W ostatnim sezonie show wystąpili m.in. Gosia Andrzejewicz, Maurycy Popiel, Marta Gałuszewska czy Czadoman, czyli Paweł Dudek. Jak już wiemy, program wygrał właśnie popularny wokalista disco-polo.  Teraz, jak donoszą media, Polsat rozpoczął już poszukiwania uczestników do czternastej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Według doniesień "Super Expressu" w kolejnej edycji show z udziałem gwiazd wystąpi Magdalena Narożna! (...) pierwszą oficjalnie ogłoszoną uczestniczką "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie Magda Narożna (32 l.) z zespołu Piękni i młodzi- donosi dziennik. To jeszcze nie koniec, dziennik donosi bowiem, że w programi zobaczymy również Annę Marię Sieklucką, która wystąpiła w filmie na podstawie książki Blanki Lipińskiej "365 dni".  Będziecie oglądać nową edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Myślicie, że Magdalena Narożna ma szansę wygrać muzyczne show Polsatu? Zobacz także:  Stylizacja Magdy Narożnej z "Pięknych i młodych" z komunii córki wywołała lawinę komentarzy! Teraz pokazała następną... Według doniesień medialnych Magda Narożna wystąpi w 14. edycji "TTBZ". W programie ma pojawić się również Anna Maria Sieklucka.  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner